Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 194

  • 43 972
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 613
Хубав ден и спорна седмица





Цвети,Лина,Злати,Надин,Баги,Ваня,Гуга,Пепа,Марги,Рали,Канти,Клари lovekiss

Докато си чакаме проекта ...........

да си минем на думата

Честит имен ден на Харалампий, Хараламби, Ламби, Ламбри, Хари, Валентин, Валентина, Валери, Валерия.

Скрит текст:
На 10 февруари православната църква чества
Св. свещеномъченик Харалампий Магнезийски и Св. мчца Валентина. Св. Харалампий проповядвал и лекувал неизлечимо болни до своята кончина. Празникът е известен още като Хараланбей, Араланбей, Хараламповден, Чуминден. Според народните представи, Св.Харалампий е господар на болестите, главно на чумата.Покровител на пчеларите,  Празникът се почита главно в източна България. За предпазване от болести, строго се спазва забраната да не се извършва никаква домашна работа.



Честит рожден ден на една прекрасна българска актриса


На транзитно преминаващите хубав ден.

Последна редакция: пн, 10 фев 2014, 12:26 от дороти 15

# 46
  • Мнения: 0
Привет момичета! Наближава Денят на влюбените, а нашият любим учител е сам- от гордост и инат... Веско Маринов има една прекрасна песен,сякаш писана за любимата ни двойка Хасрет и Мурат. Днес си позволих да ги събера в един клип. Дано ви хареса.Хубава седмица на всички!http://vbox7.com/play:4e43576b33

# 47
  • Мнения: 4 535
Привет момичета! Наближава Денят на влюбените, а нашият любим учител е сам- от гордост и инат... Веско Маринов има една прекрасна песен,сякаш писана за любимата ни двойка Хасрет и Мурат. Днес си позволих да ги събера в един клип. Дано ви хареса.Хубава седмица на всички!http://vbox7.com/play:4e43576b33

Не съм от баш почитателките на Веселин Маринов, но в съчетание с Хасрет и Мурат ми хареса! Peace Даже го пуснах и във фейса Grinning

Иначе нищо ново от Туба днес до сега Sad Знае, че понеделник сутрин си е мързелив...затова ни е обърнала гръб докато се събудим Joy



# 48
  • Мнения: 4 236
Здравейте, момичета и от мен
Наложи се да си сменя лаптопа, така че по технически причини не можех да влизам в темата. И сега докато свикна... Ама е за по-добро Peace
А вие не само сте изписали старата тема, ами сте стигнали чак до 4 страница Peace
Ринка  newsm51  благодаря ти за новото уютно сърцато местенце, което си ни подсигурила. Което се надявам да изпълним с много любов Peace
Цвети, Надин, Линка, Баги, Злати, Дори, Ванче, Клари, Гуга, Диди Hug Hug Hug изпълнили сте страничките с прекрасни неща - и снимки, и колажи, и информация

Пепа    smile3501 отново прекрасен клип си сътворила

Честит Имен Ден на всички с името Валентин и  Харалампи!  Да са живи и здрави! smile3525

Да ви кажа, че се чувствам като прелъстена и изоставена Mr. Green На Минутите превода отново "запецна" , на Розичките рускините и те нещо спряха да превеждат  ooooh! Надявам се да ги довършат щом са ги започнали Praynig Ама на мен ми се иска превода да върви по-стройно Rolling Eyes



 Peace
Скрит текст:

Съществува език, който е отвъд думите!
Ако успея да разгадая този език без думи,
ще успея да разгадая и света.
Паулу Коелю
Слагам ви този клип, защото мисля, че ще предизвика усмивка на лицето ви
http://vbox7.com/play:d07653b2f6

Хубав ден и спорна седмица, дами!   love001

# 49
  • Мнения: 41 804
Здравейте! Hug

Дороти,благодаря за инфото! Hug
Честито на именниците! smile3525
Пепа,благодаря за клипа! Hug
Канти,честита придобивка! Hug
Надин, Hug

А пресата навсякъде отразяват за караваната,която ползвал Къванч,но като заминал за Русия са я дали на Енгин.А Къванч е казал като се върне иска същата каравана!  Laughing Колко е вярно? newsm78

Последна редакция: пн, 10 фев 2014, 14:53 от Zlatina3

# 50
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug  

Нова седмица, слънчево време, остава и късметът да е с нас Praynig

Новини няма, снимки няма, само една каравана. Малко ми е странно, едва ли една продуцентска къща, която харчи милиони за една кичозна вила да не може да осигури условия за работа на звездите  си, на които сигурно също плаща огромни хонорари. Ами ако имат само една каравана, да я преотстъпят кавалерски на Туба и ще решат проблема  Wink

Дали е така или е рекламен трик, ми е все едно, но съм виждала каква борба и дебнене другият да замине, за да се докопат двама колеги до един кабинет, който всъщност бе преустроената тоалетна на много високопоставена особа Peace

И понеже ми омръзнаха бялата баретка и полото с осморките, а още повече меко казано неуместните анимирани колажи от гробището (другите колажи с различни герои на Туба и Енгин не са емоционални, колкото и понякога да са добри попадения) ви предлагам една слънчева аналогия на кон. Едната сцена е от новия филм на Къвънч, а другата няма нужда от представяне:


Канти, със здраве и мерак да си тракаш по новите клавиши Hug

Последна редакция: пн, 10 фев 2014, 16:34 от Bagi

# 51
# 52
# 53
  • Мнения: 10 016
Здравейте, момичета!  Hug

Новината, че ЕА и КТ се карат за караваната, в която ги гримират и подготвят за снимките, ме изпълни с радостно очакване за много тъпотии и глупости, които ще се изпишат по този и други поводи!  hahaha Joy Joy Joy

Направо страхотна новина, която затъмнява всички други новини!  Mr. Green Twisted Evil #Cussing out

Да си губиш времето да пишеш по вестниците такава новина, за която ти плащат, разбира се, е нормално!  Mr. Green Но ние да я четем и да се чудим на световната глупост ми идва свръх!  #Cussing out
Предполагам, че продуцентската къща залага и на такива новини, важното е да се вдига шум!  Mr. Green



И нещо да се посмеем. Може да не е умно, но поне е забавно!  Wink

Скрит текст:


Нищу нямаши ми фчера,
ставам сутранта,
ф углидалуту са зверя:
Бря, чи красута!

Викам сигур са чалдисах,
туй ни мой съм аз.
Смятай кат са начирвисам
и са нагласа!

Тъй пу нощник и терлици,
с чорлава куса
мязам кат на убавица
ф профил и анфас.

Дрямах начи и въртях са,
цъках със изик,
плюх са дан съ уручасам -
тъй са възхитих.

Дъл на пустуту глидалу
са яви дифект!?
Тъй да съм разхубавяла...
А, сига де! Дерт!

Са умислих утведнъшки -
как навън ш’ въря?
МОмцити ку са натръшкат
кату ма съзрат?

С модна фуста, чи забрадка,
с китка у ръкъ;
с тос акъл зер за три патки,
кату заблеста...

И къдету койт’ ма срещни -
пламна, изгуря
ф разни помисли пугрешни...
Пък ни съм таквас!

Туй наверну сън е билу,
сигур йощи спа
и ми са е присънила
тъз буйна красутъ.

Скуркузъбел съм, мий ясну -
ич дан ма съзреш,
щот ут толкува прикраснус,
мой са пубулейш.

Толкус убус да са исипи
тъй връз мен кат дъж...
Някуй тряа да ма ущипи!
(пу възможнус мъж! )

# 54
  • Мнения: 10 016
Привет момичета! Наближава Денят на влюбените, а нашият любим учител е сам- от гордост и инат... Веско Маринов има една прекрасна песен,сякаш писана за любимата ни двойка Хасрет и Мурат. Днес си позволих да ги събера в един клип. Дано ви хареса.Хубава седмица на всички!http://vbox7.com/play:4e43576b33

Пепи  Hug в интерес на истината и аз не съм голям фен на ВМ, но клипът ти се е получил страхотен!   bouquet  Браво!  Hug

Много хубави, добре подредени и отговарящи на песента, кадри. Всъщност ти ни разказваш една история...

Благодаря!  Hug

# 55
  • Мнения: 10 016


И понеже ми омръзнаха бялата баретка и полото с осморките, а още повече меко казано неуместните анимирани колажи от гробището (другите колажи с различни герои на Туба и Енгин не са емоционални, колкото и понякога да са добри попадения) ви предлагам една слънчева аналогия на кон. Едната сцена е от новия филм на Къвънч, а другата няма нужда от представяне:


Канти, със здраве и мерак да си тракаш по новите клавиши Hug



Оп, оп, оп !  Mr. Green

КТ ми открадна подписа!  Naughty Караул!!! Laughing Laughing Laughing

Какво да се прави, примирих се, имаме еднакъв вкус...
Затова и той, и аз харесваме Туба ...  bowuu

Канти  Hug честит лаптоп!  Hug Да почерпиш...  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 4 535


Линка, тази снимка за подпис не искаш ли? Wink

# 57
  • Мнения: 10 016


Линка, тази снимка за подпис не искаш ли? Wink

Много ми подхожда снимката  Mr. Green , но не си давам романтичната двойка! Макар, че не принца е на бял кон, а принцесата!  Joy
Какво да се прави, традициите не са това, което бяха!  Laughing

# 58
# 59
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте момичета!  Hug

Не скучаете, а  Wink


Злати  Hug много весела компания, май филмът се е харесал на публиката, като гледам екипа  Simple Smile

Пепи  Hug и на мен ми хареса клипа   bouquet

Надин, Линка, Канти, Дори, Баги  Hug

Общи условия

Активация на акаунт