Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 194

  • 44 011
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Канти  Wink видя ли сега, защо не бързам  с гледането на ''Забрадката...  Peace

А пък след като видях този колаж  Thinking се сетих, че зарязахме ПЛ  наникъде  ooooh!, ама то от празници и новини... май така се получи



# 61
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 62
  • Мнения: 613
Здравейте момичета   Hug


Ваня   Hug за Васко Василев.

Пепа  Hug за клипа,много ми хареса.Идеално си пасват картина и звук.

  Канти Hug със здраве да си го ползваш.Да се пазите от вируси. Heart Eyes взаимно.
Минутите ги довърших на руски и вече не чакам превод. И забрадката изгледах последния преведен-много емоционален е 10 еп.
Имам да наваксвам с Хулиганът докато  преведат.


Цитат
Tuba Buyukustun - Bulgarian fans club (official)

Tuba in Twitter:
Туба ни предлага постановка на Гюнай Караджаоолу

Надин,Злати,Баги,Цвети,Лина,akostova   Hug за снимки и всичко останало.

Последна редакция: пн, 10 фев 2014, 22:47 от дороти 15

# 63
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Тази снимка открих в дизи форума  Peace



Дори  Hug

# 64
  • Мнения: 41 937
Цвети,много си бърза! И аз я видях! Laughing

Това са двете  Г....-Гьолюм и Гюлнем!Дано правилно съм ги изписала! Laughing
Може да са били на сета!   newsm78

Дороти Hug

Последна редакция: пн, 10 фев 2014, 23:38 от Zlatina3

# 65
  • Мнения: 41 937
Днес имаше 4-ти фрагман на сериала с Къванч и Фарах.Стана ясно че започва на 4 март (вторник)!
Да видим на нашия колко ще пуснат? newsm78

# 66
  • Мнения: 10 033
Дороти  Hug все пропускам да ти кажа, че имаш страхотен подпис! Hug

Винаги му се наслаждавам като те чета!  Hug
Моля, пиши по-често!  Simple Smile







Взех ги от руския форум!  Mr. Green

Злати  Hug хубава новина, те във вторник, ние - в сряда!  Simple Smile Дано екипите успеят да си разделят караваната!  Joy Joy Joy

# 67
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Цвети,много си бърза! И аз я видях! Laughing

Това са двете  Г....-Гьолюм и Гюлнем!Дано правилно съм ги изписала! Laughing
Може да са били на сета!   newsm78

Дороти Hug



Злати, за Гюлнем позна,  Wink другата е Гюнулче и тя е от пишещите фенове / преди, нали много четях  Wink, та тя се подвизаваше в един от турските форуми - а сега...? не знам  newsm78/
А, че Гюлнем е била на сета - знаехме, сега просто разбираме, че не е била само тя.  Simple Smile

Линка  Wink те пък, за една каравана...  Joy Joy Joy, ама нещо не вярвам на подобни истории  Peace

# 68
  • Мнения: 4 249
Ето ме отново У ДОМА
Малко късно, ама... бях на РД на приятелка. А не мога да не се отбия и тук Heart Eyes

Благодаря ви за пожеланията по случай придобивката ми, момичета. Hug  И вас да ви стигат подобни придобивки Peace Слагам в скрити нещо за почерпка Heart Eyes А за реална Баги и Линка Peace (ако минеш тъдява Wink) могат да намажат
Скрит текст:

Дори Hug, голяма сладурана е Зарифе, нали? Wink Сега остава да се въоръжим с търпение и да чакаме превод. Ако ли пък не - алтернатива има за доглеждане на някакъв понятен нам език /рано или късно Peace/
Аз "Минутите" понеже си ги тегля и съм си направила папка, така че ми се иска да е цялостна yes

Канти  Wink видя ли сега, защо не бързам  с гледането на ''Забрадката...  Peace

А пък след като видях този колаж  Thinking се сетих, че зарязахме ПЛ  наникъде  ooooh!, ама то от празници и новини... май така се получи





Цвети Hug да ти кажа честно понякога ме "засърбяват ръцете" да подпочна отново ПЛ, но понеже в момента съм доста заета в реала, а и нали повтарят Пленителката, а там правя стоп кадри на някои моменти от епизодите Peace Мислех си, че превода на Розичките ще върви значително по-стройно...Но ако така продължава, може да се пробвам да ги продължим отново от там до където спряхме.  Rolling Eyes  А пък се задава и КРА  Peace и там като започне ще има трейлъри, подсказки, гадаене...Може би, като свърши повторението на ОС ще започна отново с ПЛ  Thinking (ако искате, де Wink ) Малко объркано го написах. Дано сте разбрали какво имам в предвид Peace

Ванче Hug мнооого ми хареса клипа на Васко Василев
Злати Hug да се надяваме на поне още 2. Двата сериала май ще започнат по едно и също време, но този на Къванч е с 4 , КРА за сега само с 1 трейлър ooooh!
Линка  Peace много хубави колажи
Колкото до караваната и "скандала" между ЕА  и КТ и на мен ми се вижда някаква форма за привличане на внимание. Колкото повече шум се вдига, толкова по-добре Whistling

Слагам ви този клип, който докато го гледах се питах дали Топрачето и Майчето така реагират  Rolling Eyes Laughing

http://www.guardachevideo.it/video/1178/bambini-scoprono-per-pri … lta-la-loro-ombra



Скрит текст:


Никога не прикривай чувствата си: когато си щастлив - отдай им се, когато не си - преживей ги!
Никога не се страхувай да опиташ
да направиш нещата по-добри - ще се изненадаш от резултатите...
Никога не се страхувай от бъдещето - живей за деня!
Никога не се чувствай виновен за миналото - каквото и да е станало, е станало.

Лека нощ! Sleeping

Последна редакция: вт, 11 фев 2014, 00:44 от kanti

# 69
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ванче Hug мнооого ми хареса клипа на Васко Василев

Линка  Peace много хубави колажи
Колкото до караваната и "скандала" между ЕА  и КТ и на мен ми се вижда някаква форма за привличане на внимание. Колкото повече шум се вдига, толкова по-добре Whistling

И на мен ми хареса клипчето и затова го пуснах нищо че не е по темата ни.

По въпроса за каравана. След като КТ държи на луксозна каравана се чудя, пари ли няма да си купи собствена. Да вземе пример от колеги и да се обзаведе с каравана - никой няма да му я взема и ще е със всички екстри които си поиска.

# 70
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



И дано вече ни пуснат още нещо ново за Туба, че и на мен взеха да ми омръзват тези печални образи, макар и да са се получили доста хубави колажи.  Peace

# 71
  • Мнения: 4 535


Цвети, не мрънкай! Stop Нашата поне е от "белите барети' Wink

Добро утро! Grinning Хубав ден желая! Peace

# 72
  • Мнения: 10 033
Добро утро!  Hug

Няма страшно, щом нещо е започнало, ще продължи, все ще ни покажат нещо, нали заради нас го правят!  Hug

А междувременно - безброй колажи витаят по форумите!  Laughing





Успешен ден, дами!  Hug

# 73
  • Мнения: 41 937
Добро утро! Hug Heart Eyes

Цвети  Hug Надин  Hug Лина  Hug

Канти Hug,благодаря за споделеното снощи!И според мен временно да се спре с ПЛ!Сега чакаме нов фрагман и снимки има какво да се коментира!

Хубав и слънчев ден! newsm51

# 74
  • Мнения: 41 937
Качени са още 5 епизода от ''Модели от рози''! Laughing

http://vbox7.com/collection:2004572

Общи условия

Активация на акаунт