Крем за лице за заличаване на белези от пъпки!

  • 50 571
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317

Luminosa  ,аз съм си поръчала ексфолиращият тоник.

# 16
  • Мнения: 3 248
И аз него ще търся утре, дано го открия! Praynig

brianna, благодаря ти отново!  bouquet

# 17
  • Мнения: 625
      Да ви питам -моята кожа е от смесен тип,алергична съм към някои козметики/особенно със спирт/,мислите ли,че тоника е подходящ за мен?!

# 18
  • Мнения: 5 647
Luminosa,аз от доста време се каня да си го купя и чак днес си го поръчах в аптеката.
В понеделник ще отида да си го взема и започвам мазането. Peace
Този тоник стана емблема на форума май  tooth
Бая народ го полваме вече - трябва с отстъпка да ни го дават  hahaha

Айде и  мен ме зарибихте.  newsm47 А може ли като използвам този лосион и хидратиращата маска, кремът да е друг, т.е. не от тази серия, дори не от тази марка?  newsm78

# 19
  • In transit
  • Мнения: 11 823
И аз се присъединявам към клуба. Само да попитам от това, което прочетох в сайта, не разбрах колко често мога да го ползвам този ексфолиант? Някоя мама дето го е ползвала няка да сподели.   bouquet

# 20
  • Мнения: 35 967
Мдам...нали някой беше писал, че ексфолиращият тоник на Биотрейд е отличителен белег на форумката! Mr. Green

Утре ще мина през Римедиума, дано го има там! Praynig

Само да питам - за този:



или ето този:




става дума?

Отново благодарности на 4baby, че ме научи да слагам картинки! Heart Eyes

и двата са ексфолиращи /според описанието на сайта/, като първият има и избелващ ефект

# 21
  • Мнения: 178
Хайде и аз да дам глас за ексфолиращият тоник на Биотрйд и дълбокохидратиращата маска Mr. Green Страхотни продукти!!!!!
Гаранция давам че изглаждат кожата и заличават белези при регулярно използване!!! Това са двата най-добри и ефикасни продукта, които съм ползвала, като имате предвид че съм ползвала и Cliniqe и Estee Lauder и всякакви "High" козметики! Бих си поръчала и избелващия тоник, като свърша този Wink

# 22
  • Мнения: 5 647
Хайде и аз да дам глас за ексфолиращият тоник на Биотрйд и дълбокохидратиращата маска Mr. Green Страхотни продукти!!!!!
Гаранция давам че изглаждат кожата и заличават белези при регулярно използване!!! Това са двата най-добри и ефикасни продукта, които съм ползвала, като имате предвид че съм ползвала и Cliniqe и Estee Lauder и всякакви "High" козметики! Бих си поръчала и избелващия тоник, като свърша този Wink

mama_dany, а през какво време се ползват? Наистина ме зарибихте, но не разбрах има ли указания за употреба и може ли да се слага след това крем от друга марка?

# 23
  • Мнения: 769

Luminosa  ,аз съм си поръчала ексфолиращият тоник.



Колко струва доставката до Варна, нещо не намирам да пише на сайта.
Иначе още една зарибена форумка Sunglasses

# 24
  • Мнения: 178
Ами аз ползвам ексфолиращият тоник и маската само вечер два пъти в седмицата, защото иначе кожата ми доста изпръхва, но по този начин  е ОК. Пак казвам при мен ефекта е страхотен-изглажда кожата и изравнява тена, но при други може да няма такъв ефект, незнам..... Thinking, на мен това ми действа супер Grinning

# 25
  • Мнения: 5 317

 може ли да се слага след това крем от друга марка?
Аз съм си поръчала и този крем
,
но ако не ми хареса ще използвам друг.
Мисля,че няма проблем да използваш крем от друга марка.

# 26
  • Мнения: 18 542
      Да ви питам -моята кожа е от смесен тип,алергична съм към някои козметики/особенно със спирт/,мислите ли,че тоника е подходящ за мен?!
Най-добре да го пробваш. Може и да ти понесе. До колкото разбрах вътре няма спирт.

# 27
  • Мнения: 18 542
mama_dany, а през какво време се ползват? Наистина ме зарибихте, но не разбрах има ли указания за употреба и може ли да се слага след това крем от друга марка?
Не съм mama_dany, но да кажа. Зависи от кожата ти. В описанието пише от два пъти дневно до два пъти седмично, така че пробваш. Аз го ползвам веднъж дневно - вечер.

# 28
  • Мнения: 18 542
Колко струва доставката до Варна, нещо не намирам да пише на сайта.
Иначе още една зарибена форумка Sunglasses
Доставят го със Спиди. Не знам колко ще струва от София до Варна...предполагам по цените на Спиди.

# 29
  • Мнения: 649
Доставката да Бургас беше 7 лв.

Общи условия

Активация на акаунт