Бурята~~La Tempestad~~Тема 6

  • 23 722
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 474
Оо,дами аз против сеансите #Crazy #Crazy...нещо сте се объркали Joy Joy Joy аз съм мега върл фен hahaha...аз от готварски сеанс съм направена за протокола hahaha hahaha...сигурно затова грам и не мога да готвя Joy Joy

# 31
  • Мнения: 2 474
нещо любимо да сложим и тук като поздравче Hug

# 32
  • Мнения: 5 069
Кате за теб не се и съмняваме,че си първа за сеансите Joy Joy Joyтакива заблуждения , у четящите и пишещи едва ли има hahaha

много е хубава песента наистина Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 2 474
Екскурзиантите на безопасната двойка се увеличават,ей Наваретов зарада тези номерца ли ти изпратих обяснението.... Mr. Green...ще ме търсиш ти за още преводи...ама нямааа hahaha hahaha

# 34
  • Мнения: 3 976
Интересното е, че равенството продължава. Когато погледна анкетата, все са с равни гласове Laughing

# 35
  • Мнения: 2 474
Интересното е, че равенството продължава. Когато погледна анкетата, все са с равни гласове Laughing
Имам чувството ,че ни се прави на пук,ама хайде #Cussing out #Cussing out

аз съм съм казала няма да толерирам повече наваретов Peace Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 519
Интересното е, че равенството продължава. Когато погледна анкетата, все са с равни гласове Laughing
Имам чувството ,че ни се прави на пук,ама хайде #Cussing out #Cussing out

аз съм съм казала няма да толерирам повече наваретов Peace Mr. Green

Ааа Кате,недей с лошата Praynig аз си отговарям само за себе си,просто споделих логиката си Mr. Green...за другите гласове вина нямам Peace ако някой мисли като мен Mr. Green

Добър вечер,Дами вече и Антонио!

Вчера сериозно се засегнах като каза,че не съм на нивото на Химена и си чакам обяснение Joy

# 37
  • Мнения: 3 976
Цитат
Вчера сериозно се засегнах като каза,че не съм на нивото на Химена и си чакам обяснение

Минимум Мистър Свят  Laughing Тя е на върха на стълбицата  Wink

# 38
  • Мнения: 2 519
Цитат
Вчера сериозно се засегнах като каза,че не съм на нивото на Химена и си чакам обяснение

Минимум Мистър Свят  Laughing Тя е на върха на стълбицата  Wink
Е,сега пък,вие ще кажете и мистър Вселена...да ходя да се съзтезавам с мъжете на Марс,Юпитер,Венера...това ли искате...ами ако те се окажат канибали...и ме изядат...на вашата съвест ще тежи Naughty Naughtyче сте ме подтикнали Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 474
Цитат
Вчера сериозно се засегнах като каза,че не съм на нивото на Химена и си чакам обяснение

Минимум Мистър Свят  Laughing Тя е на върха на стълбицата  Wink
Е,сега пък,вие ще кажете и мистър Вселена...да ходя да се съзтезавам с мъжете на Марс,Юпитер,Венера...това ли искате...ами ако те се окажат канибали...и ме изядат...на вашата съвест ще тежи Naughty Naughtyче сте ме подтикнали Mr. Green


Молим се на Девата от Гуаделупе да са точно канибали и да довършат,това което за нас е непосилно явно Joy Joy Joy

хич няма и да ни тежи ще ни олекне даже... Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 519
Кате,девата от Гуаделупе и дяволицата на Гуадалахара,ме поддържат мен...няма да ти се сбъднат желанията,за съжаление hahaha

# 41
  • Мнения: 2 474
Кате,девата от Гуаделупе и дяволицата на Гуадалахара,ме поддържат мен...няма да ти се сбъднат желанията,за съжаление hahaha
поддържа те теб девата да не казвам на  кое #Cussing out ей пак успя да ми запалиш фитила,такова любопитно създание като теб Mr. Green...не познавам

# 42
  • Мнения: 7 538
Привет левиретки и господа!

Тони,привет в темата!  smile3503

Честита победа на Мексико! omm  Hands Clap Предчувствах успеха,...заради решаващата кубинска подкрепа! thumbsup smile3503





  13h
Échale un vistazo a "William Levy (@willylevy29) Detras de Camara comercial "Sabritas Receta Crujiente" http://vimeo.com/86216031  #Vimeo

http://www.youtube.com/watch?v=gauMED2K5n4&feature=youtu.be



 Wink Wink WinkКате,.....??? Praynig Praynig Praynig/ ако трябва в другата тема..??? Thinking/
  3h

Entrevista a Mario Casas @Mario_Casas en CHILE.: http://youtu.be/o6I-3cKdb9Q  vía @youtube

El arrastre del actor español Mario Casas en Chile: http://youtu.be/PMEmnLZN8S0  vía @youtube


Скрит текст:
Влизам в темата и.... #Crazy #Crazy #Crazy Наистина ли има хора,които гледат ,заради Ернан и Марина!!!??? Shocked Shocked Shocked
Аз още в началото си признах,че не гледам всичко подробно,а интереса ми е към развитието на отношенията  между Дамян и Марина...
...То понякога и сам войнът е войн,но... Thinkingмай наистина олимпийските вълнения са за предпочитане,пред анкетните такива??? Sad Явно гледаме различни филми.... Sad или по-точно ...имаме много различни вкусове с четящите темата/защото  това е и целта на анкетата-да се  видят нагласите във форума./..А иначе, всеки има приятели,за които няма да е проблем да пуснат по един глас.... НО ...нещата много се изместват:( -спортната надпревара е по други канали... Wink



Последна редакция: нд, 09 фев 2014, 23:04 от iss0o

# 43
  • Мнения: 2 474
Исе,голяма победа беше снощи Winkкубинската подкрепа се оказа железна Wink

Скрит текст:
И ти си фенка на Марио така ли да разбирам newsm78 ще погледна след малко и ще сложа в другата тема Wink

Не вярвам Наваретови да гледат двойката Марина-Ернан,те просто избират най безопасния вариант hahaha..ох леле по тази логика за двойките сериозно се замислих,аз гледам..значи заради разврата във филма,ох ако така излиза да се обоснова, това не е вярно hahaha...просто си казах всички гласове ще са за Д+М..трябва да се отдаде заслуженото на двойката със сеансите,аз иначе не съм толкова развратна личност hahaha...просто съм добра самарянка Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 976
Аз гласувах за Дамян и Марина, но следя и останалите линии във филма и май съм единствената. Сега например очаквам да се случи случка на Урсула с тези набези на Нерео.

Общи условия

Активация на акаунт