Серията за обем на John Frieda - Luxurious Volume

  • 10 534
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 448
Много хора харесват продуктите на John Frieda.
Какво мислите вие за серията за обем и по-специално за шампоана?

Досега не съм попадала на шампоан, който да прави достатъчно голям обем, освен ако не се съчетае с преса-вафли, тупиране, лак, пяна и т.н. все вредни неща.
Аз пробвах два балсама на John Frieda - за изтощена коса и за тъмно руса. В началото ми харесваха, особено аромата  на втория, но после като че ли спряха да действат. А имам приятелки, които са влюбени в балсама за брюнетки.
Но мен ме интересува само серията за обем. Заслужава ли си да дам толкова пари ? Какви са ви впечатленията ?

# 1
  • Мнения: 4 734
От години ползвам тези продукти, но серията за която питаш още не съм.... Мислех и аз да пробвам скоро, макар да не вярвам много на продуктите за обем... Ина4е съм ползвала шампоан и балсам за къдрици, за руса коса и за боядисана коса.... Освен това ползвам и маслата за след къпане за тънка коса и термо защита... Да ти кажа в на4алото имаха много добър ефект, но с те4ение на времето като 4е ли косата ми свикна с тях и сега нещо не ми действат така добре.... Например след дълга употреба на техни шампоани, като 4е ли не ми измиват така добре косата... стои една спластена след хубаво изплакване... В на4алото не беше така.... Харесват ми защото не дразнят скалпа и имат хубав мирис... Но нямат много блясък... За блясък ползвам други продукти след къпане....
Мисля 4е сериите им са хубави, но не за дълго ползване.... Това е моето мнение....

# 2
  • Мнения: 448
Благодаря за изчерпателния отговор !  Simple Smile И аз съм останала с такова впечатление - в началото косата ми беше много нежна след балсамите, но сега вече не е. Даже в момента ползвам Dove - балсам с арганово масло и не мога да кажа, че е по-зле от John Frieda...
А за серията за обем - оказа се, че една приятелка я е ползвала и каза, че обем от шампоана и спрея няма да видя.
Иначе тя е много доволна от балсама за брюнетки, почти толкова от балсама за светло руса коса и доста по-малко от червения за изтощена коса. А една друга приятелка също харесва балсама за брюнетки повече от този за къдрава коса.
Или с други думи- балсамът за брюнетки (кафява опаковка) е фаворит и всички са най-доволни от него ! Аз за жалост съм блондинка...

# 3
  • Мнения: 448
Ако някой е попадал на шампоан, който да прави обем, нека сподели. Но аз вече не вярвам, че съществува такъв.  Tired

# 4
  • Мнения: 448
една приятелка я е ползвала и каза, че обем от шампоана и спрея няма да видя.
Имах предвид шампоана и пяната за обем, не спрея - за него не знам. Сега и друга приятелка пробва пяната за обем- първия път беше възхитена, но като си я сложи за втори път - пяна като пяна, с нищо не е по-различна от Taft и другите.
Така че аз май ще се пооткажа от John Frieda...

# 5
  • Мнения: 3 315
Много съм доволна от шампоана и балсама за обем, за къдрава коса и от боята за коса на John Frieda.  

ето още едно мнение

Последна редакция: нд, 16 мар 2014, 14:59 от ЧерЕн_ШокоЛад

# 6
  • Мнения: 448
 Wink Благодаря за отговора, но не посочваш защо си доволна. Сигурно са хубави продукти, все пак са доста скъпи, но аз лично не вярвам да правят достатъчно обем, а това ме интересуваше.
Благодаря и за линка, но момичето е с къдрава коса - те поначало си имат обем. Моята е много тънка, права и изрусена.
Прави ли обем серията при теб или просто си доволна от аромата, усещането и т.н. ?

# 7
  • Мнения: 178
Спреят от тази серия Root Booster е много добър, определено дава повече обем от шампоана и балсама, но и те ми харесват. Впръсква се в корените и ефектът е много видим. Peace

# 8
  • Мнения: 448
Мерси !  Flowers Rose
А този спрей чувстваш ли го като лак или пяна (твърдо и лепкаво) ? И също може ли да замести преса "вафли" или обемът е като от продукт на Тафт примерно ?

# 9
  • Мнения: 178
Не, това е най-хубавото, че почти не се усеща, нищо общо с лак или пяна. Още повече аз не се боядисвам и с подобни продукти косата ми изглежда мръсна. Но пък не е толкова траен ефектът може би, не е и като с преса. Аз го използвам предимно за предните кичури около челото. Тафт не съм пробвала. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 448
Супер, мерси ! Simple Smile
На мен Тафт ми харесва най-много от всички други на тази цена. И най-вече сребърния с розово и Хайди Клум на него. Но той също не може да замести преса. То май никой продукт не може..   Cry

# 11
  • Мнения: 1
Много хора харесват продуктите на John Frieda.
Какво мислите вие за серията за обем и по-специално за шампоана?

Досега не съм попадала на шампоан, който да прави достатъчно голям обем, освен ако не се съчетае с преса-вафли, тупиране, лак, пяна и т.н. все вредни неща.
Аз пробвах два балсама на John Frieda - за изтощена коса и за тъмно руса. В началото ми харесваха, особено аромата  на втория, но после като че ли спряха да действат. А имам приятелки, които са влюбени в балсама за брюнетки.
Но мен ме интересува само серията за обем. Заслужава ли си да дам толкова пари ? Какви са ви впечатленията ?



Здравей,от скоро използвам шампоана за обем на John Frieda.Искам да ти кажа,че въобще не съм доволна.Първият път,в който си измих косата точно след няколко часа се омазни.Просто съм потресена.Значи нито обем,нито здрава коса.Толкова съм разочарована.За толкова пари въобще не си струва.Моят фаворит отвсякъде е на Syoss за обем-Volume 5
Това е най-хубавият шампоан наистина.Косата ми с него не се омазана до 3 дни.Мирише уникално,прави косата мека и сияйна,а пък да не говорим за обема.След като се изсуша съм като лъв.
Препоръчвам Syoss с 2 ръце. А John Frieda го хвърлям в боклука.

Общи условия

Активация на акаунт