Fragrancex.com - аромати и доставки- 12 тема

  • 51 068
  • 421
  •   1
Отговори
# 150
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
   И хайде пак – само днес, безплатна доставка, без необходима минимална стойност на поръчката – кодът отново е FSW, както и миналия път! Party Party Party

   Успешни покупки на всички! Heart Eyes

# 151
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Да, преди дни пуснаха безплатен код без ограничение , но само за САЩ. Явно не са удовлетворени от поръчките, та решиха и международната да включат. Simple Smile
Аз няма да се възползвам този път, за съжаление.

# 152
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
аз забелязах, че цените на някои неща са същите като в Ягодката   newsm78 не знам струва ли си ? до сега не съм поръчвала и като прочетох за кода се разрових в сайта

# 153
  • Мнения: 8
Момичета,предната поръчка е получих с DHL,и с тях барзо се оправиха нещата,но тази са ми е изпратили с USPS....Някой получавал ли е с тях?

# 154
  • София
  • Мнения: 20 197
mimetoto, с USPS идват в пощата /БулПост/ и ги носят до вратата - това в София. Ако няма никой вкъщи, пратката се взема от Централен пощенски клон, който е срещу Гранд Хотел София.  Peace

Би ли споделила на каква стойност беше предната ти поръчка и как стана освобождаването от DHL? Благодаря.   bouquet

# 155
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Да, ама предколедно митничарите не спят, тъй че се готви за митницата. Не пропускат пратка гадовете напоседък.

# 156
  • Мнения: 4
Здравейте,някой би ли ми подсказал как разбирате какви видове има точно в сайта ?
Например на Азаро пише само Eau De Toilette Spray + колко милилитра,а пък Азаро нямат само 1 парфюм на пазара ?

# 157
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
Здравейте,някой би ли ми подсказал как разбирате какви видове има точно в сайта ?
Например на Азаро пише само Eau De Toilette Spray + колко милилитра,а пък Азаро нямат само 1 парфюм на пазара ?

   Нищо не разбрах от питането ти. Rolling Eyes

# 158
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Ами като намериш марката и виждаш "видовете". Grinning
Или си търсиш името на парфюма в списъка.

# 159
  • Мнения: 8
mimetoto, с USPS идват в пощата /БулПост/ и ги носят до вратата - това в София. Ако няма никой вкъщи, пратката се взема от Централен пощенски клон, който е срещу Гранд Хотел София.  Peace

Би ли споделила на каква стойност беше предната ти поръчка и как стана освобождаването от DHL? Благодаря.   bouquet

Reiny, поръчката ми беше малко към 120лв.,а относно освобождаването съветвам те,ако имаш поръчка с тях,да им направиш пълномощно,за да ти е освободят те...
А сега се ядосвам,защото не са е изпратили с  DHL а с USPS, виждам че е в софия колко дни,а не са ме потърсили изобщо,(а DHL  веднага ми се обадиха)намерих тел, но те пък сега почиват , и кога ще е обмитят newsm78,май няма да ги получа за НГ. И със тях каква е процедурата с митото и ддс?

# 160
  • София
  • Мнения: 20 197
Извадила съм им пълномощно отдавна, просто вече нямам нерви да се разправям с идиоти.  Confused

# 161
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
   Да се има в предвид, че май от лятото насам представителството от страна на DHL пред митническите служби не е безплатно. Whistling

# 162
  • Мнения: 8
А бихте ли ми каза  ли,при  USPS как става освобождаването на пратката?

# 163
  • Мнения: 233
Извинявайте, ако съм досадна с въпроса си, момичета, но бихте ли ми казали отново до каква сума може да се поръча без да отива на митница?
Не съм в София.

# 164
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Извинявайте, ако съм досадна с въпроса си, момичета, но бихте ли ми казали отново до каква сума може да се поръча без да отива на митница?
Не съм в София.

По принцип до 30 лева общо (поръчка + доставка), но за парфюми не важи, за тях се дължи по закон мито, независимо от сумата. Друг е въпросът, че май минават метър без мито, само с ДДС.

Общи условия

Активация на акаунт