Отговори
# 15
  • Мнения: 2 220
От една година и малко се пазим с презервативи Rolling Eyes Поради причини: 1) кърмя и 2) нещо не ме кефи идеята да си сложа спирала, не знам защо Rolling Eyes . Та така, докато не се отбие дребното, ще сме с гумички и ще се възползваме от безопасните дни, пък като се отбие... може да почнем да правим номер 2 Mr. Green

Хе-хе, и ние така, само дето е от 7 месеца.  Grinning

# 16
  • Мнения: 250
презервативи newsm10

# 17
  • Мнения: 435
Един ден по време на консултация с гинеколога го слушах да обеснява на една пациентка на частно , че тези спирали с хормони са поредната реклама и смисъл няма , но  нищо "от моята камбанария " не мога да кажа по въпроса . Ние се пазим " с пръчка " както казва етървата ( с прекъснат акт ).

# 18
  • Мнения: 398
Аз съм чула също добри отзиви за Мирена и вече си я купих, но ми остава да си взема час с моя лекар. Иначе до тогава съм се запасила с едно хапче за след това. Не знам какво съдържа точно, купих го от тука, но ми казаха, че ставало за кърмачки. Първо аптекарят ми вика, ама щом кърмиш, няма нужда от него. Но после разбра, че правя големи нощни паузи без за я кърмя и прецени, че може за съм "фертилна" Mr. Green

# 19
  • Мнения: 310
презервативи

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре де, мама му стара, само на нас ли ни се късат презервативите нон стоп smile3511Баси каръка...Вече се отказвам, минаваме пак на прекъснат, пък като стане братчето - к'во да прайм ся  33uu

# 21
  • Мнения: 3 591
belinda , ти пък 'що реши, че ще е братче  Mr. Green
Ми може и мома да е smile3544....

ама ако съдим по това и че при нас презервативите се късат може и братче да е...аз съм много плодовита на момчета  Joy

# 22
  • Мнения: 6 243
Добре де, мама му стара, само на нас ли ни се късат презервативите нон стоп smile3511Баси каръка...
Не си карък, късметлийка си ти! Я глей къв надарен мъж имаш ...докато да сложи презерватива, и го е спраскал.
Опс, спирам се.

И ние сме на този вид контрацепция. Аз спирали не понесох, нещо ми контрахира матката...лоша работа.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Добре де, мама му стара, само на нас ли ни се късат презервативите нон стоп smile3511Баси каръка...Вече се отказвам, минаваме пак на прекъснат, пък като стане братчето - к'во да прайм ся  33uu
Тц, тц, тц, как да не ти завиди човек Mr. Green
А на изгоряла гума да ти мирише newsm48

# 24
  • Мнения: 81
сори че изравям темата, ама да не пускам нова. Това с прекъснатия акт не е ли опасно, то нашето бебче точно тъй стана Crazy
Уж навреме го прекъснахме ама знае ли човек, нали там се отделя при възбудата една слуз за овлажняване от мъжа може там да е имало нещо   Thinking  дали е възможно  newsm78

Сега кърмя, и малко ме е страх

# 25
  • Мнения: 1 559
   Опасно...опасно е доколкото има верояност за появата на братче/сестриче Wink То никой метод не е 100% надежден, ама точно от този е следствие лентичката ми (първата, а следствие от първата е втората) - една неочаквана, но прекрасна изненада Mr. Green

# 26
  • Мнения: 5 026
 Презервативи. И за в бъдеще смятам да караме така,защото не ми се пият хапчета,набъкани с хормони...

# 27
  • Мнения: 2 381
С презервативи.

# 28
  • Мнения: 422
Ами който има алергия от презервативи Cry
Цикъл и аз още нямам и изобщо незнам кои дни са сигурни ..кои не..и честно казано доста ме е страх:(

# 29
  • Торонто
  • Мнения: 837
Аз съм чула също добри отзиви за Мирена и вече си я купих, но ми остава да си взема час с моя лекар. Иначе до тогава съм се запасила с едно хапче за след това. Не знам какво съдържа точно, купих го от тука, но ми казаха, че ставало за кърмачки. Първо аптекарят ми вика, ама щом кърмиш, няма нужда от него. Но после разбра, че правя големи нощни паузи без за я кърмя и прецени, че може за съм "фертилна" Mr. Green
Какво зна4ение има 4е правиш големи паузи
Наистина ли е опасно при това положение

Общи условия

Активация на акаунт