Бурята~~La Tempestad~~Тема 6

  • 23 707
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 474
Аз гласувах за Дамян и Марина, но следя и останалите линии във филма и май съм единствената. Сега например очаквам да се случи случка на Урсула с тези набези на Нерео.
Аз първия път като гледах следях всичко без ласаро и хасмин и детективската нишка Peace

# 46
  • Мнения: 7 538
Аз на първо гледане, в руския сайт и you tube ,любопитствах само какво се случва в общи линии.Сега с българско аудио се старая да гледам всичко,но....сериите от 42-до 54 прегледах с мишката.... Embarassed
От 1 до 20  еп.и други избрани моменти гледам с удоволствие  N-пъти вече.... Wink


В руския сайт е качена серия-89:

http://latino-serialo.ru/meksikanskie_seriali_online/2469-burya-la-tempestad.html

# 47
  • Мнения: 2 474
Аа епизодите до 20 са култови просто...аз само една такава двойка съм виждала....и в другата тема съм я казвала...при тях нещата траеха по дълго обаче...щеше ми се и тук този период да е по дълъг...но не е...уви hahaha

# 48
  • Мнения: 5 069
Аз епизодите до 62 си ги гледах изцяло сега вече само отделни фрагменти...Катето е виновна за което Mr. Green Naughty

# 49
  • Мнения: 3 968
Дами и господа, имаме двойка с преобладаващ брой гласове, и то без да има промяна в гласуването  Shocked

# 50
  • Мнения: 7 538
Нещо любопитно:

@EStelenovela: The Ugly Truth: #VivaCubaLibre #RapIsWar Movie by Jesus Acevedo #libertad http://vimeo.com/25536318 ” @willylevy29


http://soaps.about.com/b/2014/02/09/telenovela-heartthrob-willia … io-lo-nuestro.htm

Последна редакция: нд, 09 фев 2014, 23:22 от iss0o

# 51
  • Мнения: 5 069
Дами и господа, имаме двойка с преобладаващ брой гласове, и то без да има промяна в гласуването  Shocked
Хриси,не викай дявола...да не се появи Joy Joyче засега сме добре...аз разбирам поне да се гласуваше за Ернан и Урсула...не е като да няма основание Twisted Evil Twisted Evil ноо Ернан и Марина  ooooh!hahaha...аз бих ги кръстила Красавицата и Цветния hahaha

# 52
  • Мнения: 8 533
Добър вечер,мили Дами!

тъй като разбрах,че ви е традиция да се поздравявате,нека и аз да не съм изключение

за вас Wink



Дами,не сме се наговаряли за гласуване,честно, поне аз нямам време да влизам в такива съревнования,за разлика от миналия път Peace но си заслужаваше за онази стълбичка,за която съм много благодарен на твореца  bouquet

Аз харесах Ванката още от Легендата,там играе много различна роля,а тук се справя просто страхотно,определено е доста по добър актьор от Дамян-Леви,който е красив мъж,но и аз съм мъж и някак само красотата му не ме задържа,както вас,нормално,за разлика от Химена,която също не играе особено,но пък е уникално красива и на мен като мъж ми въздейства,гледам заради нея,и по ми харесват сцените и с Иван по реалистични са ми като че ли,откъм игра,но и вас разбирам такава мъжка красота е рядко срещана..да не кажа,че не съм виждал друг такъв мъж,а и Ернан е двигателя на филма няма как да не го подкрепи човек,урсула не я харесвам,за мен в лице има нещо отблъскващо Thinking Thinkingне знам точно
просто Иван го харесвам като актьор и Марина като жена и реших да ги обединя,вчера се пошегувах с Наваретов...но неговото за мен вече е мания ooooh!,водете го в Мексико да се съвзема човечеца,че душа не му остана,като му говорите с кой ли не била Химена... Mr. Green

# 53
  • Мнения: 7 538
   Ximena Navarrete ‏@ximenaNR  1h
Con @marianaNRO 👯                         Les mandamos besos ! Que tengan lindo domingo 💋💋

# 54
  • Мнения: 5 069
   Ximena Navarrete ‏@ximenaNR  1h
Con @marianaNRO 👯                         Les mandamos besos ! Que tengan lindo domingo 💋💋


Сестрата на Химена става все по хубава... Heart EyesКате на колко е тя newsm78 знаем,че Химена е каката
майката,бабата въобще в тези Наварете не знам какво има,че такива жени съдължат...на бащата не му е лесно ..горкия представям си страховете му особено за дъщерите му...как е  гледал Химена с Уилям при положение че му се носи славата... ooooh! ooooh!

# 55
  • Мнения: 2 474
Аз епизодите до 62 си ги гледах изцяло сега вече само отделни фрагменти...Катето е виновна за което Mr. Green Naughty
Еми,не мога да разбера защо аз все съм ти виновна Joy Joy Joyпросто ти прекалено се зарибяваш
Скрит текст:
Мариана септември направи 22 мисля ,а Химена сега 26 ще прави..3 години и половина.. newsm78някъде...таткото..е жив за жалене..ама да не ги е пък правил такива...тя малката от  18 годишна си има сериозен приятел и все си е с него...Серхио се казва hahaha..това са си  най-хубавите години,аз  на никого не съм давала,да ме ограничава в тази възраст,ако тогава не си живееш на макс кога Party Party

Тони,готин поздрав ще се изучиш Mr. Green...значи принципно си фен на Ванката Hug аз също не само от Легендата,гледала съм доста негови филми,гледала съм го и на театрални постановки,просто невероятен е на живо..
прав си...и на мен уилям ми въздейства като мъж,а не играта му,както при теб с Химена Peace
ама то какъв мъж,аз много съм гледала,такова чудо на природата не съм виждала ooooh! направо да забравиш къде си,защо си ,как си ...и всички други мащабни въпроси...така,че разбирам и за Химена,на мен всъщност страшно ми харесва да я гледам,уникална красота...друго такова лице не съм виждала..никъде...за тялото е ясно ,но те всички момичета по тези конкурси са изваяни..мисълта ми е и аз съм и фенка...следвам я и сравнително изкъсо...особено съм фен на вкуса и за мъже.. hahaha но това е друга тема,да не те занимавам

Колкото до Наваретов,не ми трябва медицинско образование,за да разбера,че яко е затънал...ще го лекуваме в Гуадалахара,спокойно Wink

радвам се,че се включи при нас,и аз специално се радвам да те чета,така че при възможност,включвай се Wink

# 56
  • Мнения: 7 538
 Уилям се появи!...  thumbsup

    william levy ‏@willylevy29  2m
Here's a perfect example that small things can be very practical http://instagram.com/p/kNrse_FZst/

 
Ех,тази часова разлика!!! Sad

Лека нощ!!!

Последна редакция: пн, 10 фев 2014, 01:39 от iss0o

# 57
  • Мнения: 5 069
Лека нощ,дами!

# 58
  • Мнения: 2 474
Ей много фенове имал Ернан..тук,а ние да не знаем ooooh!

Дами и Господа не се страхувайте представете се...аз откъм фенки на Ернан съм положително настроена Hug

нещо за вас


Лека нощ!

# 59
  • Мнения: 7 538
Привет левиретки и господа!



Последните снимки  за Сабритас ,от Козумел:





































  

Кате,.....????
 7h
Laura Carmine "Fue increible trabajar con @willylevy29 || Bodas de Telenovelas...: http://youtu.be/aDnD6VRdGd0  vía @youtube


Лек ден и успешна седмица!

Общи условия

Активация на акаунт