Торта за детски РД във Варна ?

  • 3 288
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 383

Иначе по темата, много съм доволна от тортите на едно малко цехче, в уличката зад бинго Мустанг. Много е невзрачно, блокът, в който се намира се пада точно срещу бирария Викинг. На вратата пишеше "поръчка на торти и рула", мисля. Страхотни торти!
Цитат


Наистина страхотни торти правят там. Доволни сме и от Дилайт - по-специално от тортата "Дилайт".
Не са лоши и тортите на Краси Бекярова - зад МакДрайв.

# 16
  • Мнения: 160
Като живяхме във Варна бях голям фен на тортите на Краси Бекярова - сладкарницата й не беше кой знае какво, но тортите бяха супер. Намираше се зад Макдоналдс до Експресбанк - там има един паркинг и трафопост и сладкарницата беше зад трафопоста.

# 17
  • Мнения: 5 251
Много харесвам тортите на Никол, но чесно казано детската на вкус не е кой знае какво  Rolling Eyes На децата много им хареса, това беше важното  Peace
В края на предаването "Кой е по,по,най" винаги има много красиви торти. Някой знае ли тук във Варна къде правят такива  newsm78

Последна редакция: пт, 17 фев 2006, 10:51 от Radina

# 18
  • Мнения: 2 839
Мда, сапрайх да кажа, че и аз много ги харесвам на Никол, но за РД не съм взимала.
Как е там? Може ли да се избира пълнеж? Защото примерно за първия РД на децата поръчвах от Бабаеленов, избираш украсата отгоре, но пълнежа е винаги един и същ, а аз хич не бях възхитена от него  Confused
Докато на Амбелино избираш и украса и пълнежа може да е какъвто си искаш /шоколадовия е мммм  Laughing/ И в никакъв случай не е била солена, напротив - една от най-вкусните които съм яла  Animal Pig
Отплеснах се.
Та на Никол как викате е работата?  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 971
Иначе по темата, много съм доволна от тортите на едно малко цехче, в уличката зад бинго Мустанг. Много е невзрачно, блокът, в който се намира се пада точно срещу бирария Викинг. На вратата пишеше "поръчка на торти и рула", мисля. Страхотни торти!
Hug От там много ми харесва *Александър*

# 20
  • Мнения: 505
Тортите на Краси Бекярова са отлични на външен вид, но не мога да кажа същото за вкуса им. Правеха вълшебни огромни еклери, но и това е в минало време вече.

# 21
  • Мнения: 1 045
Тортата ни от Крамер беше страхотна  bowuu и на вкус и на вид ! Там също можете да си избирате блатове и кремове . Аз съм доволна  Peace

# 22
Много харесвам тортите на Никол, но чесно казано детската на вкус не е кой знае какво  Rolling Eyes На децата много им хареса, това беше важното  Peace
В края на предаването "Кой е по,по,най" винаги има много красиви торти. Някой знае ли тук във Варна къде правят такива  newsm78

Когато предаването гостува във Варна,мисля ,че тортата беше от Краси Бекярова.Наистина на вид са много хубави,преди време бяха и страхотни на вкус,но на последък май не е така(за съжаление).Последно поръчвах в Амбелино-не останах много доволна.

# 23
  • Мнения: 4 187
ТОВА е тортата на Рая, изключително красива и вкусна. От фирма ВИКИ е, имат богат каталог , изключителни произведения.

# 24
  • Мнения: 2 839
ТОВА е тортата на Рая, изключително красива и вкусна. От фирма ВИКИ е, имат богат каталог , изключителни произведения.
Хм, добра ми се види. Де ги тия ВИКИ?

Общи условия

Активация на акаунт