Случи ми се чудо!

  • 5 116
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Просто още не мога да повярвам!Случи ми се чудо!Искам да благодаря на форума бг-мамма!Преди броени дни ме събра със сестра ми!Како ,обичам те!търсих те ,толкова много ,а случайността те изпрати в мой пост във форума преди дни!Още си поплаквам и връщам всичко като на кинолента в паметта си!Задавам си много АКО !Ами ако го нямаше този форум ,ако не бях писала до него ,ами ако ти не беше прочела поста ми !Сестричке ,обичам тееееееееее! newsm45 newsm51 newsm44

# 1
  • Мнения: 945
Еее, разкажи повече, де Grinning

# 2
  • Мнения: 11 949
И на мен ми е интересно- как сте се загубили със сестра си и как сте се намерили?

# 3
  • Мнения: 6 624
И аз чакам разказа dontknow

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Браво за чудото, ама да не искаш да умрем от любопитство?  Joy

# 5
  • Мнения: 2 732
Браво за чудото

# 6
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Честито.  bouquet
Сега, чакаме историята.  Wink

# 7
  • Мнения: 4 569
Разкажи ни повече, авторке!

Доказано още веднъж - бг-мамма е сила!

# 8
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
ДА -ЧАКАМЕ мила да разкажеш

# 9
  • София
  • Мнения: 2 498
Ееее, страхотно!
И аз притръпвам сега от любопитство =)

# 10
  • Мнения: 18
Намерих сестричката си ,която е дадена за осиновяване !Попада случайно на мое писмо в бг-мамма ,с което аз я търся!Познава себе си !И сега се опознаваме с помощта на скайп !Подготвяме се емоционално за срещата през лятото ,защото тя е в чужбина.А в годините в които съм я търсила е била на 20 километра от мен!

# 11
  • Мнения: 6 624
Браво Юлияна! А освен че разпознава себе си в писмото ти, има ли и други доказателства, че това е твоята сестра?

# 12
  • при късмета
  • Мнения: 24 049
Много трогателна история!
Ще чакам да отговориш на Надежда. Най-искрено се надявам наистина да сте се намерили

# 13
  • Мнения: 18
Браво Юлияна! А освен че разпознава себе си в писмото ти, има ли и други доказателства, че това е твоята сестра?

Документи от нейна страна ,които съвпадат с документите ,които имам аз .Приличаме си и визуално!Сърцето го усеща ,тя е  newsm51

# 14
  • Мнения: 593
Браво, Юлияна!  Hug

Имате да наваксате много!

Общи условия

Активация на акаунт