злоядо бебе

  • 3 079
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 29
Ами моето мнение е че ако бебето е на кърма няма нужда да се захранва преди 6 месеца, но ако е на АМ  мисля че се захранва по рано. Аз също захраних след 4 м. а и честно казано моето  момиче предпочита твърдата храна пред млякото.

# 31
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Моето дете прояде чак към 8 месец. Захранен е на 5 месеца. В началото опитваше това-онова, после реши да стисне устни и не искаше да приема твърда храна. Педиатърката ми каза да му давам твърдата храна с лъжица само.
След като изживях драма "детето ми е злоядо", реших малко по друг подход. Започнах да му давам да опива храна за големи, естествено приготвена с по диетично. Така захраних бебето с основните хранителни групи. Накрая минах на ДК и чудо - детето ядеше, та ушите му пукаха.
Явно не му харесваха купешките бебешки пюрета.
Единствено съм настоявала да яде плодови пюрета, малко по-трудно беше, но накрая ги хареса.

Edelwais91 , правиш грешка в захранването. Пробвай различни варианти, които не са - пюре в биберон. Прочети различните видове захранване и избери най-подходящия за вас. Теми много, съвети много, случки много.

# 32
  • Мнения: 29 582
Edelwais91 , правиш грешка в захранването. Пробвай различни варианти, които не са - пюре в биберон. Прочети различните видове захранване и избери най-подходящия за вас. Теми много, съвети много, случки много.

Напълно подкрепям мнението. Даването на храна с шише с биберон е напълно погрешно. Edelwais91, не се засягай, прави, каквото искаш, но не давай съвети за нещо, което не е правилно.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт