След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 158

  • 19 071
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356
Наде,не запомних кога го е гледала.Но Светлето е права,този филм промени и много от нас.Колко неподозирани таланти се появиха-за колажи,за клипчета и с превода на "Буря" ще сме изгледали всичко с любимеца ни.

# 46
# 47
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356

# 48
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356

# 49
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356

# 50
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356

# 51
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356
Да си припомним и други любимци.Вуйчо Пала кривна лекинко от пътя,но успя бързо да се върне при своята Фидан.Като мечетата Топчо бяха,но и много приятни образи.

# 52
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356
И засмяната Назан

# 53
  • Мнения: 2 131
Наде,не запомних кога го е гледала.Но Светлето е права,този филм промени и много от нас.Колко неподозирани таланти се появиха-за колажи,за клипчета и с превода на "Буря" ще сме изгледали всичко с любимеца ни.

КАТЕ ,така е джанъм  smile3521  Мурат ,Нургюл и Лин ме накараха да правя такива неща за които дори не съм си и мечтала  bowuu bowuu



Скрит текст:
честно да ви кажа Лин промени изцяло мнението ми за турските дизита ,мислех си за да се покаже голямата любов на главните герои трябва да се инатят,да си мерят гордостта в  70-80 серии и в последните минути да разберат че не могат да живеят един без друг и да  се вземат, аз след Лин изгледах един билюк турски дизита,нооо за съжаление нито сценарии,  нито подобна толкова истинска любов не видях абсолютно никъде,вярно всички актьори играят перфектно, много професионално,но за съжаление нито едно ново дизи не ме накара да го повторя а камо ли да го гледам аманйсти път  Peace


# 54
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356

# 55
# 56
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356

# 57
  • Мнения: 2 131
 
В навалицата,който познае Мурат печели поздравления пред строя от ЛиНки. Joy Joy





КАТЕ ,джанъм ,мерси за фотката аммаа дзверих се ,дзверих се  Shocked че и с лупата го търсих  Shocked
аммааа нещо не успях да зърна нашето премръзнало момче  Cry

# 58
  • Мнения: 2 131
Кате  Heart Eyes
нещо обичано от мен  от Султан и благодарение на КЕИИ  Hug Heart Eyes разбрах за како се пее в песента   bouquet  bouquet  bouquet




http://www.vbox7.com/play:6ea38976b2

# 59

Общи условия

Активация на акаунт