Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 194

  • 43 969
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Хубава неделя се очертава, с това слънце след толкова мразовити дни...  Simple Smile

Линка  Hug добре си си ти сега на юг, а тук като почне да се топи и снегът..., ама да не го мисля има много други неща за оправяне на настроението.  Simple Smile

Скрит текст:

Да добавя и колаж с момента, за който вчера ни подсетиха  Wink с новата стара снимка.

# 31
  • Мнения: 41 804
Добро утро! Hug

Лина Hug Цвети Hug,

При нас си е вече пролет,с цъфнали кокичета! Laughing

Приятна неделя! newsm51

                            

Последна редакция: нд, 09 фев 2014, 09:50 от Zlatina3

# 32
  • Мнения: 4 535


Привет! Grinning В интернет се появи като снимка на Туба. За първи път ми се случва да имам колебания newsm78



http://haber.rotahaber.com/kara-para-yalan-ask-baslamadan-satildi_436078.html

И в неделя по обяд все изскача по нещичко за сериала Grinning

Последна редакция: нд, 09 фев 2014, 12:34 от nadine1111

# 33
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Навън е е като пролет, ятото пролетнонеделно се е разлетяло, а аз съм в тръстиката Whistling Колкото и да ви завуждам, да ви е хубаво където и да сте Hug
 


Привет! Grinning В интернет се появи като снимка на Туба. За първи път ми се случва да имам колебания newsm78

Надин, ти може да си се колебала за снимката, а аз пък се чудя откога е newsm78 Косата й ми се вижда червеникава, но пък не много дълга newsm78 А и тази шапка  newsm78  
Напоследък я плетена баретка, я шапка с понпон - Туба да не е станала рекламно лице на ръчно плетиво Wink

Хубав ден Hug

# 34
  • Мнения: 41 804
Здравейте! Hug

Надин Hug Баги Hug

Навън е не пролет,а направо лято,толкова е топло! Laughing
Прибрах се от срещата с дружките!Обсъдихме клюките около всички сериали! Joy
Докато чакаме нещо ново,аз ще съм с Хасрет!

Приятен следобед! Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 10 015
Здравейте Hug

Навън е е като пролет, ятото пролетнонеделно се е разлетяло, а аз съм в тръстиката Whistling Колкото и да ви завуждам, да ви е хубаво където и да сте Hug
 


Привет! Grinning В интернет се появи като снимка на Туба. За първи път ми се случва да имам колебания newsm78

Надин, ти може да си се колебала за снимката, а аз пък се чудя откога е newsm78 Косата й ми се вижда червеникава, но пък не много дълга newsm78 А и тази шапка  newsm78  
Напоследък я плетена баретка, я шапка с понпон - Туба да не е станала рекламно лице на ръчно плетиво Wink

Хубав ден Hug

Не знам за вас, но на мен ми се струва, че не е Туба!  Hug

# 36
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте отново!  Hug

Най-после да се добера до темата  Simple Smile



Привет! Grinning В интернет се появи като снимка на Туба. За първи път ми се случва да имам колебания newsm78



Надин  Peace аз също се колебая за тази снимка  Thinking - виждам някаква прилика, но и разлики също. Не знам, но не съм сигурна изобщо, че това е Туба  newsm78

# 37
  • Мнения: 3


Привет! Grinning В интернет се появи като снимка на Туба. За първи път ми се случва да имам колебания newsm78



http://haber.rotahaber.com/kara-para-yalan-ask-baslamadan-satildi_436078.html

И в неделя по обяд все изскача по нещичко за сериала Grinning

Аз не се съмнявам ,че това не е Туба.
Момичето е прегърбено,с дебели къси ръце ,различен нос,гуша  и още разминавания 

# 38
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 39
  • Мнения: 10 015




 hahaha Joy Joy Joy

Скрит текст:

# 40
  • Мнения: 2 195
Сцената в Берлин от друг ъгъл:

# 41
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 42
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Нов ден, нова седмица -  Simple Smile нов късмет  Peace

В очакване на поредните новини около КРА или за Туба,  Simple Smile с настроение да започнем деня, а дано и да го завършим така, че и по-добре,  Peace

# 43
  • Мнения: 10 015
Добро утро и от мен!  Hug

Пожелавам ви един успешен и красив ден!  Hug

Малко от пресата

http://televizyongazetesi.com/engin-akyurek-ile-kivanc-tatlitugu … 1302#.Uvha1fl_te8

В публикацията, която си преведох с гугъл, между другото се казва, че луксозната каравана, използвана при снимките на КРА, ще се ползва и от екипа на КТ, или обратното...  Joy
Докато феновете се карат и си мерят глупостта, екипа на КТ се е завърнал от Русия, за да подкрепи новия филм на ЕА и Фара.  Laughing

Дали Туба и Онур ще отидат и те на премиерата?  newsm78
Дано.  Peace



От една минута на едно гробище знаете ли колко гифчета, колажи и снимки могат да се направят? Аз знам - безброй!  hahaha Joy Joy Joy

И накрая един колаж от фотосесии и Мелек!  Joy

Приятен ден, дами!  Hug

# 44
  • Мнения: 41 804
Добро утро! Hug

Цвети Hug ,Лина Hug

Благодаря за инфото!Ще чакаме още снимки и новини!

Приятен ден и успешна нова седмица! newsm51



Общи условия

Активация на акаунт