WIZZ AIR 12

  • 63 163
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 031
Добре дошли в новата тема за WIZZ AIR!



Wizz Air

Често задавани въпроси
http://wizzair.com/bg-BG/useful_information/faq

БАГАЖ
 
От 24 октомври 2012г. Wizz Air въведе нови правила за салонния багаж в цялата си мрежа*, за да насърчи пътниците да носят по-малък багаж на борда и качването на борда да става по-бързо и по-гладко.
(*Само за полети, оперирани от Wizz Air Унгария)

Стриктното правило на Wizz Air "една бройка салонен багаж на пътник” остава непроменено.
Каква е разликата между видовете салонен багаж? – РАЗМЕРА!
1. Малък салонен багаж:
Ако салонният Ви багаж е с размери 42x32x25 см или по-малък, можете да го вземете на борда безплатно. Той трябва да се побира под седалката пред Вас.
2. Голям салонен багаж:
Ако салонния Ви багаж надвишава размерите за малък салонен багаж, но не е над 56 x 45 x 25 см, можете да го вземете на борда срещу такса. Той трябва да се побира в багажника над седалките. Трябва да можете да го поставите в багажника над седалките без чужда помощ
Таски за голям салонен багаж:
Скрит текст:



Кошарката за проверка на багажа е вертикална-снимка:


Видео за багажа
Скрит текст:


Контакти  с WIZZ
Телефон в България:
От стационарни телефони - 0900 630 22 (Разговорите се таксуват по BGN 0,96 на минута.Разговорите от мобилни мрежи може да се таксуват на по-висока тарифа.)

Телефон на летището за спешни случаи: 024917048

Жалби
http://wizzair.com/bg-BG/Claims

Старите теми:
11, 10, 9,  8,  7,  6,  5,   4,  3,  2,  1

Приятно пътуване!

# 1
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
благодаря за темата  Hug

# 2
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
Леки полети и приказни пътешествия   bouquet

# 3
  • Мнения: 98
Здравейте   bouquet
Преди години, или по-точно декември 2005 съм летяла с Уиз еър до Будапеща.
От тогава, обаче, нещата много са се променили, като за начало вече няма полети до Будапеща  Laughing
Взела съм си билет за Милано, ще летя март и ще видя как е, преди до Будапеща беше ок, нямах забележки.
Кога е по-удачно да гледам за билети: 2-3 месеца преди полета или повече месеци?
Има ли някаква закономерност при варияцията на цените, да кажем 2 месеца преди полета са по-евтини или по-скъпи....

Ще съм благодарна на всеки отговорил, че съм нова с Уиз еър, пък ми се ще да им използвам евтините полети  Flutter

# 4
  • DE
  • Мнения: 9 068
Май вече не пускат толкова евтини билети  newsm78

# 5
  • Мнения: 98
Май вече не пускат толкова евтини билети  newsm78
Ми аз за това питах по-горе, кога е най-удачно да се вземе билет, защото за някои дестинации са по-скъпи от не нискотарифните авиолинии или пък са на една цена, но при Уиз го няма удобството за храна на борда, ръкав на летището, запазена седалка и т.н.

# 6
  • Мнения: 19 005
моят принцип е да купувам 6-8 седмици преди полета и по принцип съм доволен  Peace понякога обаче това не важи, когато става дума за празнични дни - Великден, Коледа и т.н.

# 7
  • Луната
  • Мнения: 3 211
моят принцип е да купувам 6-8 седмици преди полета и по принцип съм доволен  Peace понякога обаче това не важи, когато става дума за празнични дни - Великден, Коледа и т.н.

И аз съм забелязала, че тогава има добри оферти +
Когато е по-слаб сезон това са ноември до средата на декември и от средата на януари-февруари месец.
Скрит текст:
Например ноември месец летяхме за Барселона за 120 лв. двупосочно на човек с ръчен багаж и с Дискаунт клуб, а сега края на януари за Рим срещу 70 лв двупосочно на човек с Дискаунт клуб и ръчен багаж (купени са на 7-ми декември!) Simple Smile
А когато летят двупосочно 2+ души си заслужава закупуването на Wizz Discount Club (която важи 1 година) Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 298
Записвам се да Ви следя и да питам,че ми за първи път да летя като цяло  Whistling

# 9
  • Мнения: 8
 Peace Темата е ужасно полезна! Heart Моля ви помогнете, от къде може да си закупя чанта/куфар за голям ръчен багаж, от София или от интернет, че засега никъде не намерих?

# 10
  • Мнения: 19 005
Estil имат добри куфари за 50-70 лв

имат голям магазин в мол Paradise и на доста други места http://www.estilbags.com/shops

# 11
  • Мнения: 98
А когато летят двупосочно 2+ души си заслужава закупуването на Wizz Discount Club (която важи 1 година) Simple Smile
Една година от датата на закупуването ли?

# 12
  • Мнения: 76
А когато летят двупосочно 2+ души си заслужава закупуването на Wizz Discount Club (която важи 1 година) Simple Smile
Една година от датата на закупуването ли?

Да.

# 13
  • Мнения: 187
Като стана дума за куфари....търся си нещо за малък салонен багаж, но да има отделение за лаптоп. Някой има ли подобен и откъде го купихте? Все не успявам да намеря такъв.

# 14
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Като стана дума за куфари....търся си нещо за малък салонен багаж, но да има отделение за лаптоп. Някой има ли подобен и откъде го купихте? Все не успявам да намеря такъв.

Ето това става Simple Smile:
http://www.sportsdirect.com/dunlop-suitcase-laptop-bag-709906?colcode=70990603

Общи условия

Активация на акаунт