Бурята~~La Tempestad~~Тема 6

  • 23 725
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 474
Добър ден,темпестадки,уилямки,фабретки,левиретки,хименковци,наваретковци,маринковци Hug и прочие!

Днес ще има капитан Фабре...от днес сериите ще бъдат от мексико сити...ще позарежем любимата Дева на морето,но само за 10 тина епизода Wink

Приятен ден!

# 61
  • Мнения: 5 591
Буенос диас,буреноски!


Hrisi ,благодаря за новата тема и за анкетата!За теб

Видях,че в темата имаме нови попълнения ,tonivas82  welcome , Карло welcome .
Благодаря ви момичета за пожеланията за
Скрит текст:
бързо оздравяване на моето момченце!Ще си поседим още малко в къщи с него докато се възстанови напълно.
Надявам се,че вече ще мога да влизам по-честичко в темата.

Много хубави снимки на Химена и сестра й сте постнали. Peace И на Уилям също.

Хубав следобед!  bouquet

# 62
  • Мнения: 5 069
Лава,радвам се,че при вас нещата вървят към оздравяване Hug Wink

Щом имаш желание да поздравяваш Карлос с добре дошъл,значи изобщо и представа си нямаш как ни тероризира hahaha hahaha,да ти кажа и по-добре.. Mr. Green

Страхотни са Химена и Мариана,а за Уилям няма нужда да казвам,повече такива реклами му пожелавам да снима  Heart EyesJoy Joy Joy

Лек ден,момичета.. Grinning

# 63
  • Мнения: 5 069
и докато съм се сетила Химена и снимки Joy Joy








# 64
  • Мнения: 5 591
Лава,радвам се,че при вас нещата вървят към оздравяване Hug Wink

Щом имаш желание да поздравяваш Карлос с добре дошъл,значи изобщо и представа си нямаш как ни тероризира hahaha hahaha,да ти кажа и по-добре.. Mr. Green


Еми,кажи ми какво е станало? Върнах се назад
Скрит текст:
(от последния ми пост преди около  половин месец  някъде и мернах само първите 2 поста на Карлос ) и затова го поздравих.Още не съм си наваксала пропуснатато и не знам какво е станало и защо ви е ядосал.........

А сега ви оставям,ще продължа с четенето на старата тема за да съм в час със случващото се тук.

Химена с червената рокличка е прекрасна.Много и отива този цвят. Peace

# 65
  • Мнения: 2 474
Лава,радвам се,че при вас нещата вървят към оздравяване Hug Wink

Щом имаш желание да поздравяваш Карлос с добре дошъл,значи изобщо и представа си нямаш как ни тероризира hahaha hahaha,да ти кажа и по-добре.. Mr. Green


Еми,кажи ми какво е станало? Върнах се назад
Скрит текст:
(от последния ми пост преди около  половин месец  някъде и мернах само първите 2 поста на Карлос ) и затова го поздравих.Още не съм си наваксала пропуснатато и не знам какво е станало и защо ви е ядосал.........

А сега ви оставям,ще продължа с четенето на старата тема за да съм в час със случващото се тук.

Химена с червената рокличка е прекрасна.Много и отива този цвят. Peace

А,Лава...Еми се шегува,ние взаимно си се дракаме..с него щом четеш ще разбереш Wink

Надявам се при теб всичко е ок Hug

# 66
  • Мнения: 5 069
Лава,червеният цвят и е любимия Peace не напразно и вечерната рокля от мис Вселена е в този цвят

А,за Наваретов или Карлито hahaha наистина се шегувах,голям образ си ни е,,разнообразява ни ежедневието нищо ,че благодарение на него Уилям стана известен като Левия Митко Joy Joy Joy
...но Катето я подлудява честичко и двамата са скорпиончета и като се захапят е страшно, за тях,но отстрани е забавно.. Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 519
Здравейте,дами!

Ей човек да изчезне и по-черен от дявола ще го изкарате Joy Joy JoyВижте,че Лава се уплаши какво толкова съм ви правил.. hahaha hahaha

все едно на кръст съм ви разпнал hahaha

Лава,с теб май наистина не сме се засичали,но се надявам проблемите да са отминали Wink
аз не съм чак толкова непоносим,поне не във всички моменти Wink спокойно Mr. Green

Химена е кралица на всеки един цвят,особено на дяволското червено Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 68
  • Мнения: 2 474
Здравейте,дами!

Ей човек да изчезне и по-черен от дявола ще го изкарате Joy Joy JoyВижте,че Лава се уплаши какво толкова съм ви правил.. hahaha hahaha

все едно на кръст съм ви разпнал hahaha

Лава,с теб май наистина не сме се засичали,но се надявам проблемите да са отминали Wink
аз не съм чак толкова непоносим,поне не във всички моменти Wink спокойно Mr. Green

Химена е кралица на всеки един цвят,особено на дяволското червено Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Наваретов,би ли ми ги припомнил тези моменти на "спокойствие" ...аз защо ли не ги помня Joy Joy Joy Joy теб само Меги те защитава hahaha,ама ти намери точно на вожда да се мазниш hahaha

# 69
  • Мнения: 2 519
Е аз ако към вожда не се присламча към кой...нали жив ще ме погълнете иначе като канибалки Joy Joy Joy
Кате,ти само това чакаш знам hahaha но между другото днес си добър вестоносец, поне за мен,
по добре Маями,отколокото Мексико...далече от ума,далече от сърцето Mr. Green
Скрит текст:
помислих,че имам НЛО на пощата си Joy Joy Joy то по вероятно от колкото писмо от теб

# 70
  • Мнения: 2 474
Е аз ако към вожда не се присламча към кой...нали жив ще ме погълнете иначе като канибалки Joy Joy Joy
Кате,ти само това чакаш знам hahaha но между другото днес си добър вестоносец, поне за мен,
по добре Маями,отколокото Мексико...далече от ума,далече от сърцето Mr. Green
Скрит текст:
помислих,че имам НЛО на пощата си Joy Joy Joy то по вероятно от колкото писмо от теб
Ох и ти си ми едно НЛО думи нямам hahaha..радвай се ти сега...ама нали знаеш последните се смеят най-добре Mr. Green

ето и дилемата за фабретска невеста hahaha на третата особа силикона напира,напира,сякаш ще се пръсне всеки момент Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 5 069
Кате,те наистина са доста под напрежение Joy Joy Joyявно уилям обича да се....напряга

извън кръга на майтапа щом госпожата мисли,че може да компенсира сивото мозъчно вещество със силикон и придобива самочувствие,Нека Grinning жива и здрава и по-малко бормашини да ползва Mr. Green

# 72
  • Мнения: 7 538
Сега като си мисля.... newsm78как Ели щеше да изиграе Марина....??? Опитвам си да си го представя,но аз наистина не съм я гледала в роля и въобще не ми се получава с  образа на Марина... newsm78
Вие как мислите за нея, като актриса?

# 73
  • Мнения: 3 976
Ай, ай, Исе,
Скрит текст:
мен ще ме намразят като кажа, че ми е любима актриса, ама аз не вниквам много в актьорската игра. Щом Катето казва, че не е много добра ѝ вярвам, ама това мен не ми пречи, харесва ми

# 74
  • Мнения: 2 474
Сега като си мисля.... newsm78как Ели щеше да изиграе Марина....??? Опитвам си да си го представя,но аз наистина не съм я гледала в роля и въобще не ми се получава с Марина... newsm78
Вие как мислите за нея, като актриса?
Аз два нейни филма съм поглеждала но не изцяло..
има един филм със сегундо аранас..играе добре..

но в лицето на аналия...тя има двойна роля и там вече е трагедията...иначе когато прави драматични сцени и се получава наистина добре Peace,химията с партньорите и ,за мен не е добра Peace
за разлика от химена...която като реве на мен ми стана смешно Mr. Green но при нея пък двойната роля е учудващо сполучлива,даже доста повече от това ,което можех да си представя..

тук давам гарант за обективност заради вас, иначе мога хубаво да я уредя hahaha hahaha hahaha

За ролята на марина си мисля,че поне с уилям химията и щеше да е на ниво,но много ме притеснява това фалшивеене при двойните образи там в аналията по странично заложено беше...но тук е нещо сновно...аз не съм против двойки в живота да и играят,даже съм за,защото това предизвикво огромен рейтинг,а това е целта на всеки проект Peace

Хриси,ти пък и в скрит текст...няма да те обесим,може само да те одерем Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт