Цената на една студентка статия..шега или истина

  • 11 131
  • 168
  •   2
Отговори
# 75
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Боже, какви безумия Sick
Са, наистина ще се окаже, че според Мамасита, многото секс е привилегия само на богатите жени ooooh!

# 76
  • BG
  • Мнения: 2 458
Вижте сега! Една мацка, ако ще и от землянка да е излязла, ако има класа, може да си прави всичко накуп и да умират в краката и! Само че такава класа, мамка му, само природата я дава! Ако ще баща ти да е овчар...

# 77
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Аз малко не вярвам в това, за което говориш Benisima.
Класата е нещо, което се възпитава и създава в продължение на много време. Не се раждаш с него. И ако баща ти е овчар, а майка ти необразована домакиня, няма как да имаш класа.

# 78
  • BG
  • Мнения: 2 458
Аз малко не вярвам в това, за което говориш Benisima.
Класата е нещо, което се възпитава и създава в продължение на много време. Не се раждаш с него. И ако баща ти е овчар, а майка ти необразована домакиня, няма как да имаш класа.

Ще поспорим по-късно, Адел! Сега изчезвам.  Peace

# 79
  • Мнения: 10 547
За какво й е на една средностатистическа жена класа, моля? Да се превърне в кисела, незадоволена лелка, която тайно, докато приготвя вечерята, мечтае да свири Шопен с виенската филхармония, ненавижда мъжа си и чака час по-скоро децата й да пораснат?
На обикновената жена, която населява форума, града, държавата, планетата й трябват базови, земни познания, добра култура, усмивка и възпитание. Класата я оставете на Кейт.


Каква е разликата между жената и курвата? Първата прави един мъж нещастен, втората много мъже щастливи.

# 80
  • Мнения: 41 907
Има, но само от едни пари и обществено положение нагоре.

Богатите момичета имат възможност да си поживеят и пак да са желани.

Бедните са застрашени никога да не спрат с "живеенето", дори да искат.

Ако си от сой, с голямо наследство, хубава, образована, може да си еманципирана, с бройка и живот, а накрая да намериш и брачен партньор и да се кротнеш. Ако си обикновено селско момиче...ще си навредиш, с брак ще спечелиш повече.

Проверено е. Няма да се лъжем- и тук няма равенство.

Ти ме хвърли в оркстъра #Crazy
Впрочем де да знам, може и да си права за необразованите момиченца от село, никога не съм била в такава среда - нито в гимназията, нито в университета. Но класата не се купува с пари. Няма лошо едно момиче да е И богато, но парите не са всичко. Възпитанието, интелектът, културата и светогледът са много по-важни.

# 81
  • Мнения: 984

Сигурно. Дано поне му платят статията, та да намаже и той.

Именно! Проституцията има различни проявления.

Вижте сега! Една мацка, ако ще и от землянка да е излязла, ако има класа, може да си прави всичко накуп и да умират в краката и! Само че такава класа, мамка му, само природата я дава! Ако ще баща ти да е овчар...

Тц, тука вече не си права, макар и с другите ти тези да съм съгласна. Няма как да стане, ако баща ѝ е овчар, а майка ѝ краварка. Трябва си и произход за "класата". Основание: децата попиват среда чрез имитация, а произходът често определя средата. Ко ще да е красива, ко ще да е умна, ако е от такъв произход, няма как да е класа. Може да я докара с много настървение, но няма да е вродено, няма как.

Последна редакция: вт, 11 фев 2014, 17:07 от Мишона

# 82
  • Мнения: 1 243
П.П. Мъжете, които си струват, не търсят смотани и семпли жени за съпруги. Търсят жени, които да им подхождат по интелект, образование и мироглед, за да могат да общуват като равни. А ако си вземат смотана "монахиня" още веднага след медения месец ще и изневерят с друга, която не е толкова патриархално морална и не се гнуси от френска любов или слес на светло.

И какво - трябва ли "мъжът, който си струва" и "жената, която си струват" да имат сходна сексуална история, за да си паснат в крайна сметка? Питам, защото живо ме интересува ще отпишем ли мъжа от групата на струващите си веднага след като е чука с 50-тата си партньорка или критерият 50+ ще ги прилагаме само за жени?

# 83
  • Мнения: 25 876

Каква е разликата между жената и курвата?

От гледна точка на мъжа ли? Ако не му пусне, веднага я обявява за курва. А недай си боже да пусне на някого другиго, само не и на него, сяда и пише статия.

ПП Упс, грешка! Обърках се с разликата между курва и кучка: "Курвата пуска на всички, а кучката на всички освен теб."  Laughing

# 84
  • Мнения: 6 365
Т.е. богатите могат да се чукат до откат, а бедните да го подбират пишока внимателно, че бедна и многоебана няма кой да е вземе?!


Именно. Имаше наскоро излязла една книга за flappers през 20-те години, като днешните кифли. Оказва се, че истинските бунтарки са потомки на доста богати родове. Просто могат да си го позволят, без последствия, а после да се върнат към добрия, почтен живот, когато и както поискат.

Има и още нещо. Една жена може да е много палава със съпруга си, дори да е била "задръстена" по отношение на брой връзки. Не е задължително да прави скучен секс. Има проучвания, че най-скучен бил именно случайният секс с бройки. Със съпружие е по-друго, ако има любов и уважение, не само труд и техника.

"Възпитанието, интелектът, културата и светогледът са много по-важни. "

Е, моите са достатъчни, за да компенсират "леко" поведение и пак да остана почтена пред обществото, ама не съм навъртяла 20 преди 20 г. възраст...

# 85
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз изобщо не виждам връзката м-у броя сексуални партньори и шансовете за добър брак...Някак средата ми от мъже е такава, че броят минали партньори не прави жена им "свястна" или не. 20-те години са време за трупане на сексуален опит и той е по-скоро полезен, отколкото вреден за по- нататъшните сериозни връзки и брак.
И най- накрая, ако разбера, че мъжът ми е спал с повече от 10 мацки преди мен, да го обявя ли за пропаднал курвар или тези неща за мъжкото племе не важат?

# 86
  • Мнения: 984
Значи можеш да въртиш с.... само на мъжа си с цел подобряване на взаимоотношенията и поддръжка на взаимното уважение. Laughing Техниката идва с проба-грешка. Mr. Green

# 87
  • Мнения: 21 727
 Много знае някой кой колко е навъртял. Да не го пише на челото.



 Има проучвания, че най-скучен бил именно случайният секс с бройки.


  На някои им е скучно, пък на други - не.

# 88
  • Мнения: 10 547
Изобщо да въздигнем викторианските нрави.

Богати момичета от всички страни- съвокуплявайте се!     

# 89
  • Мнения: 6 214


Богати момичета от всички страни- съвокуплявайте се!     
Ама помежду си ли?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт