Fragrancex.com - аромати и доставки- 12 тема

  • 51 063
  • 421
  •   1
Отговори
# 390
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не съм, затова казах, че са ми любопитни. Балът ще е ретро и точно това много ме приелича. А за другия четох хубави отзиви.

# 391
  • София
  • Мнения: 90
Извинявай, вместо любопитни съм прочела любими.

# 392
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Този втория, който го е посочила Джемма, Parfum D'or съм го имала преди сто години. Тогава беше ок, но сега не бих рискувала да си поръчам тези. Много ретро са. Освен ако умишлено не търсите точно такива - ретро.

# 393
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Този втория, който го е посочила Джемма, Parfum D'or съм го имала преди сто години. Тогава беше ок, но сега не бих рискувала да си поръчам тези. Много ретро са. Освен ако умишлено не търсите точно такива - ретро.
Честно казано май ппвече с колекционерска цел ги искам, не да се пръскам. Привличат ме интересни, редки парфюми.

# 394
  • Мнения: 3 738
Този втория и аз съм  го имала, Но нямам никакъв спомен как мирише.

# 395
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Нищо особено, сладко, но не накъртващо, тежък парфюм, за друго не се сещам. Не ми е бил уау.

# 396
  • София
  • Мнения: 90
Най-накрая реших да направя поръчката и не мога да използвам кода за безплатна доставка извън щатите.
След като въведох адреса на превозвача в UK излиза това съобщение: FREE Shipping on orders over лв 124.35 (4 - 8 Business Days) - лв 12.58
Начислява доставка 12,58лв.

# 397
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Най-накрая реших да направя поръчката и не мога да използвам кода за безплатна доставка извън щатите.
След като въведох адреса на превозвача в UK излиза това съобщение: FREE Shipping on orders over лв 124.35 (4 - 8 Business Days) - лв 12.58
Начислява доставка 12,58лв.

Може да се ползва само един код. От сайта автоматично начисляват кода FX15, който дава 15% отстъпка и  вероятно затова не можеш да ползваш кода FSW - за безплатна доставка.

# 398
  • София
  • Мнения: 90
Предположих и затова пробвах да махна този /-15%/ и да сложа другия. Пак начисли същата доставка.Със същото съобщение. Доставката не е голяма. Пиша, за да имате предвид.

# 399
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Може би зависи от цената на парфюма. Ако е много ниска може и така да се получава. И аз пробвах, но при мен даде безплатна доставка, но цената беше  над 140 лв

# 400
  • София
  • Мнения: 90
Сложих два са обща стойност под 100лв.

# 401
  • Sofia
  • Мнения: 15 565
Между другото, в момента и при мен този код не работи. Явно е нещо ново. Ползвах го за последно преди има-няма месец.
Странно, беше си активен в продължение на години – без оглед стойността на поръчката. Т.е. и парфюми за 40 лв. съм получавала с БД до адреса на превозвач в UK.
Може да са променили условията, във връзка с коронавируса.

# 402
  • София
  • Мнения: 90
Благодаря, че се включихте, момичета. Извинявам се, но имам последен въпрос. Как следва да се процедира, след като в сайта фигурира следния текст :"Международните поръчки трябва да бъдат изпратени до адреса на картодържателя" .Тъй като към момента явно има промени в условията на сайта. Четох в темата, че няма проблем адресът на доставка да е различен от този, посочен в пей пал, но  тези постове са отпреди 2 или 3 години.

# 403
  • Sofia
  • Мнения: 15 565
Няма да има никакъв проблем, не се безпокой. Simple Smile Както споменах в предишния си пост, поръчах преди малко повече от месец до английския адрес на превозвач.

# 404
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Работи си кодът. Опс, на втора стъпка начислява доставка за малка сума, безпларната е над 200 лв вече.


Последна редакция: вт, 28 апр 2020, 18:07 от Джемма

Общи условия

Активация на акаунт