Стъпва смело ФЕВРУАРското човече , на една годинка то е вече !!

  • 75 875
  • 454
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 47
Я шейни,я шезлонги Joy
Един път да се добера до Бг-то,един път...
Ще се срещнем задължително.
Благодаря ти за пожеланията!
АА и на шезлонги съм много навита  Hug

# 151
  • Мнения: 388
Демми, честит рожден ден миличка  Hug  bouquet! Да си жива и здрава, най-щастливата майка и съпруга и дано усмивката ти никога не слиза от лицето. И да не виждам такива старчоци в постовете  Laughing. Още си минаваш за  4470. Никакво такова предаване и преминаване в друга графа. Виж, след 20-30 год. евентуалнооооо бихме могли да изкоментираме, че маааалко сме пораснали вече Wink. До тогава -все сме си мацки  Crazy.  Весел празник от мен!
Иначе, ако нямате нищо против, мога и аз да си добутам един шезлонг до вас   grinning039.

# 152
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Мчи как,Вили,аз и твоя съм го резервирала Joy
Днес се шегувахме с майка ми,че на 22 трима внука ще има,все и се живей.. #CrazyА мм ми вика-ха,ти днес на 50 ли ставаше,викам не,ама се чувствам на толкова.Да се смееш ли,да плачеш ли..

# 153
  • Мнения: 388
Мчи как,Вили,аз и твоя съм го резервирала Joy

Аааа добре! Да се успокоя и аз  Laughing. Значи да си изтупам банския от прахта и да се приготвям   261uu  Nature Sunny

Да ви се похваля. Днес Калоян направи първите си 4-5 крачици сам  Heart Eyes. Тръгна сам към ТВ  Laughing. То с това зяпане, хич и не се учудвам, че точно срещу него тръгна  Joy. Изобщо не забеляза, че не го държа и тръгна сам. Така и не разбра, че не съм го държала. Сега обаче пак не се пуска сам. Голямо е шубе hahaha! Иначе преди една година на този ден правихме погача и много се радвам, че точно днес си направи и първите стъпчици (макар и неосъзнати).

# 154
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Вили,запретвай ръкавите и вади точилката,време е за питаааааа! Grinning

# 155
  • Мнения: 388
Вили,запретвай ръкавите и вади точилката,време е за питаааааа! Grinning

Хахаха абе мани, ама никога не съм месила. От 1-2 месеца все се каня да се пробвам, че да не се изложа за прощъпулника и ето, че май ще се изложа. Ще го изчакам още малко да се усети, че може сам да ходи и ще се пробвам да омеся една погача. Ще взема да направя една пробва пита, пък да видим какво ще стане  Crazy.

# 156
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Вили и аз не съм месила,скарана съм с приготвянето на теста,но иначе другото си готвя.Майка ми я направи погачата,че не ми се рискуваше  Wink

# 157
  • Мнения: 47
Мчи как,Вили,аз и твоя съм го резервирала Joy

Аааа добре! Да се успокоя и аз  Laughing. Значи да си изтупам банския от прахта и да се приготвям   261uu  Nature Sunny

Да ви се похваля. Днес Калоян направи първите си 4-5 крачици сам  Heart Eyes. Тръгна сам към ТВ  Laughing. То с това зяпане, хич и не се учудвам, че точно срещу него тръгна  Joy. Изобщо не забеляза, че не го държа и тръгна сам. Така и не разбра, че не съм го държала. Сега обаче пак не се пуска сам. Голямо е шубе hahaha! Иначе преди една година на този ден правихме погача и много се радвам, че точно днес си направи и първите стъпчици (макар и неосъзнати).
Супер Вилии ,точно днес и Пламена си прави крачки,но като се усети,че сама го прави и стопира.По две,три крачки само...И аз не съм месила,но ще се пробвам сама..е ще изчакам малко повече да върви:)

# 158
  • Мнения: 388
Оооо Марияплам браво и на Пламенка  Heart Eyes Grinning! Същата работа сме и ние - две крачици и гледа да седне на дупе  Joy. Ще ги видим сега кога ще се пристрашат самички Wink.

# 159
  • София
  • Мнения: 23
Ехеее, момичета Simple Smile

Честит Празник, Деминка, на теб и на мъничката със закъснение  bouquet Да сте здрави и щастливи, ухилени и доволни от живота Hug

Аз позачезнах тия дни, ама малко пошарихме извън София и не ми се пишеше от телефона.
Прощъпулникът го направихме, хвана мишката за компютъра  Rolling Eyes на мен ми стана странно, защото бях убедена, че ще си хареса едно кабелче с различни накрайници, ама не  Simple Smile Тя вече си ходи здраво и по същия начин пада Confused Спъва се някъде милата и се люсва по нос ( днес докато оправях багажите след пътуването, стигнала до коридора, спъна се в обувките на баща си и се заби директно в гардероба) не знам дали знаете, обаче за цицини, синини и такива неща олиото върши чудеса, само трябва да намажете мястото веднага, за да е най- добър ефекта newsm10
 Спанакът аз го правя и с ориз, пак става хубава манджичка, копривена супа и аз правих, ама нещо не пожъна голям успех.
 Браво на крачещите самостоятелно, ще стават все по- стабилни и то много скоро Simple Smile

# 160
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ехоооооу, момичета, много сте тихи... Grinning Знам аз, вършейте из фейсбука и не ви се пише Joy Шегувам се, разбира се. Като съдя по нашата буба, времето за писане е вече почти нулево..
Голямо обикаляне, тичкане, мрънкане...Абе, пораснали деца, не са бебета вече..

Как сте?
Браво на всички 'прощъпулващи' дечица! Simple Smile

Мама Аля, пак сте хайманосвали, браво, браво, супер е малко да се разнообрази човек. Браво за прощъпулника, а и виж как Ния се е ориентирала към модерните технологии  Wink. Ще има хляб в тази област, да не се тревожиш  Joy

Аз само така наминавам, просто да драсна някой ред.. Напоследък Демми се е вманиачила в бибите си. Където види, трябва да й е в устата. smile3504 passifier  babyuu Даже най-добре една в устата и по една в ръцете. Какво ще я правя с тоя биберон, не знам #Crazy Как ще я отказвам... Даже вечер, като се разбуди нещо, ако й дам една биба в ръката и се успокоява и заспива. Страшна работа.

Сигурно има нещо вярно в това поверие за прощъпулника, защото и ние като го направихме и тя като че ли се отпусна и става все по-смела пу-пу! Сега обикаля, тупне, пак стане..
Даже сутрин, понякога я изкарвам да я изморя за ръчичка навън. Походи, нося, пак походи, видим някое куче - ъ!ъ!, продължим и така..

На рожденния ден отидохме в един градински център, в който има мини зоологическа градина. Видя за първи път кокошки /ама толкова екзотични/, маймунки, зайчета, козлета, патки /ама не като нашите приятелки, а по-фешън hahaha/,костенурки...

Снощи играхме на страхотна игра, давам ви идейка - сложих я да седне в коша за пране, той е пластмасов и продълговат, плитък /да не си представите от онези с капак дълбоките/, прилича на леген. Та я сложих вътре да седне заедно с Мини и една друга играчка, вързах една връзка и я возих така напред -назад. Голяма забава,ей! И тя седи една доволна вътре и се оглежда  newsm03 newsm03 , само трябваше и да вземе да маха като кралицата hahaha

Днес съм решила да й правя млечен шейк от нейното мляко, банан и малко крушка, да видим дали ще бъде одобрен. Нямам големи очаквания Grinning, сигурно ще е  Sick, но ще се пробвам   chef.
Вили, днес закусвахме препечена филийка със сирене и междувременно искаше да си гризка и банан, та се сетих за твоята попара  Grinning

Хайде, стига съм ви занимавала, целувки от нас и усмихнат ден, момичета!  bouquet

Последна редакция: ср, 05 мар 2014, 13:43 от demmy26

# 161
  • Мнения: 455
Здравейте,момичета!

Браво на все по уверено ходещите дечица!
Дени върви като се подпира по мебелите или аз като го държа.Все още не е стабилен,ч и много го е страх да се пусне.Като усети,че ще го пусна сяда по дупе.Един ден не разбра,че го пуснах и за няколко секунди стоя прав без упора.
Тази седмица минахме втора група на кухнята.
За закуска му давам каши,че друго не яде.Доскоро закусва АМ,но не му стига и в 11 часа вече е гладен.
Ще видим докога ще е караме така.

# 162
  • Мнения: X
Здравейте,
Отдавна не съм писала.
Още не ходим, не иска да я държа за ръце да ходи. Само с проходилката.
Ние АМ ядем само сутрин и за сметкя на това ядем няколко пъти до обяд. Преди лягане ядем кисело мляко.
Гърнето го ползваме по същество, но пикаме и акаме и в памперса.

# 163
  • Мнения: 46
Здравейте,момичета!Нещо тези дни нямах време да се включа,ама ето ме вече.
Лили вече се пуска да ходи по-стабилно(да не чуе дявола),но предпочита пълзенето за моя жалост.Мисля скоро да направим прощъпулник,че всички около мен казват,че щом се е пуснала да ходи сама трябва да се направи,така ставало по-стабилно детето след прощъпулника  newsm78 , ама до колко е вярно незнам .
Искам да попитам вашите деца пият ли от шише със сламка или накрайник?И как ги научихте?Лили не иска,иска си шишето с биберон и това е Sad
Хубав ден от мен!

# 164
  • Мнения: X
Здравейте мами
ние не пием от ши шише с накрайник/сламка. Пием от шише с биберон. Аз не съм настоявала. Пък пием АМ само сутрин и чай през деня.

Общи условия

Активация на акаунт