Детски електронни книги

  • 171 249
  • 497
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 19 272
На Холи Уеб виждали ли сте някъде книжките за котенцата?

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Търся Меко казано на Валери Петров в електронен вариант.

# 392
  • Мнения: 663
Здравейте!
Търся "Анн от острова" на Луси М. Монтгомъри - в chitanka вече я няма.  Praynig

# 393
  • София
  • Мнения: 6 148
Здравейте!
Търся "Анн от острова" на Луси М. Монтгомъри - в chitanka вече я няма.  Praynig
Дай мейл, за да ти я изпратя.

Търся Меко казано на Валери Петров в електронен вариант.
Ако се появи и аз я искам.

# 394
  • Мнения: 663
Mrs Jan,  много благодаря!

Последна редакция: сб, 10 юни 2017, 10:09 от moni-m

# 395
  • Мнения: 8 207
Някой срещал ли е "Малкият мъж" на Ерих Кестнер електронно? Имам "Малкият мъж и малката мис", обаче детето видя, че това е всъщност втората книга и иска да прочете първата преди нея.

# 396
  • Мнения: 1 893
Хари Потър на английски в електронен вариант да сте срещали. Без значение коя част от поредицата.

# 397
  • София
  • Мнения: 64
Някой срещал ли е "Малкият мъж" на Ерих Кестнер електронно? Имам "Малкият мъж и малката мис", обаче детето видя, че това е всъщност втората книга и иска да прочете първата преди нея.
Аз я търсих на много места, но за съжаление не я открих, а й е в списъка с книги за лятото, така че я купих хартиена.

# 398
  • София
  • Мнения: 1 825
Хари Потър на английски в електронен вариант да сте срещали. Без значение коя част от поредицата.

Има я в мейлбукс

# 399
  • София
  • Мнения: 43 903
Хари Потър на английски в електронен вариант да сте срещали. Без значение коя част от поредицата.

http://gen.lib.rus.ec/foreignfiction/index.php?s=Rowling,%20Joan … s=2&f_group=1 всичките ги има.
Има ги и по нашите торенти, вкл гледам аудиокниги.

# 400
  • София
  • Мнения: 3 444
Търся всякакви книги на Роалд Дал

# 401
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Търся всякакви книги на Роалд Дал
https://chitanka.info/person/roald-dahl
Ако ползваш майлбокс там има  "Матилда" и "Чарли и шоколдаовата фабрика"

# 402
  • София
  • Мнения: 6 148
Търся всякакви книги на Роалд Дал
https://chitanka.info/person/roald-dahl
Ако ползваш майлбокс там има  "Матилда" и "Чарли и шоколдаовата фабрика"
Не зная какво има в Мейлбукс, но ако е същото, което се разпространява във фейсбук, то по-добре не. То е някакво сборище от нискокачествени и размазани снимки. Преди време бях попадала и на друга книга на Дал в същите кошмарни снимки. И двете ги изтрих в момента, в който видях какво съм получила.

# 403
  • Мнения: 8 207
В по-голямата си част всичко, което съм теглила от МБ е било с отлично качество и не отстъпва на Читанка. Просто трябва да се внимава в какъв формат теглиш. Обикновено повечето книги ги има в pdf, epub, mobi, f2b.

# 404
  • Варна
  • Мнения: 2 385
В по-голямата си част всичко, което съм теглила от МБ е било с отлично качество и не отстъпва на Читанка. Просто трябва да се внимава в какъв формат теглиш. Обикновено повечето книги ги има в pdf, epub, mobi, f2b.
Потвърждавам Peace
В Мейлбукс има потребители, които предлагат отлично качество на книгите, но наистина няма гаранция, че всички са такива. Не пречи да се опита и види.

Общи условия

Активация на акаунт