MAILBOOKS - въпроси, проблеми, предложения

  • 428 078
  • 2 975
  •   1
Отговори
# 2 310
  • Мнения: 2
Здравейте, току що се опитах да си сваля MailBooks, но не ми позволява 😢 Предполагам е от това, че съм с iPad, та ако някой може да ми помогне и се е сблъсквал със същия проблем... Моля, помогнете ми! 😊

# 2 311
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Sneji_stoyanova, програмата работи само с Windows OS  Simple Smile

# 2 312
  • Мнения: 2
Много благодаря, използвах друг компютър и инсталирах програмата...  Оказа се, че е много бързо и лесно!  😊 Лек ден!

# 2 313
  • София
  • Мнения: 9 140
Здравейте.
Не бях влизала доста време в програмата и се наложи да изтрия регистъра и да вляза отново като съответно не помни книгите, които бях качила за споделяне.
Сега като се опитам да добавя книга и стигна до полето - език, не ми дава да въведа нищо и не ми е активен бутонът "запази", съответно не мога да добавям книги.
Някой може ли да даде съвет как да реша този проблем? Благодаря  bouquet.

# 2 314
  • Мнения: 1 565
Здравейте !  Hug Нова съм в тази група.
Вчера си инсталирах програмата - работи чудесно. Даже пратих 2-3 книги, но когато аз поискам книга от някои никой не ми изпраща  #Cussing out Как мога да разбера потребителя кога е влизал ?
Става въпрос за книгата : Изкуплението на Гейбриъл - ако някой я има, моля да ми я прати  Praynig Praynig Praynig

# 2 315
  • Варна
  • Мнения: 1 842
От известно време ровя да видя как мога да качвам книги, четох и в инструкциите и разбрах какъв е начина. Проблемът е, че нямам бутон "Покажи само моите произведения", който, всъщност е ключов в тази процедура  Laughing Версията ми към момента е 16.10.29.1

# 2 316
  • Мнения: 275
От известно време ровя да видя как мога да качвам книги, четох и в инструкциите и разбрах какъв е начина. Проблемът е, че нямам бутон "Покажи само моите произведения", който, всъщност е ключов в тази процедура  Laughing Версията ми към момента е 16.10.29.1

Горе вляво има бутон "Собствен списък"... В отворилият се прозорец има функционалност за добавяне на книги... Там се съхранява и списъка с твоите качени книги...

П.П. В пост №2303 има линк, към филмче, как се добаввят книги в Mailbooks...

# 2 317
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Благодаря, явно това е бутона.  Simple Smile

# 2 318
  • Мнения: 38
От няколко дни не мога да вляза в програмата ако някой може да ми прати "Миг преди винаги" на Джесика Редмерски моля да ми пише на лично за e-mail Благодаря предварително  bouquet bouquet bouquet

# 2 319
  • София
  • Мнения: 10 344
Здравейте, не бях отваряла МейлБукс от половин година и сега не мога да вляза... свалих всичко отново, но не мога да го стартирам, виждам, че мейла в стартиращия прозорец е некоректен, но не ми дава да го редактирам, идеи как да го оправя?

# 2 320
  • Мнения: 633
Здравейте,
с нов компютър съм и опитах да изтегля Mail  books, но не успях.
Ето прозореца, който ми излиза.


Имате ли идея защо?

# 2 321
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Steliqna89, не се вижда какво излиза на снимката (поне при мен).
Изтегли я от този линк:
https://drive.google.com/open?id=0B4bosPswU5iLLXljLWlZMnZUUEU

Следвай инсталатора. Трябва да са спазени следните условия:
Папката на програмата задължително трябва да се нарича MailBooks (или MAILBOOKS).
Папката MailBooks задължително трябва да се намира в главната директория на някой от дисковете на компютъра, т.е. пътя до нея трябва да е примерно C:\MailBooks, D:\MailBooks, E:\MailBooks и т.н. Препоръчва се програмата да не се разполага на диск С:, ако има такава възможност.

# 2 322
  • Мнения: 633
Благодаря Ви много изтеглих го Simple Smile

# 2 323
  • София
  • Мнения: 6 743
Здравейте, не бях отваряла МейлБукс от половин година и сега не мога да вляза... свалих всичко отново, но не мога да го стартирам, виждам, че мейла в стартиращия прозорец е некоректен, но не ми дава да го редактирам, идеи как да го оправя?



При мен е същото нещо Sad
Имам проблем с Mail Books и не откривам как да го реша.
Не бях влизала от много време и днес не успях да се логна.
Явно не си спомням паролата, а няма опция да я сменя.
Опитах с нова инсталация, но пак не става, явно програмката знае (вероятно по IP, нямам идея)
Някой може ли да ми помогне как да се справя с този проблем?
Благодаря!

# 2 324
  • Пловдив
  • Мнения: 319
За проблем с личните данни - support@mailbooks.net

Общи условия

Активация на акаунт