Адаптирано мляко

  • 23 783
  • 90
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Всички видове аптамил са с пребиотик.
А пробиотик винаги може да се набави допълнително

# 46
  • Русе
  • Мнения: 623
Добър ден!
Много ви моля за съвет.Моето момче е на кърма,но вече се вижда края и се чудя какво мляко да му взема.Пробвала съм с Нан и след няма и час повръщаше на фонтан.Взех на Хип и не го искаше изобщо още при първата глътка бутна шишето и започна да прави физиономия,че му се повдига.Дайте съвет какво да купя?
Кое от млеката на Хип взе? Това специалното за повръщане, нали?

# 47
  • Русе
  • Мнения: 623
Всички видове аптамил са с пребиотик.
Да, сега видях. Но нямат ПРОбиотици. И затова казах, че друго мляко като ХИП няма. Всички млека имат я едното-я другото, но не и двете. Simple Smile

# 48
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 689
Не съм взела специалното за против повръщане,но той няма проблем с това.Той просто отказва да го пие.Точно след първата глътка и започва да бута шишето. Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 100
Докато намерим "нашето" адаптирано мляко голям зор беше (то въщност търсихме преходно мляко) Crazy . Пробвахме много марки, но детето хареса единствено Лактана Био. И досега давам от нея.

# 50
  • Русе
  • Мнения: 623
Не съм взела специалното за против повръщане,но той няма проблем с това.Той просто отказва да го пие.Точно след първата глътка и започва да бута шишето. Crossing Arms
Имай на предвид, че кърмените бебета са по-претенциозни към адаптирани млека. Двата вкуса са толкова различни. Нормално е да отказва в началото, но няма начин да не намериш правилното мляко за вас. Няма да е ХИП, вижда се, но има толкова други. Опитай  Flutter

# 51
  • Мнения: 32
Ние сме на  аптамил 1 ,малкият много го харесва макар че на мен не ми мирише много приятно,дано и  аптамил 2 да му хареса

хихихи, според мен никое ам не мирише добре... а няма как да не му хареса двойтака, тя нали е същата като единицата, но с малко повече калории  Laughing

# 52
  • Мнения: 32
Всички видове аптамил са с пребиотик.
Да, сега видях. Но нямат ПРОбиотици. И затова казах, че друго мляко като ХИП няма. Всички млека имат я едното-я другото, но не и двете. Simple Smile

не си права.... имаи други марки с пре и про в тях
но се замисли от къде са про биотиците, има ли ги в кърмата ???? ако трябваше, природата би ги сложила в кърмата , ама не е.... но така или иначе е въпрос на собствена преценка

# 53
  • Русе
  • Мнения: 623
Всички видове аптамил са с пребиотик.
Да, сега видях. Но нямат ПРОбиотици. И затова казах, че друго мляко като ХИП няма. Всички млека имат я едното-я другото, но не и двете. Simple Smile

не си права.... имаи други марки с пре и про в тях
но се замисли от къде са про биотиците, има ли ги в кърмата ???? ако трябваше, природата би ги сложила в кърмата , ама не е.... но така или иначе е въпрос на собствена преценка

Не съм съгласна, че пробиотици няма в кърмата. Ето и доказателство.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=629041.0

А за това, че има и други млека с про и пре-може. От тези, които аз съм срещала тук ( а те не са никак малко)- е... няма. Така че с това се съгласявам.

# 54
  • Мнения: 32
Всички видове аптамил са с пребиотик.
Да, сега видях. Но нямат ПРОбиотици. И затова казах, че друго мляко като ХИП няма. Всички млека имат я едното-я другото, но не и двете. Simple Smile

не си права.... имаи други марки с пре и про в тях
но се замисли от къде са про биотиците, има ли ги в кърмата ???? ако трябваше, природата би ги сложила в кърмата , ама не е.... но така или иначе е въпрос на собствена преценка

Не съм съгласна, че пробиотици няма в кърмата. Ето и доказателство.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=629041.0

А за това, че има и други млека с про и пре-може. От тези, които аз съм срещала тук ( а те не са никак малко)- е... няма. Така че с това се съгласявам.

Кърмата съдържа различни Лактобацили, някои от тях с пробиотичен потенциал. - ПОТЕНЦИАЛ.... малка разлика с наличие
За инфо - Фризо имат и пре и про биотици.... а те са доста често срещана марка:-)

# 55
  • София
  • Мнения: 622
Кърмя с изцеждане повече от 7 месеца. Пробвах дъщеря ми след 6-ти месец с почти всички млека на пазара(защото не издържам вече) и не искаше никое: лактана, хип, милумил... Синът ми преди години беше по същия начин и открихме Милумил с ванилия. Сега е с нова формула и не се хареса на дъщеря ми, но след дълго търсене открихме Селия Експерт. Много съм доволна, млякото е с пробиотик и аромат на ванилия и дъщеря ми го пие с кеф. Препоръчвам на всички майки, чиито бебета са капризни и свикнали с вкуса на кърмата   bouquet

# 56
  • Мнения: 32
Кърмя с изцеждане повече от 7 месеца. Пробвах дъщеря ми след 6-ти месец с почти всички млека на пазара(защото не издържам вече) и не искаше никое: лактана, хип, милумил... Синът ми преди години беше по същия начин и открихме Милумил с ванилия. Сега е с нова формула и не се хареса на дъщеря ми, но след дълго търсене открихме Селия Експерт. Много съм доволна, млякото е с пробиотик и аромат на ванилия и дъщеря ми го пие с кеф. Препоръчвам на всички майки, чиито бебета са капризни и свикнали с вкуса на кърмата   bouquet

на бебе на 7 месеца не препоръчвам да се дава ванилия.... може чак след годината. точно за това новият Милумил 2 е БЕЗ ванилия.... има си законови постановки, които не са случайни.....

# 57
  • Мнения: 1
Mamita zdraveite
Da vi popitam dali niakoi e probval BEBA PRO na NESTLE


Maмита здравейте
Да ви попитам дали някой е пробвал BEBA PRO на NESTLE

––––––––––––––––––––––––––––––

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: нд, 16 мар 2014, 22:44 от Vivi

# 58
  • гр.София
  • Мнения: 243
До 6 месец само кърмене, след това захранване и към 10,5-11 мес. започнах да давам Aptamil, но продължавам с кърменето.
Пробвала съм и NAN.
Тук и едно въпросче, някой използва ли АМ Milupa?
Намирате ли разлика с Aptamil? Какво им е различното, производителят е един и същ?

# 59
  • Мнения: X
Аптамил е по високия клас мляко

Общи условия

Активация на акаунт