Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 250

  • 41 188
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 34 178



http://www.youtube.com/watch?v=zwNMOuv0zvc&feature=youtube_g … tm_medium=twitter

Видеоклипът с Нил - "Душата ми има криле" към "Малък септемврийски проблем".

# 706
  • Мнения: 2 293



http://www.youtube.com/watch?v=zwNMOuv0zvc&feature=youtube_g … tm_medium=twitter

Видеоклипът с Нил - "Душата ми има криле" към "Малък септемврийски проблем".
Песента е хубава, особено на фона на кадрите от филма, които открехват още малко вратичката...

# 707
  • Мнения: 716
Страхотен клип!!!!!!!!!!! Толкова нежен и чувствен! Самата песничка направо те грабва за сърцето! Благодаря ти, Мариана! newsm51 newsm51 newsm51

# 708
  • Мнения: 23 314


Привет Енгинки !

Днес в темата задължителния дрескод  е празничното настроение и многото усмивки !  

Аз ги имам в изобилие - след 17,30 часа ще разберете  и защо ...

Не само премиерата на "ВКЕМ" е причина за еуфорията ми днес - има  и нещо друго.

Мариянка Любовче благодаря, че ни правите съпричастни към голямото събитие с всичката  подадена информация, както и с превода на това което споделят другите развълнувани фенове.

Аурелия искрено ти желая  и ти разрешавам  и от мое име да изпиташ това огромно вълнение от екранната си среща с нашия любимец . Ще гледаш и слушаш и заради нас.

Комет така е ! Чакахме и дочакахме -  затова и радостта ни е огромна !

Марица добре си се настроила за приказка с щастлив край! Само казвам дано и днес наистина го вярвам ! Защото днес е денят на сбъднатите мечти ...

Барисеа на фона на цялата еуфория в темата - ти си "убийствено" практична - Направо ме ... остави безмълвна с това, което всъщност е самата истина.
Цитат
 "Сигурно още утре ще се появят в нета откъси от филма, заснети с телефон. На нас остава да стискаме палци на пиратите. hahaha hahaha"

Милка браво за клипа ! Тъкмо като започне сериала ще имаме  подкрепа в твое лице за нови, красиви клипове  с нашия любимец ...



http://www.youtube.com/watch?v=zwNMOuv0zvc&feature=youtube_g … tm_medium=twitter

Видеоклипът с Нил - "Душата ми има криле" към "Малък септемврийски проблем".

Страхотен клип !

Мариянка

# 709
  • Мнения: 1 285



           Ех,   изчезнах за малко и  каква радост заварих.

           Марианка, златна си ! Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Много ми хареса клипа и мелодията е къде, къде по оптимистична, като звучене.

Дано всичко бъде такова, каквото си го мечтаем.

          Тримата големи, които чакаме довечера.

              



     Мартичка, добре дошла отново. Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 710
  • Мнения: 917


Здравейтееееееееееее  Hug, нямам думи... - не че друг път имам.  Simple Smile Embarassed

 newsm51 newsm51 newsm51

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 34 178


Радост.... и красота.

# 712
  • Мнения: 23 314


Комет Тануша Любовче

Имаме си и клипче към филма, което можем да си го гледаме безброй пъти ... докато чакаме филма ...

Нямам думи за стратегията по промотирането на този филм. Браво на Керем Дерен ...

# 713
  • Мнения: 917



Красота...  Grinning  Kissing Heart  Grinning

# 714
  • Мнения: 23 314

Доставя ми удоволствие да те цитирам ... и да споделям красотата ...

# 715
  • Мнения: 1 285



 Все чете и чете това наше момче.

# 716
  • Мнения: 917


МАРТИЧКА  Hug Hug Hug,  Two Hearts Two Hearts Two Hearts!

# 717
  • Мнения: 82


И после и взима телефона. Не харесва "selfie" нашето момче!

# 718
  • Мнения: 1 285


              Каква красива обстановка. Между масите и морето, сякаш има стъкло.
              

# 719
  • Мнения: 917


Ей, то в последно време все сме ухилени до ушите от красоти,
но с днешния клип - направо "изтрепаха рибата".
 
Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт