Сапун за отслабване-има ли го в Пловдив?

  • 3 239
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз пих от този китайския чай за отслабване /на страницата/и имаше ефект.
И сапуна имам,но почти не съм го ползвала,защото нямах нерви да чакам 10мин мокра в банята,студ ми е Simple Smileтака че не му знам действието. Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Веси, кажи къде се намира магазина във Варна, от който купуваш тези чудесии  Heart Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И аз ще се присъединя към молбата на sve. Веси, моля те, кажи къде във Варна го продават?

# 18
  • Мнения: 5 140

Разглеждайки снимките ти Ренци констатирам, че си изглеждаш много, ама много добре. Peace
А Благородна е супер сладурана, да ти е жива и здрава.  bouquet

# 19
  • Мнения: X
Сега се сетих,че и сапун и други нещица за отслабване можеш да си намериш на Ул"Др.Величкович№6-специализиран магазин за здравословни храни и козметика.Пробвай там,това е пресечка на главната,към "Отец Паисий"/До "Скорпио"то/мокар,че и според мен нямаш нужда,но най-важното е да се чувстваш добре в кожата си.

# 20
  • Мнения: 4 068
Мерси ви за коплиментите!
Аз не смятам, че изглеждам зле, но просто ми се иска да намаля обиколката на талията и ханша още малко преди лятото. Там са ми останали мазнинки след раждането.

Сикрет, не знам дали това е сапуна, но така като чета може и той да е. Ако се включи Веси ще каже. Но иначе не е скъп и дори и да няма ефект си заслужава да се пробва от такива мързели като мен дето днес правят коремни преси, а утре ги мързи и така.

Кабранска, ще проверя там където казваш. Дано го има. Мерси за инфото!

# 21
  • Мнения: 1 254
Веси, кажи къде се намира магазина във Варна, от който купуваш тези чудесии  Heart Eyes

 Flutter
Ами аз се снабдявам с подобен род продукти от един доста добре зареден гараж-магазин на Колхозния пазар. Wink Сигурно си от Варна и знаеш къде са гаражите!? На средната редица блокове, от страната, която НЕ гледа към "Георги Бенковски" има един гараж - подправки, чайове, здравословни храни и пр. и пр. Ще го познаеш по многото буркани с подправки по лавиците и типичния аромат от 3м. преди магазина Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 140
Flutter
Момичета, бъркате този сапун с анти-целулитен, но той не е. Китайски е действително, 3-4 лв., и трябва да престои известновреме върху кожата в банята, без да се отмива. Може да се нанася на всички затлъстели места - не само ханш и бедра. Има силно загряващ видимо ефект.
Във Варна го купувам от магазин с източни подправки, чайове, китайски гъби и пр. неща. Мога да видя дали на опаковката пише кой е вносител или да ги попитам кой го дистрибутира, за да се свържеш и да попиташ къде го има в Пловдив.
 Stop чао.

Веси виж и за София, моля. Peace Hug

# 23
  • Мнения: 1 254
Веси, ще съм ти благодарна ако провериш.
Абе знаех си аз, че за китайски сапун става въпрос. Ако пък се окаже, че го няма в Пловдив ще звъня на зълва ми да ми го купи от София и да ми го прати.


Здрасти Simple Smile
Както бях обещала, макар и с малко закъснение - ето го вносителят и телефонният номер в София:
Китайски сапун за отслабване
/Seaweed Defat Soap/
Вносител: ТНТ - 21 - София
тел. 581-52-45 и 958-50-21
Тъй и тъй ще звъниш на зълва си Simple Smile - звънни и ги питай на кои обекти в София са продали от този сапун.
Виждам, че вече сте напипали сайта Simple Smile

Успех!

# 24
  • Мнения: 1 269
Абе аз нямам кой знае колко за сваляне. Някакви си 4 кила искам да смъкна и пак да стана 54. Обаче тези 4 килца съм ги лепнала на коремче и дупе та затова исках да пробвам такъв сапун. Иначе правя коремни преси и упражнения и от време на време слагам колан за след раждане. Иска ми се до лятото да си вляза във форма.
Ето така изглеждам сега:
http://community.webshots.com/photo/547492725/2885961160056721643DNgIyr

А тя моята лакомия си е пословична. Добре, че не ми се лепят много много килата, че иначе щях да видя зор.
renci, изглеждаш страхотно! Ама като ти е мерак купи си сапун за отслабване! В санитарните магазини имали някакъв сапун за вталяване, майка ми ще питам утре къде в Пловдив продават.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 289
Момичета, взех си сапуна за отслабване, този китайският и някакъв чай Билкана, ако някоя от вас го е пила, да казва бързо че има резултати Laughing

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Хей, момичета, какво става, взехте ли си сапуна? Ползвате ли го, има ли ефект? Тук във Варна май доста хора са си го купили, щото продавачката попитала мъжа ми къде са пускали реклама  Laughing Laughing Laughing При мен сякаш има ефект и то визуален-иначе не съм се мерила. Обаче незнам дали не е от чая, упражненията или диетата. Я кажете как е при вас?

И още нещо се сетих-като се намажете със сапуна масажирате ли се докато минат 10-те минути или просто така си стоите?

Последна редакция: ср, 01 мар 2006, 12:26 от Sania

# 27
  • Мнения: 4 068
За мой голям срам още не съм отишла да си го купя. Времето беше гадничко пък аз няма на кого да оставя беба и затова. Мъжо е на лекции по цял ден и ако го засиля да ми купува сапун за отслабване най-много да реши, че тотално съм превъртяла.
Сега обаче гледам се запролетява и като тръгнем по разходки това ще е първата ми работа.

# 28
  • Мнения: 903
Аз проверих тук в Шумен за този сапун и продавачката каза, че е свършил и много го  купували. Така ,че мисля да си го взема. Щом се купува, значи има ефект. Само се чудя как ще издържа 10 мин. , направо ще замръзна. Може и по нататък като се постопли. Който го е ползвал да докладва  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт