MAILBOOKS - въпроси, проблеми, предложения

  • 415 690
  • 2 928
  •   1
Отговори
# 2 835
  • Мнения: 30 969
Здравейте!
Има ли начин да инсталирам Mailbooks на MacBook?
Аз не можах.

# 2 836
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Здравейте!
Има ли начин да инсталирам Mailbooks на MacBook?
Аз не можах.
Щеше ми се да можеше, преди ползвах програмата, на друг компютър, но вече го няма 😣.

# 2 837
  • Мнения: 7
Здравейте!
Има ли начин да инсталирам Mailbooks на MacBook?
Аз не можах.
Щеше ми се да можеше, преди ползвах програмата, на друг компютър, но вече го няма 😣.
Разбира се, че може! Програмата, с която можете да го направите, се нарича Boot Camp Assistant.

# 2 838
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Здравейте!
Има ли начин да инсталирам Mailbooks на MacBook?
Аз не можах.
Щеше ми се да можеше, преди ползвах програмата, на друг компютър, но вече го няма 😣.
Разбира се, че може! Програмата, с която можете да го направите, се нарича Boot Camp Assistant.
Благодаря! Може ли малко по -подробно какво трябва да направя?

# 2 839
  • Мнения: 7
Благодаря! Може ли малко по -подробно какво трябва да направя?
Това синичкото в предния ми пост се нарича "линк". Като го кликнете, ще ви се отвори нова страница, в която е описано подробно именно какво трябва да направите. Ако не можете да го разберете, единственият Ви вариант е да занесете  MacBook-а си на квалифициран специалист, който да му инсталира Windows.

Информацията се отнася само за Mac-ове с Intel-ски процесор. Ако сте имала неблагоразумието да се сдобиете с някой от новите модели, които използват процесори за телефони, единственото разумно решение е да го продадете и с парите да си купите нормален компютър.

# 2 840
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Capitan Sharkey благодаря за напътствията. За синичкото знам, че е линк Simple Smile Питах, за да знам дали има нещо по сложно при инсталацията, защото някои програмки са по трудни за инсталиране Simple Smile,
Утре ще пробвам Simple Smile

# 2 841
  • Мнения: 7
Накратко - Boot Camp предоставя възможност да се инсталира Windows на отделен дял от диска на Mac. И след това при зареждане да се избира коя от двете ОС да бъде заредена. Не е за няколко клика работа, но не е и бог знае каква философия. Ето тук има един сравнително добър клип как става всичко:

https://www.youtube.com/watch?v=Hmm9Q-T0oTo

Отделен въпрос е, че само заради един MAILBOOKS не си струва цялото упражнение. Защото около 99.9% от книгите, които могат да бъдат намерени в него, ги има за свободно сваляне по торент тракерите или като линкове в темите за търсене. Но да не разводняваме темата...

# 2 842
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 792
Здравейте,
От доста време не бях влизала в Mailbooks. При стартиране на програмата ми излезе" данните в регистъра на Windows и базата данни на  Mailbooks се различават.....При въвеждане на потребителското име и парола излезе съобщение, че профила не може да бъде редактиран. Аз не го променям...Въведох данните от стария...Как да реша проблема?

# 2 843
  • Мнения: 7 700
има файл в папката клийнрег****.exe, пусни го и после се логвай

# 2 844
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 792
има файл в папката клийнрег****.exe, пусни го и после се логвай
Благодаря. Получи се.

# 2 845
  • София
  • Мнения: 5 826
Здравейте, от поне седмица не мога да вляза в програмата.
Излиза ми надписа "Моля, изчакайте!", мига, мига, изчезва и до там.
Преинсталирах, рестартирах, не ще и не ще.
Не знам какво да направя повече.

# 2 846
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Хора, опитвам се да си инсталирам Мейлбукс на личния си компютър, тъй като на служебния не мога да отварям заради новата антивирусна.
Дава ми следното съобщение:


И след като опитам да напиша ника и паролата- изписва че не мога да променям по профила:


Дайте идея как да го преборя!

# 2 847
  • София
  • Мнения: 6 149
Vesito, два поста над твоя има отговор на същия въпрос.

# 2 848
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Mrs Jan, много благодаря! Изобщо не съобразих Simple Smile Всичко е наред вече!

# 2 849
  • София
  • Мнения: 5 826
Здравейте, от поне седмица не мога да вляза в програмата.
Излиза ми надписа "Моля, изчакайте!", мига, мига, изчезва и до там.
Преинсталирах, рестартирах, не ще и не ще.
Не знам какво да направя повече.
Аз все още не мога да влизам в програмата, вече две месеца.
Каквото и да правя не става и не става.
Много ме е яд...

Общи условия

Активация на акаунт