MAILBOOKS - въпроси, проблеми, предложения

  • 415 654
  • 2 928
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 175
Относно новата версия на програмата- би трябвало да работи, щом старата версия работи.
1. Опитайте да я разархивирате на хард диск С: в предварително създадена папка
2. Проверете дали след разархивирането са налични и двата файла с разширение .dll т.е.edtFTPnet.dll  и
Microsoft.Office.Interop.Excel.dll

Благодаря
Сега направих всичко отново както сте описали..  Hug

edit:
Всичко е наред с програмата вече! Благодаря на всички отзовали се и на създателя й - супер е!  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 15 фев 2014, 16:23 от Душко

# 31
  • Мнения: 11 816
А мога ли да видя списък с книгите само на конкретен потребител?

# 32
  • Мнения: 90
А мога ли да видя списък с книгите само на конкретен потребител?

Доколкото виждам, в програмата няма такава възможност.

# 33
  • Мнения: 19
А мога ли да видя списък с книгите само на конкретен потребител?

Доколкото виждам, в програмата няма такава възможност.

Ако кликнеш с мишката на "Притежател", списъкът ще се подреди по азбучен ред на потребителите, които са качили книгите. По този начин книгите качени от конкретния потребител ще бъдат на едно място, а не разбъркани из целия списък.

Последна редакция: нд, 16 фев 2014, 19:07 от rosenrot_r

# 34
  • Мнения: 275
А мога ли да видя списък с книгите само на конкретен потребител?

Доколкото виждам, в програмата няма такава възможност.

Ако кликнеш с мишката на "Притежател", списъкът ще се подреди по азбучен ред на потребителите, които са качили книгите. По този начин книгите качени от конкретния потребител ще бъдат на едно място, а не разбъркани из зелия списък.

Наистина... това не го знаех...
Вече може да се търси и по потребител...

# 35
  • София
  • Мнения: 6 210
ventcis, не помня дали тук или в другия форум беше споменал, че сканираш с телефон. Би ли казал коя програма използваш?

# 36
  • Мнения: 629
Здравейте на всички!

Съвсем скоро разбрах за Mailbooks. Признавам, че още не съм изчела всичко Embarassed и още обмислям дали да я инсталирам, затова преди това искам да попитам там само книги на български език ли се качват?

Благодаря за отговора и слънчев неделне ден  bouquet

# 37
  • Мнения: 175
Здравейте на всички!

Съвсем скоро разбрах за Mailbooks. Признавам, че още не съм изчела всичко Embarassed и още обмислям дали да я инсталирам, затова преди това искам да попитам там само книги на български език ли се качват?

Благодаря за отговора и слънчев неделне ден  bouquet

Здравей
Не, има и на други езици... И аз от два-три дни съм с нея и много й се радвам. Тя не се инсталира, само се разархивира....

Да питам само аз ли имам проблем днес със програмата? До снощи си работеше перфектно, но от днес започна да забива, бутоните със заявки, изпрати, получи не светят... а имам заявки за получаване и изпращане... При пускане и спиране забива ужасно...  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 275
ventcis, не помня дали тук или в другия форум беше споменал, че сканираш с телефон. Би ли казал коя програма използваш?

Програмата е "Document Scanner"... за Андроид...
Има я безплатна в Google play...
Прави сканираните изображения в Pdf файл
и може да се споделя на електронна поща и "облачни" услуги.
Телефона и книгата трябва да са неподвижни, за да
има качествено изображение...
Ако те интересува - настройките на лични...

# 39
  • Мнения: 90
А мога ли да видя списък с книгите само на конкретен потребител?

Доколкото виждам, в програмата няма такава възможност.

Ако кликнеш с мишката на "Притежател", списъкът ще се подреди по азбучен ред на потребителите, които са качили книгите. По този начин книгите качени от конкретния потребител ще бъдат на едно място, а не разбъркани из зелия списък.

Наистина... това не го знаех...
Вече може да се търси и по потребител...

И аз не знаех за тази възможност. Значи може да се намерят и книгите на отделен потребител. Peace

# 40
  • Мнения: 10 650
Здравейте  Hug И тук да напиша  Simple Smile

Предварително се извинявам много, но имам огромна молба  Praynig
Видях, че в Мейлбукса е качена "Доктор Сън". Поисках я, но поради някаква причина не успявам да я получа  Sad Пробвах няколко пъти - не и не, не става  Sad

Молбата ми е whiterabbit ако чете това или друг, който я има вече да ми я прати на мейл:  mijjjka@gmail.com

Предварително благодаря   bouquet

# 41
  • Мнения: 275
Здравейте  Hug И тук да напиша  Simple Smile

Предварително се извинявам много, но имам огромна молба  Praynig
Видях, че в Мейлбукса е качена "Доктор Сън". Поисках я, но поради някаква причина не успявам да я получа  Sad Пробвах няколко пъти - не и не, не става  Sad

Молбата ми е whiterabbit ако чете това или друг, който я има вече да ми я прати на мейл:  mijjjka@gmail.com

Предварително благодаря   bouquet

Книгата е на английски... колегата е пропуснал
да го упомене...
Ако държиш все още на нея, ще ти я пратя...

# 42
  • Мнения: 11 816
А мога ли да видя списък с книгите само на конкретен потребител?

Доколкото виждам, в програмата няма такава възможност.

Ако кликнеш с мишката на "Притежател", списъкът ще се подреди по азбучен ред на потребителите, които са качили книгите. По този начин книгите качени от конкретния потребител ще бъдат на едно място, а не разбъркани из зелия списък.

Наистина... това не го знаех...
Вече може да се търси и по потребител...

И аз не знаех за тази възможност. Значи може да се намерят и книгите на отделен потребител. Peace

Чудесно! Благдоаря! И аз си мислех, че няма начин да няма начин.. Simple Smile Но не бях го открила, макар толкова време да ползвам програмата..  Embarassed и се престраших да питам. Wink

# 43
  • Мнения: 2
Момичета, искам да се извиня на всички, изпратили заявки до мен, че не мога да ги изпълня в рамките на 1 седмица. В провинцията съм и разчитам на мобилен интернет, но с него нищо не се изпраща  Sad.

# 44
  • Мнения: 10 650
Ventcis благодаря много. Доктор Сън ми я изпратиха на английски, а и аз самата я имах. Просто в МБ е отбелязано, че книгата е на български и реших, че може би е фен превод

Общи условия

Активация на акаунт