Монтана

  • 25 038
  • 273
  •   1
Отговори
# 255
  • Монтана
  • Мнения: 499
Та кога и къде ще ни е срещата
Чакам за покана

# 256
  • Мнения: 1 858
ти с детенце ли ще си или сама?

# 257
  • Мнения: 1 858
Искаш ли в Неделя вечер? Че тогава мъжа ми си е вкъщи мога да изляза сама.

# 258
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Искаш ли в Неделя вечер? Че тогава мъжа ми си е вкъщи мога да изляза сама.
След срещата искам да видя снимки.Нищо че сте две.Пак си е среща. Laughing

# 259
  • Мнения: 1 858
Искаш ли в Неделя вечер? Че тогава мъжа ми си е вкъщи мога да изляза сама.
След срещата искам да видя снимки.Нищо че сте две.Пак си е среща. Laughing

Чакай малко Crazy! Тя още не е казала дали я устройва така. Peace Пък и аз нямам фотоапарат Embarassed... ако тя има може да качим снимки Grinning!

# 260
  • Монтана
  • Мнения: 499
За мен детенце не е проблем- или го взимам или все някой ще го гледа,има баби,тати и т.н.
Та както кажеш я с деца,я без деца
Но само да не е неделния ден-този ден го отделям изцяло за семейството  си-това е единственият ден в който сме заедно

# 261
  • Мнения: 689
Браво момичета-идете поне на кафе(като се сетих за горещия шоколад:мммммммъъъ!!!при нас няма бял Sad)
Направете си поне една снимчица-ако имате камера на телефона,пак става!
Матете-съгласна съмс тебе-всяка минаваща жена се обсъжда какъв г*з има,какви дрехи,коса...и то в негативна светлина.Интересно е,че в БГ се харесват жени,облечени като к**ви и да не са над 50кг SickЕ тва е !
Момичета,скоро ще трябва да си отворим нова тема-може ли на мен да се падне честта Praynig
Кажете какво правят дечицата ви-не ги споменавате,даже Rolling Eyes

# 262
  • Монтана
  • Мнения: 499
А да попитам:Други желаещи за срещата?

# 263
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте,и аз съм желаеща но може да стане само ако си ходя за коледните празници.
Water Lily и аз иках да направя но ти ме изпревари,щом искаш не чакай 15-тата страница а направо прави нова.И моля те в началото на темата слойи линка от тази тема,така който нов дойде ще прочете какво сме си говорили до сега.И да не забравиш да сложиш в тази тема линка на новата.
За детенцето ми тя е добре,мога да се оплача само че е студено и няма с кой да си играе,а ниямам толкова пари да я водя всеки ден в детския кът.Най на края намерих вразки и ми казаха че от пролетта ще я вземат. newsm17 newsm44 .Вкъщи им омръзва на децата.

# 264
  • Мнения: 123
Ох, най-накрая да отделя малко време и аз да напиша някой ред...стана ми неудобно, че така изложих фронта тези дни, но от контролни и курсови работи  не ми остава време за нищо...
Та, за кафето - аз съм напълно "ЗА" - за съжаление ще си ходя другата седмица и няма да мога да присъствам на кафето в неделя, но се надявам, че ще има желаещи и за към края на другата седмица  Thinking Hug
Снимка ще кача утре, че имам да уча за още 2 контролни за утре...но вечерта ще кача - обещавам...
Аз да се похваля - ние се познаваме с maatete  Laughing

# 265
  • Мнения: 252
Здравейте на всички от Монтана аз много от удавна съм писала в този раздел имам бебче почти на 6 месеца и в последно време не ми остава много време за pc-то.Преди си писахме с Maatete и  Poliral даже се разбирахме за срещи но нещо не се осъществиха така че ми е приятно да се видим всички на кафе но и аз не мога в неделя да излизам че го отделям за семейството си.Ако се разберете за някой друг ден пишете и на лични.Е това е за сега.Чао на всички.Ако искате питайте ме нещо. Hug

# 266
  • Мнения: 689
правя новата тема-имате ли предложения за по-оргинално име?

# 267
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
правя новата тема-имате ли предложения за по-оргинално име?
Прави я аз не се сещам за друго име Монтана-II тема
koreto Аз защо не те помня.В новата тема моля те представи се по подробно.

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 18:51 от pеtia

# 268
  • Мнения: 252
Ще се представя ощя сега понеже имам малко повечко време казвам се Корнелия от Монтана съм си живея на Мария Димова 21 улицата срещу хотел Монтана на 21 години съм сега януари правя 22.Сина ми се казва Денис.Ако искате питайте и друго сега това се сещам.

# 269
  • Мнения: 689
Ето линк към новата тема:
                      http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=150152.new#new
   

                  Моля модераторите да заключат тази!

Общи условия

Активация на акаунт