К.О.Т.К.И.-те [тема 2]

  • 21 844
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Велико Търново
  • Мнения: 248

Ексайтед, да нагушкаш малкото съкровище.  Hug

Хелънчето вярно, че се изгуби, може да се е отплеснала по някой левент.  Wink

Мими, благодаря за пътеписите, които споделяш, много са увлекателни.  Hug А и скоро не бях ровила в "patepis", та вчера си намерих интересни неща за Лисабон, който ми се очертава като дестинация тази година.

Сосче, искам и аз такава синева, ама само мога да си мечтая, че тук ни е затиснала голяма мъгла и студ.  Sad

# 76
  • Мнения: 3 371
Добра вечер, котачки !  Hug

Ексайтедчета,  Heart Eyes Hug Heart Eyes много, много да се гушкате !  Hug И от нас да го нацелуваш прекрасният бебълс !  Heart Eyes

Сосче, ама хич не беше честно сега това - как от вчера, ми то е срамота !  Laughing

Моя приятелка в момента е на остров Пукет и като сложила във фейса едни снимки ..... Crazy Мен, уж още не ме блазнят тези дестинации, ама като гледам такива снимки и започвам лееееекинко да се замислям!  Thinking

# 77
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 609
ДанииииHug Hug Hug Най-накрая у дома  newsm74 МНого целувки от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мимиии,  Hug и аз благодаря за пътеписите,чета си ги с кефец  Mr. Green
[

Тук ще те научат как да пиеш бира с текила.  hahaha


hahaha hahaha hahaha

# 78
  • Мнения: 14 479
Това Редеми се спотаява,нещо newsm78
Шебечето също се услушва Rolling Eyes,а Хелънчето съвсем притихна?

# 79
  • България, София
  • Мнения: 1 770
Мимии, пътеписите са много хубави  Hug Благодаря, че ги сподели  Simple Smile

Ексайтедчета - мама и бебе, много да се слушате и гушкате  Hug И от мен имате много, много гуш  Heart Eyes Пожелавам бързо влизане в ритъм  Simple Smile

Редемчето верно нещо зачезна  Rolling Eyes

# 80
  • София
  • Мнения: 413
Сосче издай тайното място, че няма да спя тази нощ, вислех си за Сейшелите, но сигурно не са те  newsm78
Госпожата не ми напомняй за о-в Пукет, че ми е болна тема, това ми е мечтата заедно със Сунгапур  Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 6 031
Сипала съм винцето и съм отворила Шогунааа.  Laughing

Скрит текст:

Добавям и мезенце

Скрит текст:



Радвам се, че ви харесват пътеписите. За утре ще потърся нов. Аз още не съм дочела днешния...

# 82
  • Мнения: 14 479
Мерси за винцето Hug
Мимето Flutter
Скрит текст:
Малдиви

# 83
  • София
  • Мнения: 413
Еее как можа да ми убягне тази красота   Embarassed, може би от третия път щях да позная  Peace
Сосче браво на колегата ти щом се разхожда по такива местенца, как да не му завиди човек  Grinning

Мими   Hug за винцето и мезенцето bouquet това ще ми е втора чашка за тази вечер, но друго си е домашното винце  Wink

# 84
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 497
 Heart Eyes Hug Vav Sochi sam.vav Sochi sam tararamtiriritirirram!
Намигаторке моя!
 Heart Eyes Бичам ви и ва гушам!

# 85
  • Мнения: 3 371
Ей, баш на време ида !  Flutter
Адашче, викаш да минаваме на сух режим - сухо вино и сухи мезета !  Wink Благодаря за трапезата !   bouquet

Мимето, щом ти е мечта, силно я мечтай - ще стане !  Hug
Аз може и да съм сбъркана, ама нещо наистина още не ме блазнят и съответно не са ми на дневен ред такива екзотични дестинации.  Ама, като гледам такива снимки и с моя летен характер .... Crazy

# 86
  • Мнения: 6 031
gospojata и аз съм като теб, не ме блазнят тези дестинации. Хубаво е, слънце, море, палми, но ... това не е топ  за мен. Ако ме питате: Малдивите или Флоренция? Познайте какво ще кажа.  Laughing

# 87
  • България, София
  • Мнения: 1 770
Ах, Мимии, как да откажа на това винце и тези мезенца  Hug Нищо, че вече водя с едно домашна петдесетограмка  Mr. Green Ама боря вируси по всякакъв начин, особено вътрешно.
А пък ако знаете с какви капки си лекувам хремата. Аз съм една съща екстремистка, защото си изцедих лук и си капах в носа  hahaha И не сетига това, ами после и едно парче джинджифил схрусках  Joy

Редемче  Hug ти направо ни разби. Сега ще си имаме репортажи от мястото на събитието  Mr. Green

Мимии, аз нито Малдивите, нито Флоренция бих отказала  Wink

# 88
  • Мнения: 469
Гледах току що Плюшченко-впечатлена съм наборите ми на какво са способни!
Мими, аз също между плаж и едюкатив дестинация предпочитам второто. Ако имам възможност навсякъде бих отишла! За винцето и мезенцето е ясно какво ми е мнението Heart Eyes.

# 89
  • София
  • Мнения: 13 293
А защо Малдивите ги възприемате само като плаж и релакс? Не съм била там, но със сигурност има какво да се види освен плажа.  Wink Ако някой ми предложи дестинацията, отивам веднага, нищо, че на плаж издържам максимум 30 минути.  Laughing Тази година бяхме на остров, където най-голямото разстояние беше 35 километра. За 6 дни успяхме да навъртим 500 км.  Mr. Green  Мисля, че и на Малдивите ще намерим къде да обикаляме.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт