Момче или момиче, какво ще е АВГУСТовското мъниче?

  • 29 332
  • 758
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 326
Puffy2307  Hug Hug Hug Hug Hug
Не мога да повярвам какви хора има...

Това не може да са хора, мила!  #Cussing out  xxxyyy Hug

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Пуфи мн гадно, каквото и да кажем ще е малко , бързо възстановяване и по-скоро истински  EFP  
  love001 Hug

# 737
  • Мнения: 326
Пуфи мн гадно, каквото и да кажем ще е малко , бързо възстановяване и по-скоро истински  EFP  
  love001 Hug

Благодаря ти  Hug Hug

# 738
  • Мнения: 2 965
Пуфи, съжалявам много.  Sad Пожелавам ти късмет и дано попаднеш на добър лекар при бременност. Hug Егати и некадърниците!  ooooh!

# 739
  • Мнения: 609
puffy2307 много неприятно... направо немога да повярвам, че има такива лекари...
Пожелавам ти бързо възстановяване и скоро да се похвалиш с  EFP  Hug

# 740
  • Мнения: 326
Пуфи, съжалявам много.  Sad Пожелавам ти късмет и дано попаднеш на добър лекар при бременност. Hug Егати и некадърниците!  ooooh!

Благодаря ти!  Embarassed А вие се пазете, мамчета!  Hug Praynig

# 741
  • Мнения: 326
puffy2307 много неприятно... направо немога да повярвам, че има такива лекари...
Пожелавам ти бързо възстановяване и скоро да се похвалиш с  EFP  Hug

Благодаря ти Съни*  Hug  И аз не можех, идеше ми да стана от леглото и да ида при онзи некадърник БИСЕР ИВАНОВ и ....... #2gunfire Пазете се, мамчета!  Heart Eyes

# 742
  • Варна
  • Мнения: 4 962
puffy2307  Hug още съм с насълзени очи....  Нека това е последната перипетия, която живота ти поставя и силно се моля скоро да се възстановиш физически и психически и да си имате най-прекрасното бебе!!  Hug Направо нямам думи какво ти е причинил този...... Бъди силна!!!!  Cry  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 743
  • Мнения: 18
puffy2307 много съжалявам. Направо нямам думи - този какво е гледал?!
Пожелавам ти бързо възстановяване и скоро да се зарадваш като видиш тупкащо сърчице на някой преглед.javascript:void(0);

# 744
  • Мнения: 326
puffy2307  Hug още съм с насълзени очи....  Нека това е последната перипетия, която живота ти поставя и силно се моля скоро да се възстановиш физически и психически и да си имате най-прекрасното бебе!!  Hug Направо нямам думи какво ти е причинил този...... Бъди силна!!!!  Cry  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Благодаря ти много  Hug Hug Hug Казват, че всяко зло е за добро, дано е така!  Sad  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 745
  • Мнения: 326
puffy2307 много съжалявам. Направо нямам думи - този какво е гледал?!
Пожелавам ти бързо възстановяване и скоро да се зарадваш като видиш тупкащо сърчице на някой преглед.javascript:void(0);

Благодаря ти мила  Heart Eyes  Hug Hug

# 746
  • Мнения: 127
puffy2307 много съжалявам за това, което ти се е случило не мога да повярвам, че този човек има доблестта да се представя за доктор, дано скоро видиш едни истински  EFP и всичко да бъде наред с теб  Hug

# 747
  • Мнения: 326
puffy2307 много съжалявам за това, което ти се е случило не мога да повярвам, че този човек има доблестта да се представя за доктор, дано скоро видиш едни истински  EFP и всичко да бъде наред с теб  Hug

Благодаря  Hug Дано Господ чуе молбите на всички ни!  Praynig Praynig Hug

# 748
  • Варна
  • Мнения: 4 962
Аз още не мога да проумея как може да кажеш, че има бебе, а то да няма даже сак и лигавица при положение, че няма бременност. Тоя заслужава да го,.....  ох неща да говоря, че кво ми идва на ум да го направя тоя....

# 749
  • Мнения: 326
Аз още не мога да проумея как може да кажеш, че има бебе, а то да няма даже сак и лигавица при положение, че няма бременност. Тоя заслужава да го,.....  ох неща да говоря, че кво ми идва на ум да го направя тоя....

Аз това се питам от 6-ти насам?! И повярвай ми, ще отида и ще го питам ЛИЧНО!!!! Само да се възстановя още малко.... ще му кажа къде да си натика / с огромни извинения/ сертификата, ако има такъв!  Rage

Общи условия

Активация на акаунт