К.О.Т.К.И.-те [тема 2]

  • 21 805
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
Нищо ти няма HugПросто ,местните си преценят възможностите и като решат,че няма да ги огрее не те закачат Wink
Удари няколко текили,ама повечко така и белите петна в кърпа са ти вързани...

# 61
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 587
Да, а тебе те щипят щото ще им вържеш - как пък не  Crossing Arms Друго ще да има явно...
Текила не съм пила, може и да пробвам. И без тва водя пенсионерски живот, по-добре да не го помня  Mr. Green

Абе, Хелънчето да не се ожени и замина на сватбено пътешествие  newsm78

# 62
  • Мнения: 99
 Вие какво направихте момичета  #Crazy не мога да ви настигна
Шебече благодаря ти smile3525
Ох Рейна снощи съм я сънувала и рокла си имам остава само организацията. И по този повод може ли някой да каже нещо за резервациите за Рейна, а може и за терасата

# 63
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 587
Диди, резервация само по телефона. Влизането в клуба е след 23:30 часа, преди това само ресторантите.

Иначе, хвърли око и на съседния клуб на Рейна - Сорте (вероятно)
http://www.eksenistanbul.com/en/sortie-galeri.html

Цитат
So we visited both Sortie and Reina! We were so disappointed by Reina! Crazy, over-crowded, with no space for dancing, we did not feel comfortable there.

And we did like Sortie a lot!!! However the first time we tried to enter they asked us ID and didn’t let us in. It`s strange we much older then 18…)))) But the next 2 times we didn’t have problems at all! The club is very posh, the audience is very decent, the music is very cool and sound is of a very high quality.

So we were so happy to be there, very relaxed and comfortable. But the strange thing with their face control… One of our friend came to the club straight from his work (I was sure they wouldn’t letm him in? but theu did!). He wasn’t wearing anything expensive or fancy believe me)))

Price: Cocktail: From TL 35
Fee: Fri-Sat: TL 50 (includes first drink)
Open: Daily: 6pm – 4am

На сайта има бланка за резервация
http://www.eksenistanbul.com/en/sortie-rezervasyon.html

# 64
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
Да, а тебе те щипят щото ще им вържеш - как пък не  Crossing Arms Друго ще да има явно...
Текила не съм пила, може и да пробвам. И без тва водя пенсионерски живот, по-добре да не го помня  Mr. Green

Абе, Хелънчето да не се ожени и замина на сватбено пътешествие  newsm78

hahaha hahaha hahaha
Мойта щипалка беше дърт мераклия,може майка ми да искаше да щипне,па мен набара Mr. Green знаеш как е на Египетския...от тогава,колко пъти съм ходила кракът ми не стъпва вече вътре WinkТекилата не ми хареса изобщо,но става за забрава...
Ама тва, с тия резервации по телефона изобщо не ми харесва Crossing Arms посмъртно няма да се разберем с отсрещния,а като чета горе на хората в другия клуб май повече им харесало и мога си дойда с дънкитУ щото рокли не нося  Mr. Green

# 65
  • България, София
  • Мнения: 1 766
Моля ви, каже ми кога е откриването на Олимпийските игри.

За коктейли - единственият път, в който имам бели петна е в Париж през 2003 г. Местни ни заведоха в един много хубав бар и коктейлите бяха следните-халба бира и в нея нещо като колба с текила. Някоя от вас опитвала ли е подобно безумие?!

Аз докато ви догоня, все изпускам купона,но да се включа по въпроса с бирата и текилата. Пила съм значи таквоз чудо - в халбата с бира се пуска малка чашка с текила. На мен ми хареса, но текилата е съвсем малко и някак омекотяваше вкуса на бирата. Даже имам и спомени. Но по темата с текилата какъв подвиг бяхме сътворили едно лято на Несебър  hahaha Ама беше преди мноооого години и тогава бях още млада  hahaha


Рано - рано се почерпих от снощната ви почерпка и сега ще тръгна развеселена на работа  Mr. Green Ама вечер докато трае раздумката, аз зяпам Великолепния век, после се занимавам с девойките и ей на, изоставам с купона. Утехата ми е, че на вечеря сме се почерпили с ММ с малко домашна, та не съм съвсем капо  Mr. Green
За Хелънчето не знам какви вируси бори, но аз се боря с реален.

И да се изкажа и аз по въпроса за щипането - ми и мен никой не ме е щипал в Станбула. Шебече, явно не съм техен тип, ама хич не страдам. Или пък мъж ми гледа много лошо, не знам  Laughing

Много се отплеснах с писане  Rolling Eyes Хайде, хубав и усмихнат ден на всички  Hug

П.С. Мимии, пътеписа много ме заинтригува, но ще го чета по обяд, докато си почивам  Hug

# 66
  • Мнения: 6 031
Добро утро!
Нещо текила сте разкарвали вчера, а? И без мезе? Пияници.  hahaha  Довечера ще гледам аз да сложа пиенето и мезето...  Joy 

Ето още един пътепис от същата дама:
http://magelanci.com/patepisi/article/126-западна-и-средиземноморска-турция/

На мен много ми харесва как пише. Увлекателно с вслючени някои исторически факти и нетрадиционни места.

# 67
  • Мнения: 789
Момичета, викам си вече да ви се обадя и после ще дочитам старата тема, че съм ви оставила там на 16 стр. ooooh!

Искам да ви благодаря за всички честитки и добри пожелания, с които сте ме поздравили по случай появата на малкото ни човече. Тепърва ще ги прочета (и знам, че много ще рева  hahaha), но съм сигурна, че всички са прекрасни. Вие сте любимите ми момичета от бг-мамма пространството - винаги толкова мили, позитивни и добри. Радвам се, че съм една от вас. БЛАГОДАРЯ ВИ!

Ние сме добре. Бебко папка, спинка и ака. Mr. Green Е, и коликите не ни подминаха, но се справяме с тръпение и много любов.

Сега отивам да дочитам темата и после пак ще пиша, но не знам точно кога ще е това после, защото съм доста ограничена с времето. То вече не е само мое, деля го с най-прекрасното същество.

 Heart Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 413
След такова затишие в темата и Най-накрая  Дани се появи  Hug Hug Hug Радвам се, че сте добре с бебока, дано те слушка много и да плаче по-малко  Hug и да имаш време да наминаваш насам  Hug

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Запис. Още не съм станала Калдаръм-кокона, ама много ми се иска  Heart Eyes Ще се радвам да ви следя и да науча интересни неща преди да упражня заниманието "турист"

# 70
  • Мнения: 6 031
Ескайтчета, когато и да го прочетете това, знайте, че много ви гушкаме!  Hug
Растете бързо, обичайте се много!
Целувки по крачето от всички лели в темата!  Heart Eyes

# 71
  • София
  • Мнения: 13 227
Im So Excited, радвам се, че се разписа.  Hug Постепенно ще влезеш в ритъм и ще имаш време и за себе си.  Wink Много прегръдки и целувки за бебчо!  Hug

Мама Мариана, добре дошла! Имай предвид, че тук си чешем езиците на всякакви теми. В първата публикация има линк към актуалната тема за Истанбул. Ако искаш да научиш нещо за града е добре да се запишеш и там. Тук ще те научат как да пиеш бира с текила.  hahaha

Последна редакция: пт, 07 фев 2014, 12:32 от Тaня67

# 72
  • Мнения: 14 453
Ескайтчета, когато и да го прочетете това, знайте, че много ви гушкаме!  Hug
Растете бързо, обичайте се много!
Целувки по крачето от всички лели в темата!  Heart Eyes
Присъединявам се към поздрава,просто не мога по-добре да го напиша Peace
След текилата,ето такава синева ви пожелавам:

Скрит текст:

любителска снимка,на колега Wink

# 73
  • София
  • Мнения: 413
Мале Сосче след тази снимка снимка направо се размечтах  Heart Eyes Това сигурно ще да е Бора, Бора или нещо подобно

# 74
  • Мнения: 14 453
Познай!
Не е БораБора,ама е от вчерааа newsm45

Общи условия

Активация на акаунт