Мъжка вечер/женско парти

  • 20 124
  • 579
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 46 637
Без значение, имах предвид, че не се притеснявам да кажа какво мисля за него пред него, дори предпочитам да е така, отколкото зад гърба  Peace

# 61
  • Мнения: 187
Не е клюкарене, а споделяне, обсъждане на проблеми, радости, търсене на второ, трето мнение от близки приятелки относно нещо си свързано с него например. И не е зад гърба, той е наясно, че споделям и се допитвам до трети лица.

# 62
  • Мнения: 2 169
Аз пък не мога да клюкаря за мъжа си пред чужди хора. Каквото имам да му казвам - само право в очите.
Първо - с чужди хора не се излиза и
второ - има неща ,които се случват само в женска компания.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 511
Не се сърди, човече , ти го разбра момичето, недей така =)

# 64
  • Мнения: 10 547
Къде ходите, че се чувате като си говорите? Да изляза, за да обсъждам децата, мъжа и свекървата е еквивалентно на това да прекарам петък вечер, плетейки вълнени терлици.

# 65
  • Мнения: 46 637
Не се сърди, човече , ти го разбра момичето, недей така =)

Аз конкретно за това се хванах.

...Не мога да говоря за него пред него, така че не е желан в такива случаи Grinning

Щом мога да го кажа на страничен човек, значи мога да го кажа на него пред него.

Първо - с чужди хора не се излиза и...

Разбира се, че са чужди. Нито са ти деца, нито мъж, нито жена. Всичко извън семейството наричам чуждо. Колкото и да ми е близка една приятелка, никога не бих си позволила да й кажа нещо, което не съм казала на мъжа си. Подобни неща зад гърба на другия са ми неприемливи.

Ето затова не обичам чисто женските компании, освен за одумване на мъжа, свекървата, колежката и комшийката + неприсъстващите "приятелки", парцалчета, гримове, нокти и т.н., рядко се стига до нещо др.

# 66
  • Мнения: 10 547
А вие, тези, които излизате, дали редовно или понякога, сами, без половинката си, в чисто еднополови компании ли го правите?

# 67
  • Мнения: 187
Да, в повечето случаи. В редки случаи има и други мъже.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 511
А вие, тези, които излизате, дали редовно или понякога, сами, без половинката си, в чисто еднополови компании ли го правите?

Аз много рядко съм в чисто еднополова компания.
Само "Женското" събиране и пиене на кафе, вино с приятелка...
Но повечето пъти даже излизам само с мъже.

# 69
  • Мнения: 187
...Не мога да говоря за него пред него, така че не е желан в такива случаи Grinning
Щом мога да го кажа на страничен човек, значи мога да го кажа на него пред него.
Т.е. да седнем всички заедно и аз да разкажа нещо, което той е направил и не ми е харесало. Примерно. И той седи там и слуша мненията на другите жени на масата?

# 70
  • Мнения: 46 637
Не. Въобще не бих обсъждала семейните неща на среща с приятели.
Обсъждам ги вкъщи, лице в лице.
Или в краен случай с някой близък, ако искам съвет, но като преди това съм казала каквото имам да казвам и директно на мъжа ми, т.е. не ми пречи да го повторя пред него и той да чуе съвета, който би дал страничния човек.
И не на парти, за каквото е темата. Не мога да приема, никак не ми се връзва оплакване от семействата ни да значи парти  Simple Smile

# 71
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
А вие, тези, които излизате, дали редовно или понякога, сами, без половинката си, в чисто еднополови компании ли го правите?
Много рядко. С жени излизам, ако ще пазаруваме, или за по някое питие.
Компанията ми по принцип е мъжка. С тях излизам да се забавлявам.

# 72
  • Мнения: 187
Не. Въобще не бих обсъждала семейните неща на среща с приятели.

И не на парти, за каквото е темата. Не мога да приема, никак не ми се връзва оплакване от семействата ни да значи парти  Simple Smile
Аз пък ги обсъждам Peace И на партита също. Забавляваме се с проблемите си  Simple Smile

# 73
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Интересно ми е, как без проблем се споделят изключително лични неща в този форум, но с приятелите си не ги обсъждате?!
Само казвам. И сигурно, повечето ще кажат, че тук са анонимни, но всъщност, доста от споделящите, отдавна са изгубили анонимността си тук.

# 74
  • Мнения: 736
Не. Въобще не бих обсъждала семейните неща на среща с приятели.
Обсъждам ги вкъщи, лице в лице.
Или в краен случай с някой близък, ако искам съвет, но като преди това съм казала каквото имам да казвам и директно на мъжа ми, т.е. не ми пречи да го повторя пред него и той да чуе съвета, който би дал страничния човек.
И не на парти, за каквото е темата. Не мога да приема, никак не ми се връзва оплакване от семействата ни да значи парти  Simple Smile

Все едно аз съм го писала това. 100% съм съгласна, и аз правя/мисля така.

Общи условия

Активация на акаунт