Нашата Септемврйска дружина, ново попълнение - бебе Дария си има!

  • 57 605
  • 729
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 294
Здравейте  Heart Eyes

Много добре беше на кръчмата , ама си легнах в 1 часа и в 5 станах, че ходих в София на обучение  Grinning Не ме питайте как изкарах целия ден  ooooh! ама после в мола се оправих бързо  Mr. Green

Днес съм втора смяна на работа и баткото трябва да гледа Тони, не знам въобще как ще се оправят, ама няма никой друг на разположение  Simple Smile

Сега ще храня Тони и отиваме на парка, че е хубаво времето   Nature Sunny

# 91
  • Мнения: 47
Чики, как търпи компреса? Аз ако и сложа на Емма ще е голяма война и рев.
Слагам й го докато спи, сърди се и се мятка много, но пак ляга и аз го донагласям. Първата нощ го махна след 4 ч., но следваща изкара с него 9 ч.

Дано Емма да се подобрява вече и да изкарате спокоен уикенд  Hug  Praynig

# 92
  • Мнения: 217
Здравейте  Hug Влизам да ви почерпя на бързо за моята годишнина. Пожелавам си най- вече здраве и късмет, а другото ще се нареди все някак  Crazy



Цлувки от нас, че голям купон е в нас  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 526
Нубче, как ти завиждам за кръчмето  Whistling
pocoloco1 Честита годишнина! Бъди щастлива и обичана! Много вкусна торта  Hug
Чики, лошо, че сте болни.  Дно се оправите скоро. От кога е така детенцето? Извинявай, сигурно си писала, а не съм влизала от няколко дни... ooooh!

# 94
  • Мнения: 122
Благодаря Танева че ни мислиш  Hug. Наистина  ви  чета, но ми е трудно да се запиша. На легло съм, ако прескоча трапа  ще се включа с подробности  Cry
 

# 95
  • Мнения: 526
Данаека, на Ива давам Биозин кидс от няколко месеца. И мога да кажа, че съм доволна. Нали ви каза, че се приема по схема?
teta014  Hug Praynig

# 96
  • Мнения: 478
Поколоко-Дени,Честит рожден ден!И аз ти желая само здраве,да те слушат мъжете ти!Весел празник!
Пипи,как по схема,Маги пи Биозин кидс декември,но беше по 5мл на ден,друго не ни е казвала,не видях някакъв ефект.Аз до 2г не мисля нищо имуностимулиращо да давам.
Гледахте ли снощи откриването на Олимпиадата в Сочи,ее нямам думи,много грандиозно,много милиарди са вложени,ама и руснаците са се постарали,останах с отворена уста,светлинни години сме назад,срещу тях да тичаме неможем да ги минем...

# 97
  • Мнения: 526
Пипи,как по схема,Маги пи Биозин кидс декември,но беше по 5мл на ден,друго не ни е казвала,не видях някакъв ефект.Аз до 2г не мисля нищо имуностимулиращо да давам.
нашата педиатърка ни каза да го давам два месеца по 1 път на ден и 1 месец почивка. Аз съм доволна. Но имай предвид, че давам и бирена мая за витамини. Незнам дали от нея или от биозина, дребното е по-добре.

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 7 406
Тета, дръж се.Обещала си да ме черпиш
Аз съм болна. Цвети засега не е.

# 99
  • Мнения: 175
Нуб, колко е голям баткото?
Чики, то май само това е единствения начин за слагане на малко детенце  Hug  Емка е по добре днес  Praynig
Пиколо честита годишнина, (ако съм разбрала правилно) много да се разбирате и обичате  Heart Eyes
Тета, Лина, оправайте се момичета!

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Лина ти кога успя да се разболееш,от Пловдив ли си го занесе в Бургас - вируса.Оправяй се бързо и пази Цвети.
Тета,мила а ти какво пострада,нещо пак с кръста или грип те тръшна.
Чики,Ева радвам се че малките сладурани са по добре.Ева аз като теб винаги като ходя на частно се обаждам да видя кой лекар е на смяна и ако някой при който не искам да ида изчаквам няколко часа да дойде следващата смяна,ако детето не е толкова зле че да позволява изчакването.
Нуб малко си спала,но си заслужаваше,будувала си в кръчма,а не да друсаш Тони на ръце.Дано Тони да е слушал батко си.
Поколоко -Честита годишнина.Да се обичате,уважавате и разбирате още много години до старини.
Аз днес бях с децата на пицария (Приятели),с ваучер от Грабо и си хапнахме добре.После по центъра,баткото на рисуване,изкарахме си страхотно.При нас почти всички Съботи са такива.Това е нашия ден за развлечение.

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 7 406
Полоколо има рожден ден.Явно има и кръгла годишнина.Вероятно става на 20 години  Laughing

# 102
  • Мнения: 294
Ох, много болни  Sad бързо да оздравявате  Hug
Тета много страшно звучи това, какво ти е , притесни ме сега  Sad

lina_bs миткала си някъде след кръчмата и сега болна  Simple Smile

Танева завидях ти за разходката  Twisted Evil ама аз утре почивам и смятам и ние да се разходим в хубавото време  Heart Eyes

Поколоко Честит рожден ден !!!! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана  smile3510

Баткото се е справил отлично  с гледането на Тони  Grinning Ева 82 на 14 г. е баткото  Wink

# 103
  • shumen
  • Мнения: 18 190
Тета,какво ти е бе,жена.Да се оправяш скоро.
Лина,ами така е,след кръчма се разболява човек.
Танева,ние се разходихме добре също.Утре мисля пак да се разходим,а и цялата другата седмица е дават така топло и мисля да се разхождаме по цял ден когато може.
Поколоко,честит рожден ден!Да си жива и здрава,много да те слуша Плами и да се обичате с мъжа ти.
Нубче,ами той вече е голям и ще помага за Тони баткото.Ти не можеш ли да не работиш Събота и Неделя и да си го гледаш.
Фейт,къде се загуби след кръчмата?Да не би Пламката да не те пуска повече и да не дава да пишеш.
Пипи,за Биозина не ми е казала,че е по схема.Каза ми 5 мл.по един път на ден и като свърши пак 10 дни почивка.

Последна редакция: сб, 08 фев 2014, 23:52 от danaeka

# 104
  • Мнения: 2 802
lina_bs миткала си някъде след кръчмата и сега болна  Simple Smile

явно не е била само тя  Mr. Green и аз съм болна от вчера, но днес вече съм по-добре  Whistling Вирус ли беше, грип ли не знам, ама щом и Т вдигнах, а не съм от толкова години ... значи е нещо сериозно. Вчера само лежах и не можеш да си отворя очите  ooooh! главата тежи, явно от високата Т /39 градуса/ и направо не знаех шА живея ли или Не  ooooh!
ЧРД на на патерици на Поколоко ... много здраве и щастие ти пожелавам и много любов  Hug

Не съм ви чела подробно, но се надявам после да ми остане време, че сега смятам малко да поошетам  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт