Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 250

  • 41 190
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 966


Дааа. Въпреки, че това е колаж от различни моменти, синергията, както я нарече Енгин, си личи. Страхотна екранна двойка се получи. А кадрите със сцените зад кадър още повече ни накараха да ги приемем с широко отворени обятия. Simple Smile Наистина Фара е толкова естествена, усмихната, слънчева... Simple Smile За Енгин си знаем. Simple Smile
В Туитър споделят, че ще гледат филма, запасени с  smile3545 , също както се запасяваме и ние. Всички са ентусиазирани, непрекъснато говорят за 14-и, когато ще могат да видят филма по кината. Наговарят се, сговарят се, кой с кого ще отиде, но все за 14-и - изобщо, нямат търпение вече да видят лентата. Simple Smile))

# 691
  • Мнения: 4 966
Joy Joy Joy Точно така, Марица! Сега остава да изровиш инфо с какви тоалети ще бъдат звездите, на кой дизайнер, колко им струват бижутата и кой до кого ще седне... Joy Joy Joy Ние само се надяваме после някоя телевизия да излъчи репортаж от събитието и да чуем изявления на Керем или Енгин. Сигурно още утре ще се появят в нета откъси от филма, заснети с телефон. На нас остава да стискаме палци на пиратите. hahaha hahaha

Аааа тази задача остава за вас. Теливизията вече ви подадох. Аз след малко отивам да се правя на приспивател... Като се върна, ще си чакам подробния отчет за всичко - от обущата до върха на коковете. Wink))) Надявам се шпионите да са заредили батериите на фотоапаратите си и до полунощ тиквите да са се превърнали в каляски. Simple Smile))

# 692
  • Мнения: 1 097
Здравейте, мили момичета. Много ми липсвахте през последните три дни. Техниката ми се разбунтува,но слава на Бог,положението е овладяно засега. При вас е било много интересно,изпълнено с много нови снимки зад кадър,в кадър,изобщо настроението е било на MAX. Едва ви изчетох.Душата ми прелива. Усещам Енгин освободен,ентусиазиран,преливащ от енергия и хъс за работа.И аз съм в трепетно очакване на отзвука от представянето довечера. Колко ли прекрасно ще е нашето момче. Дано още през нощта да долетят вести.
Момичета споделям с вас новия си опит.Вие сте моят коректив.Бъдете критични.
















т


















Последна редакция: вт, 11 фев 2014, 12:28 от milkaradeva

# 693
  • Мнения: 716
Някой спомена ли от колко часа ще се излъчва по това NTV довечера представянето? Или ще има само репортаж в новините? Подайте някаква сламка, че да не висна цяла вечер в нета. Praynig Hug

# 694
  • Мнения: 4 966
Аууууууууу, Милеееее! Как ме разнежи само! Благодаря! Великолепно видео се е получило!  Hug



Да, разковничето е в разнообразието... Особено когато магическата пръчица е в ръцете на истински магьосник като Енгин.  Heart Eyes
-------

Някой спомена ли от колко часа ще се излъчва по това NTV довечера представянето? Или ще има само репортаж в новините? Подайте някаква сламка, че да не висна цяла вечер в нета. Praynig Hug


Пак в Туитър - сведение за тв репортажа от събитието.

TelevizyonDünyası ‏@TvDunyasii 7m

Bi Küçük Eylül Meselesi ekibi Gala'dan canlı yayınla bu aksam Gece Gündüz'de..Gece Gündüz 18.30'da NTV'de..

Гугъл превод: Ние израстваме малък pençeb септември Affair Gala живо от екипа в тази вечер .. Night Day Night Day в 18.30 ч. на НТВ ..

# 695
  • Мнения: 716


Пак в Туитър - сведение за тв репортажа от събитието.

TelevizyonDünyası ‏@TvDunyasii 7m

Bi Küçük Eylül Meselesi ekibi Gala'dan canlı yayınla bu aksam Gece Gündüz'de..Gece Gündüz 18.30'da NTV'de..


[/quote]Мерси, Марица! newsm51 newsm51
То... щом е толкова рано, едва ли ще е същинската премиера. Най-вероятно ще е репортаж "от мястото на събитието" - ще дадат залата, пристигането на звездите, коментари... Но и това не е малко! dancing dancing

# 696
  • Мнения: 4 966
Марианка вчера даде пояснение - програмата е  20,00 ч - коктейл, 21,00 - прожекция. Тв-то ще започне излъчване от мястото още в 18,30. С какво ще си запълнят програмата до същинската премиера е ясно - трейлъри, вероятно коментари за създателите, участниците и пр.



Оставям ви в плен на магията на киното с това красиво видео на Джейн и ви пожелавам приятен следобед.

TelevizyonDünyası ‏@TvDunyasii 20m

Farah Zeynep Abdullah, Engin Akyürek, Kerem Deren "Bi Küçük Eylül Meselesi" filmini bugün Afiş'e anlatıyor.Afiş 16.45'te Cnn Türk'te.. --- още в 16,45 по телевизията започват с анонси и тем подобни...

Гледайте, записвайте... аз ще чакам наготово да ви ч(ета довечера. Simple Smile))

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 34 180


Тук излезе това туитване:
"Плакатът/афишът съобщава: Днес в 16,45 по Cnn Türk, гледайте премиерата на МСП с Фарах З. Абдула, Енгин Акюрек, Керем Дерен."




"Благодаря на всички за добрите пожелания. Отивам на премиерата и късмет на МСП."
................................
Нека да изчакаме и ще разберем последно по коя тв ще дават гала вечерта. Веднага ще пуснем линк в темата. Около 18,30 ч. среща пред мониторите

Последна редакция: вт, 11 фев 2014, 12:54 от mariana51

# 698
  • Мнения: 716
Марианка вчера даде пояснение - програмата е  20,00 ч - коктейл, 21,00 - прожекция. Тв-то ще започне излъчване от мястото още в 18,30. С какво ще си запълнят програмата до същинската премиера е ясно - трейлъри, вероятно коментари за създателите, участниците и пр.

Скрит текст:


Оставям ви в плен на магията на киното с това красиво видео на Джейн и ви пожелавам приятен следобед.

TelevizyonDünyası ‏@TvDunyasii 20m

Farah Zeynep Abdullah, Engin Akyürek, Kerem Deren "Bi Küçük Eylül Meselesi" filmini bugün Afiş'e anlatıyor.Afiş 16.45'te Cnn Türk'te.. --- още в 16,45 по телевизията започват с анонси и тем подобни...

Гледайте, записвайте... аз ще чакам наготово да ви ч(ета довечера. Simple Smile))
Ама чакайте, бе, девойки! newsm78 newsm78 newsm78 Нали не очаквате да ни прожектират филма? Премиера означава точно това - първа прожекция. Тя сигурно ще си е след коктейла - там от 9 ли, от колко беше, но ние няма да видим нищо от нея. smile3518 То иначе къде е смисълът? Кой ще иде на кино на другия ден, ако са му пуснали филма по телевизията? Едва ли и коктейла ще дават - той си е за поканените на премиерата гости, място за бизнес. Така че, не очаквайте нещо повече от репортаж - залата, пристигането на гостите, цветята, тоалетите, коментари, спомени, трейлъри и т.н. И най-много след това в някои късни новини да дадат мнения на хора, вече изгледали филма.
   Казвам го не за друго, а за да не се настървяваме излишно. Weary Нашите надежди са в пиратите, както казах. Някой от "по-недобросъвестните" да заснеме туй-онуй с телефон и после да го качи в нета. Пък след като тръгне филма по кината, торент-сайтовете да го чопнат, англоговорящите да му сложат субове на английски и едва тогава ние да го видим истински. Стискайте палци целият процес да мине гладко и бързо. Praynig Praynig Praynig

# 699
  • Мнения: 1 285


           Милка,  Two Hearts

    Поздравления за клипа. Хареса ми. Музиката е много сполучлива. Критика очаквай
от специалистите, не от такива, като мен. Аз бих ти дала една препоръка, ако позволяваш.
 Според  моето виждане по добре би било да бъдат два клипа по три минути, вместо един от шест.
Намирам го за доста дълъг. Това е единствената ми  "забележка".
  
    Още веднъж поздравления и дерзай! newsm51

             [/b]

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 34 180
Скрит текст:
Марианка вчера даде пояснение - програмата е  20,00 ч - коктейл, 21,00 - прожекция. Тв-то ще започне излъчване от мястото още в 18,30. С какво ще си запълнят програмата до същинската премиера е ясно - трейлъри, вероятно коментари за създателите, участниците и пр.

Скрит текст:


Оставям ви в плен на магията на киното с това красиво видео на Джейн и ви пожелавам приятен следобед.

TelevizyonDünyası ‏@TvDunyasii 20m

Farah Zeynep Abdullah, Engin Akyürek, Kerem Deren "Bi Küçük Eylül Meselesi" filmini bugün Afiş'e anlatıyor.Afiş 16.45'te Cnn Türk'te.. --- още в 16,45 по телевизията започват с анонси и тем подобни...

Гледайте, записвайте... аз ще чакам наготово да ви ч(ета довечера. Simple Smile))
Ама чакайте, бе, девойки! newsm78 newsm78 newsm78 Нали не очаквате да ни прожектират филма? Премиера означава точно това - първа прожекция. Тя сигурно ще си е след коктейла - там от 9 ли, от колко беше, но ние няма да видим нищо от нея. smile3518 То иначе къде е смисълът? Кой ще иде на кино на другия ден, ако са му пуснали филма по телевизията? Едва ли и коктейла ще дават - той си е за поканените на премиерата гости, място за бизнес. Така че, не очаквайте нещо повече от репортаж - залата, пристигането на гостите, цветята, тоалетите, коментари, спомени, трейлъри и т.н. И най-много след това в някои късни новини да дадат мнения на хора, вече изгледали филма.
   Казвам го не за друго, а за да не се настървяваме излишно. Weary Нашите надежди са в пиратите, както казах. Някой от "по-недобросъвестните" да заснеме туй-онуй с телефон и после да го качи в нета. Пък след като тръгне филма по кината, торент-сайтовете да го чопнат, англоговорящите да му сложат субове на английски и едва тогава ние да го видим истински. Стискайте палци целият процес да мине гладко и бързо. Praynig Praynig Praynig

Никой не си и въобразява, че ще гледаме филма. Естествено - това е привилегия само за поканените на гала вечерта. Очакваме да видим пристигането на Енгин на живо..., снимки, коментари, срещи...



Някои си записали на корицата - да не забравят кога е филма на екран.
..........................
Милка - страхотно клипче.....
newsm51

Последна редакция: вт, 11 фев 2014, 13:16 от mariana51

# 701
  • Мнения: 1 097
Комет,напълно съм съгласна с теб. Това е и моята авто -забележка,но какво да направя-не можах да се разделя с тези прекрасни моменти, от които бликат емоции,които ме разкъсват на парчета,а като започне сериала,не знам???
Днес,май не сте слагали тази красота и за да не съм голословна,аз ви я поднасям:

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 34 180


Преподготовка....

# 703
  • Мнения: 1 097

Скрит текст:
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/101009 … _2066904395_n.jpgСигурно чака да започне гала-вечерта

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 34 180


Линк за онлайн гледане:

http://www.canlitvx.com/cnn-turk-canli-yayin-izle/

В 16,45 - репортаж за "Малък септемврийски проблем"



Линк за онлайн гледане:

http://www.canlitvx.com/ntv-canli-izle/

От 18,30 - в очакване на гости, в очакване на Енгин, Фарах, Керем - гала вечер.

Последна редакция: вт, 11 фев 2014, 15:03 от mariana51

Общи условия

Активация на акаунт