Пътуване на бременна със самолет

  • 3 406
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 535
 hahaha Аз пътувах няколко пъти със самолет,но в началото на бременността БГ-Англия.Мога да кажа,че нямах някакво кой знае какво неразположение.Според мен зависи от бременността.Сега съм в 8 м. със съпруга ми решихме докато не родя да не пътувам повече,все пак да не поемаме рискове.Ако обаче държиш да летиш най-добре се консултирай с гинеколог. Naughty

Последна редакция: пт, 17 фев 2006, 21:48 от Jessy I

# 16
  • Мнения: 1 555
Аз бях в 6 - 7 месец и ми се наложи да пътувам със самолет, но   Twisted Evil ми казаха компанията, че не можело защото съм в напреднала бременност и било опасно, все пак колан не мога да сложа  Rolling Eyes но ако се чувстваш добре, а и си се консултирала с лекар нямаш проблеми  Sunglasses
Леко пътуване  bouquet

# 17
  • Мнения: 449
Благодаря за съветите ви момичета. Вече си направих резервация. От авиокомпанията ми казаха, че може да се лети до 31 г.с., а аз мисля да пътувам между 21 и 25, така че няма да има проблем. Остава сега и лекаря да ми разреши.

# 18
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Чак сега случайно видях темата - искам да те успокоя да не се притесняваш - аз летях откакто забременях докъм 26 седмица непрекъснато по работа, а и по забавления и нямах никакви проблеми. Събрали са ми се поне 20 полета из Щатите, като най-дългия ми е бил 5 часа. При по-гадните полети ме хващаше една странна паника от турбуленциите, може би първи прояви на майчинския инстинкт за защита на бебчо.  Thinking Но извън тези моментни шашове - нищо, и колана се закопчава (иначе 200 килограмовите как ще се закопчават) и всичко.

Надявам се вече и доктора да ти е дал разрешение и да се прибереш до България спокойно. Успех!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт