Детски електронни книги

  • 172 398
  • 497
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 11 818
Мерси, .Ели., изтеглих! Hug

# 151
  • у дома
  • Мнения: 7 141
И аз благодаря-изтеглих няколко даже  Embarassed - има ли начин да се изкарат всички безплатни за теглене  newsm78

# 152
  • Мнения: 7 821
И аз благодаря-изтеглих няколко даже  Embarassed - има ли начин да се изкарат всички безплатни за теглене  newsm78
Искаш всички и сортираш по цена. Виж така дали става http://www.helikon.bg/ebooks/all/?sort=price .

# 153
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Благодаря!   bouquet

Някой да има "Малки жабешки истории" на Йордан Радичков в електронен вариант?

# 154
  • Мнения: 183
Привет.

Благодаря на svetlaem   bouquet - чрез нея ви намерих и се записвам тук да следя и аз за интересна информация.

# 155
  • Мнения: 11 818
В MailBooks са качили книжките на Златко Енев - "Гората на призраците", "Паркът на призраците", "Пустинята на призраците"!  Peace Трилогията е определяна като "българския Хари Потър".

# 156
  • Мнения: 11 818
Препоръчвам горещо книжката "Историята на говорещото столче", М. Миоко! Подходяща възраст от 9 до пораснали деца, на мен самата много ми хареса, прочетох я за да реша кога да я предложа на дъщеря ми. Има я в Mailbooks, също и тук сканирана, скоро и в Читанка. Peace

За тийнейджърите мернах в Mailbooks, че са качили на Джон Грийн и "Множество Катрини", там са, разбира се и "Вината в напшите звезди", "Къде си Аляска", "Хартиени градове".


.

Последна редакция: пн, 06 окт 2014, 13:42 от Сиси ♥♥

# 157
  • Пловдив
  • Мнения: 221
Каква хубава темичка  Hug
Аз търся безуспешно електронно копие на Алфонс Треперибузков, беше ми любима книга, многократно прочитана, смяла съм се с глас, имам много мили спомени като се сещам за нея.... Много ми се иска да я чета на моя дребосъчко, със сигурност ще му хареса, защото си умира за Емил от Льонеберия, а по мое мнение Алфонс Треперибузков е дори по-забавна  Simple Smile

# 158
  • Мнения: 11 818
mimoce, за съжаление я няма, но да се надявамe, че може да се появи, защото вече има доста електронни книжки от библ. Смехурко.

# 159
  • Мнения: 11 818
Нови детски електронни книги в Читанка:
Мери Попинз, Памела Травърз, има от преди Мери Попинз отваря вратата, дано напарвят и другите части! Praynig
Хайди, Йохана Спири, има и Хайди и Клара
Поредица от злополучия, Лемъни Сникет - откритие за мен
Карта на Толкиновата средна земя
Фантастично читалище: Списание „Наука и техника за младежта“ - може да са интерeсни за по-големите
Има втора книжка за Алф

# 160
  • Мнения: 11 818
За по-малките има нова книжка за Франклин, но ето направо всички налични от поредиците за Франклин
Ето и стихчета на Йордан Стубел и тук
Два броя на сп. Другарче
Приключенията на Пинокио, Карло Клоди в старото красиво издание
И не помня дали съм показала по-назад, но и още веднъж не е излишно, защото книжката е чудна - Бирлибан, Едуард Петишка (за деца от 5 до 10 г., може би)

# 161
  • София
  • Мнения: 661
Ееее, не, супер! Страхотна тема. Чудни линкове сте дали. Съкровище направо....

Ние към момента само електронни учебници ползваме. Купуваме ги от www.e-uchebnik.bg
Не е художествена литература, но пък в тях има игри, интерактивни упражнения, пеят, говорят...много ги харесват моите и се забавляват с тях вкъщи, пък аз стискам палци да научат нещо помежду другото.

От амазон съм си купували както за мен е-книги, така и на няколко пъти за децата, понеже се мъчим с английския.

Например:

http://www.amazon.com/Picture-Books-Perfect-Bedtime-Readers-eboo … 792681&sr=1-3

http://www.amazon.com/Are-afraid-children-picture-book-ebook/dp/ … 792908&sr=1-6

# 162
  • Мнения: 1 622
Здравейте, има ли сайт за сваляне на детски книги на английски? Имам предвид популярна литература за 10 годишно дете. Нещо, което да е разговорен английски и да не е приказки. Книги тип "Дръндьо" или нещо като комикси. Много обича да чете, но на английски все още не е чел. Искам да му предложа нещо, което да го увлича, за да има интерес от действието, въпреки непознатите думи.

# 163
  • Мнения: 11 818
Ripple, на 1 стр. съм посочила в края! Peace

Faumea, ако имаш желание може да споделишвече купените от теб детски книжки от Амазон! Hug

# 164
  • Мнения: 1 622
Благодаря, Сиси, прегледах го, но ми се струва, че това са  по-скоро стари книжки, не че нещо, но ми се иска по-съвременна детска литература.

Общи условия

Активация на акаунт