Перилни препарати и омекотители - 19

  • 66 970
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 207
Съжалявам, но мнението ми е, че пускането на пералнята със сода бикарбонат не би имало никакъв ефект. Препаратите за почистване на перални съдържат киселини, които разтварят варовика и наслагванията от перилен препарат и омекотител, ако са се образували такива, и ПАВ, които почистват. Сода бикарбонат какво е и какво върши? Лека основа и има абразивен ефект, но в пералнята е разтворена. Не виждам какво ще свърши.

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
Купих си този Сърф да го пробвам
Скрит текст:
Понеже е универсален, снощи прах с него цветни дрехи. Като за веднъж нямаше избеляване на цветовете, а и изпра добре( имаше някои дрехи с леки петна). Ще видя с бяло как ще се справи.

ПП Никога не нарушавам добрия тон и не си позволявам да обиждам и нагрубявам, че да ми се правят забележки за това. Но...да не задълбавам.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз пък снощи прах с таблетите на Персил за цветно - на 50 градуса не ми изпра едни пресни петна от зехтин от домашен суичър. Нарочно не ги третирах с Вениш, за да видя дали прахът ще се справи - уви, не.

Според вас редно ли е да очаквам да вади мазни петна?

И след сушилнята - никакъв, ама никакъв аромат...

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Момичета,много сте ми полезни!Благодаря ви!  bouquet
Аз филтъра на пералнята не си го знам къде ми е  Crazy
Имам мерак да пробвам лавандуловия Персил  Laughing,много ми допада този аромат  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 5 207
Същите от днес в Билла са 7,49 лв.

# 50
  • Мнения: 702
На мен Ариела за цветно ми е на привършване и мисля и аз да взема да пробвам Персил Лавандула.Още се чудя обаче течен или прахообразен.

Момичета каква е цената на Омо в Карфур?Аз го взех от Кауфланд за 9.50 и сега се зачудих навсякъде ли е толкова или мога да го намеря по евтино.

Последна редакция: чт, 06 фев 2014, 18:26 от Gali D

# 51
  • Мнения: 5 207
Прахът е за бяло, течният е за цветно.

# 52
  • Мнения: 702
Прахът е за бяло, течният е за цветно.
Така ли,аз пък защо съм се заблудила,че има и за цветно.
Гес  bouquet

# 53
  • Мнения: 140
На мен Ариела за цветно ми е на привършване и мисля и аз да взема да пробвам Персил Лавандула.Още се чудя обаче течен или прахообразен.

Момичета каква е цената на Омо в Карфур?Аз го взех от Кауфланд за 9.50 и сега се зачудих навсякъде ли е толкова или мога да го намеря по евтино.
Аз го взех на 8 лв, от магазин за перилни препарати

# 54
  • Мнения: 1 021
Не исках, да влизам в детайли. Съвсем добронамерено споделих. Доволна съм от продуктите, но ако ги изредя ще бъда неразбрана. Доволна съм от тях , от обслужване и коректност.Нито ги познавам, нито знам нещо повече за тях. Бъдете по ведри  bouquet
Има ли на препаратите етикет на български с име и адрес за контакти на вносител? И касова бележка при покупка?

# 55
  • Мнения: 787
Не исках, да влизам в детайли. Съвсем добронамерено споделих. Доволна съм от продуктите, но ако ги изредя ще бъда неразбрана. Доволна съм от тях , от обслужване и коректност.Нито ги познавам, нито знам нещо повече за тях. Бъдете по ведри  bouquet
Има ли на препаратите етикет на български с име и адрес за контакти на вносител? И касова бележка при покупка?

Касова бележка има.

# 56
  • Мнения: 1 021
Не бих рискувала да купувам препарати без обозначен вносител  Peace
Това значи, че са прекарани нелегално по разни багажници в неизвестно какви условия. Съдържанието може да е всякакво - разредено, фалшиво. Но дори да е оригинално не е ясно как е съхраняван препарата - дали не е замръзвал в тези студове или е кофти партида. А без обозначен вносител няма КЗП и никой не може да подведе "вносителя" под отговорност. Не си струва риска  Peace

# 57
  • Мнения: 787

Просто хората не са наясно.Аз  съм Ви безкрайно благодарна.Е ,какво като нямало на бг етикет.Препаратите не са фалшиви и кутиите също.И пак казвам-от магазин с препарати си взех фалшив Ариел,мека кутия,която не можа да се отвори.Така,че какво да кажа аз.И като имаше етикетче на бг език-какво от това.Фалшива беше кутията.

Господин Кирил Георгиев,безкрайно Ви благодаря за качествените продукти и коректността към нас,клиентите!А човешката българска злоба и завист е безгранична!Затова няма да се оправим още 100 години!

# 58
  • Мнения: 646

Господин Кирил Георгиев,безкрайно Ви благодаря за качествените продукти и коректността към нас,клиентите!А човешката българска злоба и завист е безгранична!Затова няма да се оправим още 100 години!
  bouquet

# 59
  • Мнения: 176
колко неприятно в какво се е превърнала любима тема! Бойно поле и реклами. Явно възпитание, морал, коректност не присъстват във фирмата на господина. Форумът има правила и ние ги спазваме, спазвайте ги и и вие и няма да се трият постове. Моля, господинът да не се прави на накърнен и да си прати адвокатите да прочетат правилата на форума. И във форумът всичко се пази, стоят постовете с които се опитваше да ни заблуждава. Която потребителка се чувства поласкана от това отношение, може спокойно да си пазарува от него. Да се върна на законите - има наредба, която изисква преводен етикет на всяка стока, няма значение дали потребителя знае чуждия език. Ако не се спазва има глоби. Излишен е примерът с Кауфланд. И при тях, както и в други магазини системния бон е равнозначен на фискалния. Излишно е и подмятането за веригите. Аз пазарувам в повечето случаи от магазини за паралелен внос. Последно, господинът има ли информационен лист за стоките? Ако посоча една случайна и дам мейл, ще ми до изпрати ли. За да говорим за закони и правила. Ако виждате злоба и завист в моя пост, моля информирайте модератор Peace

Общи условия

Активация на акаунт