Детски електронни книги

  • 172 866
  • 497
  •   1
Отговори
# 270
  • Sofia
  • Мнения: 21 685

Моята щерка лудна по този Делириум Rolling Eyes,но не я намирам на хартия Embarassed Praynig някой може ли да ми даде линк към електронен вариант.
Освен в Мейлбукса и  http://chitanka.info/text/33957-delirium


Аила, моята (7г.) преди месец прочете първите 5 книжки "Хрониките на Спайдъруик" и ги хареса. Иначе по спомен, в стор.бг ги даваха май за 8-12г.  Thinking

# 271
  • София
  • Мнения: 12 239
Morena благодаря за отзивите. Възможно е значи да и се видят малко бебешки на тази девойка конкретно след всичките на ХП. Но пък мога да ги предложа и да видя дали на малката ще и допаднат, тя досега четеше само приказки.

# 272
  • София
  • Мнения: 6 096
Aila, след Хари Потър синът ми чете "Страната на сънищата".

# 273
  • София
  • Мнения: 12 239
Спунг благодаря много. В момента обаче читанка нещо не работи..

# 274
  • Мнения: 2 455
  
Ето тук има занимателно-образователни книжки! Харесаха ми! 

# 275
  • Мнения: 2 455
 Сайт с класически приказки,на английски,прекрасни илюстрации,има всички книжки на Биатрикс Потър!  http://www.gutenberg.org/w/index.php?title=Special%3ASearch& … p;fulltext=Search Кликва се на Children's Picture Books (Bookshelf),за да се отвори съдържанието.

# 276
  • Мнения: 11 818
Roo Roo, супер! Heart Eyes Hug

Има още нови книжки от Goosebumps в Читанка.

# 277
  • Мнения: 2 455
    С голяма молба...може ли някой да ми ги изпрати на лични. Макар,че е крайно време да разуча МB Embarassed    И ние с щерката вече си имаме четец. Вече няма да мъкнем по торба книги за ваканциите!!! Много,много ни харесва и този вариант на четене! Grinning

# 278
  • Мнения: 11 818
Ру, намерих, ги, писах ти във ФБ.  Hug Извинявай за забавянето! Hug Честит ви четец!


Скълдъгъри Плезънт, Дерек Ланди - в Читанка.

# 279
  • Мнения: 2 455
   Мили,Сиси,Моренка,Мириам,мерси!!! Hug Hug Hug
Благодарение на вас имам 16 -те мини-енциклопедии! Истинска съкровищница! bouquet
     
Снощи с щерката се смяхме на това разказче от "Читанка"-  Grinning   "Съвет към малките момичета",от Марк Твен .

# 280
  • Мнения: 554
Roo Roo
би ли ги споделила, страхотни са.

# 281
  • Мнения: 2 455
Roo Roo
би ли ги споделила, страхотни са.
  Дай ми на лични мейл и ще ги изпратя.Всички или една за проба?Форматът е pdf.Заради илюстрациите може да се четат на таблет,лаптоп ,не и на ел.четец.

# 282
  • Мнения: 554
Roo Roo
би ли ги споделила, страхотни са.
  Дай ми на лични мейл и ще ги изпратя.Всички или една за проба?Форматът е pdf.Заради илюстрациите може да се четат на таблет,лаптоп ,не и на ел.четец.

Много, много благодаря! Hug

# 283
  • Мнения: 41
Roo Roo
би ли ги споделила, страхотни са.
  Дай ми на лични мейл и ще ги изпратя.Всички или една за проба?Форматът е pdf.Заради илюстрациите може да се четат на таблет,лаптоп ,не и на ел.четец.
може ли и на мен.
благодаря предварително
Скрит текст:

# 284
  • Мнения: 118
Здравейте, търся Пук И Чук от Турбьорн Егнер. Няма значение от формата. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт