Цикатридина супозитории - хемороиди моля за съвет

  • 71 594
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте ,
Вече от доста време страдам от хемороиди (външни и вътрешни ) ,последно имах външни лятото на 2013.Вмомента положението е овладяно но постоянно им робувам така да се каже .Получих ги от запек преди години  и от тогава проблема е налице.Използвал съм всякакви продукти (детралекс,мастумаз и тнт но ефекта е временен,тъй като хемороидалната тъкат е вече развита и може да се провокират от най-малкото след това ) ) Отслабнах доста тъй като не мога и да тренирам (труд постигнат от фитнес в продължение на 10 години ) .Вече от доста време гледам рекламата на "Цикатридина супозитории" и ми направи впечатление написаното " Цикатридина супозитории не само ефективно съдейства за облекчаване на симптомите при хемороиди, а също така спомага за реепителизация и регенерация (заздравяване и възстановяване) на тъканта, което намалява риска от появата на последващи рецидиви. . Възможно ли е това ? Моля за мнението на хора които са ползвали продукта .

Благодаря ви предварително !

# 1
  • Мнения: 5 873
Аз съм ползвала Цикатридина - единствено тези свещички ме избавиха от болката  почти незабавно. Хемероидът се скри на 3-4 ден. Много съм доволна.
Незнам как се храниш, не е лошо да хапваш повече салати,фибри,зехтин,краве масло,пълнозърнест хляб. Помага и е полезно.
Хубаво е да направиш профилактичен курс от 10 дни, да починеш 10 дни и после да направиш още един курс от 10 дни. Но все пак е редно да се консултираш с лекар. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 57
когато се наложи ползвам ANTIFLEGMIN,купувам от ветеринарната аптека струва,около 2 лв.Прибират се на 2-3 ден

# 3
  • Мнения: 2 092
Искам и аз да се включа в темата! Имам хемороиди от доста години , поне 10. Не са ми създавали особени проблеми. Само след първото раждане и после на два пъти ми се наложи да пия прогестеронов препарат за 3мес и пак имах дискомфорт , но  локално средство облекчаваше симптомите.
 Сега обаче от самото начало на бременността съм на максимална доза прогестеронови препарат и предполагам от тях имам и болка , мина през възпаление, сега изглежда като кожна торбичка/ не е пълно с кръв/ , поне това , което се вижда отвън Confused Не мисля , че е от притискане , защото матката расте, но все още не е чак толкова голяма.
 Питах в аптеката и ми дадоха маз с хиалуронова киселина. Ползвам 2 дни, ефект още нямам Confused
Страхувам се да не се наложи операция по време на бременността.

Този Антифлагмин някой има ли представа къде в София да го търся? Praynig

# 4
  • Мнения: 5 892
Татко ползва Проктогливенол за мазане, пайлекс на Химилая, на хапчета пак пайлекс и детралекс.

# 5
  • Мнения: 2 092
Детралекса много помага, ама при бременност не смея. Ще видим АГ какво ще каже, ако трябва ще се консултирам с хирург.

# 6
  • Мнения: 5 892
И миене със смрадлика! Когато му се нормализира стомаха и те се кротват, но той е с коремна операция на дебелото черво и още не са се възтановоли нещата...

# 7
  • Мнения: 1
Шести ден вече ползвам Цикатридина Супезитори и няма никакво подобрение, явно защото нямам раничка, а просто издуто като пъпка. Явно не помага на всеки. Досега като съм имала подобен проблем съм ползвала крем Здраве и за ден-два проблемното място се прибира.

# 8
  • Мнения: 31 648
Антифлегмин грам не ми помогна.
Цикатридина ми помогна, ама след месец пак получих и ползвах проктогливенол.
Сега пък някакви фисура имам. Като огромна издутина. Мислех, че е  хемороиди и явно затова не е помогнало нищо. Намазах го вчера с обикновен меден вазелин и тази сутрин е намаляло наполовина.
Преди 10 години пак имах хемороиди. Докара ми ги запек.
Сега пък ми ги докара разтройство. Laughing

# 9
  • Мнения: 2
Ползвах дълго  време Цикатридина и детралекс, облекчение временно или никакво. Проблема ми е от години като периодично се обостря. Видях реклама в интернет на Хеморрел. Потърсих мнения и видях че всички писали са доволни, включително и тук. Честно да си кажа не повярвах в началото. Мина време и не минаваха, накрая от зор реших да пробвам. Сега съжалявам че не го взех по-рано. Всичко писано е истина. За броени дни минаха и болките и тежестта, ползвах го докато свърши. Препоръчвам горещо и благодаря на хората които са го създали!!!

Общи условия

Активация на акаунт