Мартенската ни игра ще е пак голяма веселба ...

  • 21 986
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Аз още не съм го обявила публично моя списък. Промените ги правя без ваше знание. Това брои ли се за промяна?  Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 12 327
Ааа, брои се!!!  Joy
Значи ти си опция № 4  Crazy

# 47
  • Мнения: 1 107
Аз го промених само веднъж. Нали newsm78
Не мога да гласувам в анкетата Crossing Arms Grinning

Кости, редактирах анкетата, за да има опция и за теб  Wink
Тъкмо си мислех да променя още веднъж списъка, че да се вредя в някой отговор Laughing

Нели щом ние не знаем, не се брои, така че шшшшшш...  Hug

# 48
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Ааа, брои се!!!  Joy
Значи ти си опция № 4  Crazy

 Аааа, не.  Naughty Чак толкУз не съм се колебала. Crazy

# 49
  • Мнения: 1 107
Ааа, брои се!!!  Joy
Значи ти си опция № 4 Crazy

 Аааа, не.  Naughty Чак толкУз не съм се колебала. Crazy
Ааа, тази опция си е за Синя сливка Naughty Сливкеее Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 5 252
Моят списък май не съм го променяла от момента на публикуването му тук.
Но що умуване падна, докато го сътворя  ooooh! !

# 51
  • София
  • Мнения: 6 225
Честно, аз не знам на коя планета съм, върша по сто неща едновременно и често греша  ooooh!. Днес си тръгнах по-рано от работа - никой нямаше против  hahaha!
Гласувах с втора опция, защото май точно три пъти го променях, но не съм много сигурна пък и не видях последната опция  hahaha, май не мога да си променя гласа.

# 52
  • София
  • Мнения: 12 327
май не мога да си променя гласа.

Сега май може вече  Flutter

Чак ми се прищя и аз да гласувам, въпреки че няма да участвам в тази игра  Laughing
........... или пък да взема да участвУвам ли???  Party Party Party

# 53
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251

........... или пък да взема да участвУвам ли???  Party Party Party

 Мислиш ли още?  Party

# 54
  • София
  • Мнения: 12 327

........... или пък да взема да участвУвам ли???  Party Party Party

 Мислиш ли още?  Party

Амиии.... чудя се ... smile3506
Така или иначе купчината от непрочетени книги в нас няма да стане кой знае колко по-внушителна с още една  smile3516

Да участвУвам пък! Нали няма да ме изгоните?   smile3503

Сядам да умувам списъка си и гласувам с 3-та опция за сега  newsm47

# 55
  • София
  • Мнения: 6 225
Сядам да умувам списъка си и гласувам с 3-та опция за сега  newsm47
До 9-ти февруари има още четири дни и ти ще кацнеш на последния отговор от анкетата  hahaha  Hug!

Вижте какво, имам процедурно предложение за следващата игра! И без това тук следим известните и актуални заглавия, които са 5-6-7. Човек тъкмо си пусне списъка, и една от нас идва и казва "Тия двете ги имам, ще ти ги дам", друга се обажда "Трета и четвърта книга ги има в ел. вариант" и на финала остава една книга. Предлагам следващата игра да е една от нас да купи книга и после да теглим томбола по какъв ред ще я праща на другите колежки от темата  hahaha.

# 56
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Вениииии, това е като `предай нататък`.  Grinning

 А книгите, които аз желая, май не ги срещнах сред вашите желани.  Thinking

# 57
  • София
  • Мнения: 6 225
Даа, така е! Ама аз само се шегувах, ей, да не отмените игрите сега  hahaha!

# 58
  • София
  • Мнения: 12 327
Ето ми списъка за сега  hahaha
Колко бързо го измислих  Flutter

"Седмата среща" - Хербьорг Васму
"Силна е нощта" - Делфин дьо Виган
"Пазителка на тайните" - Кейт Мортън - излиза от печат на 17.02.2014
"Нощите на османската принцеса" - Линда Лафърти
"Легендата" - Мари Лу

# 59
  • София
  • Мнения: 5 729
Е не е истина просто.
И аз ви обичам Hug
Миж,сега като пусна Кейт в списъка,нали се сещаш че пак ще променям моя Outta Joint
Анкета имало.
Голям майтап.Че то верно няма опция за мен.Само 4 е категорично.
Добре че ММ е козирог.Той взима решенията вкъщи.Ако опре до мен смятайте за какво става въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт