Монтана

  • 25 038
  • 273
  •   1
Отговори
# 240
  • Монтана
  • Мнения: 499
Здравейте
Ние тази вечер сме сами с малкия и реших да ви се обадя HugИмам много задължения и почти не ми остава време-бизнеса трябва да върви  PeaceВиждам че има нови попълнения и им казвам :Добре дошли в нашия отбор.
А кой е казал че неискаме срещи и купони??? newsm78 Хайде само кажете кога и къде-аз съм там  newsm44
Сега е месеца на веселбите  newsm68.
Колкото до 8.12-бях е "Ъндърграунд",понеже в "Елит"нямаше места-ехххххххххх изкарах чуден купон
АААААААА и да ви кажа оказва се че с някой се познаваме а с други случайно или не сме съседи-но несе познаваме.
Ами да се срещнем и запознаем-тогава

# 241
  • Мнения: 1 858
Здравейте и от мен!
Доколкото успях да прегледам темата, повечето сте от Монтана но живеете в София. Ние пък съм от София, но тъй като мъжът ми работи в Монтана и сега живеем тук. Не познавам никой от града и смятам че мамите тук не са много контактни. Всеки ден сме на разходка в парка и там винаги има много бебоци, но колкото и пъти да се опитвам да завържа разговор, уви без успех. Бих се радвала ако чрез форума се запозная с вас.

Здравей! Права си наистина майките тук не са особено контактни... в групата нови майки не се приемат! Предното съвсем сериозно! Когато аз родих живеех от няколко месеца в Монтана и не познавах никой. Като родих и започнаха разходките така и не намерих поне една майка, която да е отворена към нови хора. Така и до днес съм сама или с приятелка, която не е майка. Има едни такива вече сформирани групички вече, които са напълно затворени общества и нови в групата много трудно се приемат. Знам, че е гадно но това е действителноста. Ако желаеш от време навреме можем с Светли да ти правим компания. Той вече е на три годинки но ще се гледаме у дома така, че няма проблем.

# 242
  • Мнения: 1 858
Здравейте
Ние тази вечер сме сами с малкия и реших да ви се обадя HugИмам много задължения и почти не ми остава време-бизнеса трябва да върви  PeaceВиждам че има нови попълнения и им казвам :Добре дошли в нашия отбор.
А кой е казал че неискаме срещи и купони??? newsm78 Хайде само кажете кога и къде-аз съм там  newsm44
Сега е месеца на веселбите  newsm68.
Колкото до 8.12-бях е "Ъндърграунд",понеже в "Елит"нямаше места-ехххххххххх изкарах чуден купон
АААААААА и да ви кажа оказва се че с някой се познаваме а с други случайно или не сме съседи-но несе познаваме.
Ами да се срещнем и запознаем-тогава

Ами ок. Хайде тези, които в момента са тук да се перброим и да решим кога и къде да се срещнем! Тези, които не са в Монтана като си идват тайфата може пак да се събере и тогава да си сретнем убийствен купон!

# 243
  • Монтана
  • Мнения: 499
ААААААААА моля,моля аз съм отворена за нови запознанства

# 244
  • Монтана
  • Мнения: 499
Аз -ЗА

# 245
# 246
  • Мнения: 42
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА И ОТ НАС ТИЯ ДНИ НЯМАМ НИКАКВО ВРЕМЕ  ДА ПИША ТЪЙ КАТО ИМАХ МНОГО РАБОТА И МАЛКИЯ СЕ РАЗБОЛЯ И ИСКА МНОГО ДА ГО ГУШКАМ.А КАТО СЕДНА ПРЕД КОМПЮТЪРА ИДВА И МЕ ДЪРПА. ПЕТЯ АЗ ТЕ ПОЗНАВАМ ОТ СПОРТНОТО.ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА СЕ ВИДИМ.

# 247
  • Монтана
  • Мнения: 499
мате-само двете ли сме

# 248
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
poliral пишете и мен като си дойда.Аз съм винаги готова за купони  newsm44 newsm68 .
ioni79 мойеш ли да ми покажеш твоя снимка защото така не се сещам коя си.Пожелавам ти скорушно уздравяване на Ангел.Тук в София майките казват че върлува шарка.
maatete не си срещнала мен аз съм много общителна и не се придържам към такива затворени общества в който майките първо не допускат никой в тяхната група,и второ след като са постоянно заедно една да иде някъде веднага ще и бъде говорено зад гърба.
Още някой да ме познава поне да започна поименно да се обръщам към познатите ми.
Имам едно предложение към всички:защо освен представянето си да не се представим като покажем всички наши снимки.Изкам да видя с кой си споделям а не само да си развивам фантазията,май излиза че аз познавам най много хора от тук.

# 249
  • Мнения: 1 858
Петя сега ще се опитам да кача няколко мои снимки в нета.

# 250
  • Мнения: 1 858
http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=77441   аз съм с лилавата рирза. На гости сме в близък  приятел (не обвързан) на мъжа ми. Пропуснала съм да кажа , че мъжа ми го няма на снимките.

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 22:35 от maatete

# 251
  • Мнения: 689
Прави сте за ,,затворените,,групички и говоренето зад гърба.И аз бях малко ,,дръпната,,преди,но се промених за щастие и като се върнах след 2 години отсъствие в БГ,много хора забелязаха,че съм много спокойна и изобщо-различна в добрия смисъл.Аз снимка няма да ви показвам,до сега непознавам никоя от вас от преди,лошо няма!С нетърпение ще чакам снимки от сбирката ви-поне на кафе.Така и не ми казахте къде обикновенно ходите на кафе Sad
Абе Ели къде се загуби?!Сигурно е в сесия.Хайде чао засега,отивам да играя упражнения,че съм станала като буре от раждането!

# 252
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
.Аз снимка няма да ви показвам,до сега непознавам никоя от вас от преди,лошо няма!
Аз помолих всички да покажат снимки не защото се познаваме,а за да се запознаем.Аз като съм в Монтана или съм около блока или на Парадайса,защото има Криси къде да си играе.А зимата си ходим на гости с моите приятелки,в Монтана няма заведение подходящо за майки с малки деца.maatete приятно ми е да се запозная с теб нищо че е по интернет,така като те срешна в Монтана ще те поздравя,и няма да те подмина.

# 253
  • Мнения: 295
Petia ще се радвам да се запознаем, когато си дойдете в Монтана.
Maatete и с теб ще ми е приятно да се видя.
Винаги съм смятала, че най лесно хората общуват покрай децата, та не разбирам какво биха си говорили зад гърбовете мамите, освен да се радват на мъничетата.

# 254
  • Мнения: 1 858
Glezanka бедна ти е "фантастиката" за какво могат да си говорят! Не само, че говорят зад гърба си но и обсъждат всяка жена или мъж (мъж рядко), които минат покрай тях!

pеtia на мен също много ми е приятно да се запозная с всички (макар и виртуално)! И да не забравиш като ме видиш да ми свирнеш ей!

А за кафето какво стана само двечки ли сме poliral? Нищо и двете можем да изпием по кафе или някой ароматен горещ шоколад! Пък по-нататък повече!

Общи условия

Активация на акаунт