Мъжка вечер/женско парти

  • 20 094
  • 579
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 624
Рози, на твоето мило още няколко пъти ако не му се излиза, а ти пиеш по чашка винце с приятел - ще му се случи "случка"... tooth

# 46
  • Мнения: 317
Наде, то ако ще става случка, ще си стане. Тя тази работа не е зайче, че да я държиш за ушите Simple Smile Ако натам клонят нещата, другият път нейното мило ако реши да дойде, може да им свети на тях двамата Laughing Laughing
Има си двойки, където излизането поотделно е глътка свеж въздух.
Има и такива, които си пасват адски много и навсякъде вървят комплект. Особено ако са с повече от едно дете. И им харесва. Благородно ти завиждам за голямото ти семейство, да сте живи и здрави  Hug

# 47
  • Мнения: 6 624
 Hug Hug Hug и ти можеш да го имаш, стига да искате и да се получат нещата - със или без проблеми Grinning

# 48
  • София
  • Мнения: 2 498
Хаха, не го обръщайте на случки, момичета =)
Няма как с всеки мъж от обкръжението ми да има шанс за "случки".

Просто ми беше интересно, ако не сте в настроение, а милото ви е, какво правите...
Ние в повечето случаи правим компромис, и или излизаме и двамата, или си оставаме вкъщи, но не винаги е възможно. Та ми стана интересно =)

# 49
  • Мнения: 46 565
Просто ми беше интересно, ако не сте в настроение, а милото ви е, какво правите...
Ние в повечето случаи правим компромис, и или излизаме и двамата, или си оставаме вкъщи, но не винаги е възможно. Та ми стана интересно =)

По принцип този, който е планирал излизането пита - ходи ли ти се еди къде си, ако е не, планираме друго развитие на вечерта, но като цяло честно казано не се сещам за случай, в който да не ни се е излизало.

# 50
  • Мнения: 8 932
Хехе, той човек ако реши да изневерява, може и в обедната почивка да го прави  Laughing
Така че излизането винаги заедно не е кой знае каква превантивна мярка. Най-важно е хората във връзката да се чувстват добре.
Лично аз не мога да си представя човекът до мен да ми каже - Ами, няма да излизаш. Мен ме мързи и ти ще си останеш вкъщи.
А, много жени действат по още по-подмолен и гаден начин - Ако излизаш без мен, ти не ме обичаш, уважаваш, харесваш.....  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 46 565
Има и двойки, които работят заедно и са сами в офиса си  Joy
Свят шарен.
Няма как да се прогнозират подобни неща.

Аз лично изпитвам нужда свободното си време да прекарвам с него. И очаквам същото от другата страна.
Може да е егоистично, гадно, обсебващо, не ме интересува, това изпитвам аз и се радвам, че съм попаднала на човек, който иска същото.
Защото ако двамата имат различни нужди, независимо дали в едната или в другата посока, винаги ще се налага да се правят компромиси, което натоварва и рано или късно избива.

# 52
  • Мнения: 91

Аз лично изпитвам нужда свободното си време да прекарвам с него. И очаквам същото от другата страна.
Може да е егоистично, гадно, обсебващо, не ме интересува, това изпитвам аз и се радвам, че съм попаднала на човек, който иска същото.
Защото ако двамата имат различни нужди, независимо дали в едната или в другата посока, винаги ще се налага да се правят компромиси, което натоварва и рано или късно избива.

Peace - съгласна.  Разминаваме се само в това, че ние си имаме отделни интереси, но правим компромиси / приятно ми е да ги правя, защото знам, че на него ще му е приятно/ - аз гледам мачове , той заглежда някоя романтична комедийка или сериалче - например. Ако иска отивам на мач или друг спорт, а той ако искам идва с мен на пазар. Радвам се, че кани мен, а не някой приятел. Разбира се си имаме и срещите с приятели - по отделно, но като се замисля не е много често - никога не сме го и повдигали на въпрос - така се случва. Имаме семейни приятели, с които общо взето, са повечето ни вечерни излизания.
В това забързано ежедневие - наистина предпочитам, всякакво забавление да е свързано с него, да прекараме повече време заедно.    Two Hearts

# 53
  • Мнения: X
В това забързано ежедневие - наистина предпочитам, всякакво забавление да е свързано с него, да прекараме повече време заедно.    Two Hearts

Точно!    Grinning
И без това по цял ден не се виждаме, остава и вечер да нямаме желание да сме заедно.....
Добре де, а когато на вас ви се излиза, но на половинката му се седи вкъщи...? Какво правим?
Не ми се е случвало ей така, както си седя, и изведънж да ме тресне идеята :"Излиза ми се!", а той да се е загледал в нещо/задрямал на дивана и да не ще.
Обикновено за излизания се "разбираме" поне няколко часа по-рано, дори дни....така имаме нагласата и двамата, че ще излизаме.
А когато го "изненадам" да го взема след работа, например за кафе или друго, не се е случвало да откаже.    Laughing 

# 54
  • Мнения: 187
Един ден в седмицата излизаме по отделно. Може да е за час, а може да се приберем в 3-4 часа през нощта например, никога не е било проблем. Обичам да излизам по женски и мъже не ни трябват.

# 55
  • Мнения: 10 547
Държа да има поне една вечер на две седмици, в която всеки да се забавлява отделно от другия.
Много се обичаме, много сме си мили, но не сме се скачили.

Изневяра? Моля Ви, дами, секс може и се прави по всяко време на денонощието, по всякакви поводи и на всякакви места.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 979
Това с изневярата и излизнето без жена си и според мен е смешно,ми то работата може да я свърши и за 15мин. в обедната почивка ако му е зор  Mr. Green

Ние излизаме и поотделно,не в една и съща вечер,а например той остава да гледа децата аз отивам с приятелки,все пак се събираме само жени,говорим си за мъжете/така де да се оплачем/, децата,работата и т.н. едва ли на благоверния ще му е интересно.
Той излиза без мен след като е бил да рита или когато няма на кого да оставим децата и се събира компанията /предимно мъже негови съученици/,която вече е и моя компания и ако има на кого оставям децата и аз излизам с него.Разбира се ако не ми се остава сама вкъщи му казвам и той не ходи,винаги ме пита имам ли против да отиде без мен,а понякога просто каним тайфата в нас. От време на време е и без мен на кино,просто защото му се гледат някакви супер тъпи мъжки филми и го пращам я с кума ни,я с някой приятел,аз не си губя времето с такива мероприятия.
Според мен това да се разделите от време на време не е никак лошо,все пак не сме вързани един за друг.

# 57
  • Мнения: 187
все пак се събираме само жени,говорим си за мъжете/така де да се оплачем/, децата,работата и т.н. едва ли на благоверния ще му е интересно.
Именно. Не мога да говоря за него пред него, така че не е желан в такива случаи Grinning

# 58
  • Мнения: 46 565
Аз пък не мога да клюкаря за мъжа си пред чужди хора. Каквото имам да му казвам - само право в очите.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 979
Не се сърди, човече , аз не клюкаря,а споделям с най-добрите си приятелки,както и те споделят с мен и това,че се оплаквам беше по-скоро шега не само се оплаквам понякога го и хваля  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт