Картичка от другия край на света! - тема 10

  • 59 087
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • Smallville
  • Мнения: 994
Naeva -  Hug за темата!
Аз пуснах опцията за повтаряне, че ми се видя несправедливо да има потребители с отрицателен баланс от по 20 картички. Паднаха ми се две Германии едновременно и 4 Русии. Но пък руските всички са в европейската част, та се надявам да стигнат бързо. И днес, теглейки поредния адрес, очаквах отново Русия, хоп изненадаа - Сащ Crazy
Късмет, до там поне бързо пристигат Party

# 31
  • Мнения: 2 637
Врабчо, да пи отстъпя една Холандия?  Mr. Green

С удоволствие приемам и десет  Laughing
Към Русия ми пътуват страшно бавно от тук, иначе бих я пробвала тази опция. Средно по 20 дни на картичка.

# 32
  • София
  • Мнения: 673
И тук да се оплача, че според мен тъпата поща в Овча купел не работи  #2gunfire

За що бре, аз лично не мога да се оплача, мама редовно да ми звъни, че получих доста картички от фейсбушката група. Пък и картичките, които пуснах в събота на обяд за България в понеделник вече бяха получени. Уточнявам: става дума за пощата в овча купел 1

# 33
  • Мнения: 138
И да ми регистрират картичка през ден...  Mr. Green
Именно, и аз искам да съм с една година "стаж" и да имам 150+ изпратени/получени вместо 80 -90 примерно Wink

# 34
  • Мнения: 429
Гледам имате желание да изпращате за Холандия. Ето, самопредлагам се  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 637
Гледам имате желание да изпращате за Холандия. Ето, самопредлагам се  Mr. Green

Искаш ли наистина?  Simple Smile

# 36
  • Габрово
  • Мнения: 311

И картичка от Куба  Grinning Но е с американски марки и печат US Navy, понеже е пратена от американската база там. Но нищо, аз си знам, че е пратена от Куба, така че важи.  Grinning
Еха, пък на мен това ми звучи супер. Представи си някой SEAL ти надписва картичката (уф другото ми хоби е четене на любовни романи, пък ако са с военни съм повече от доволен читател, та с твоя надпис се отнесох  Embarassed).
Картичката ми е от женска тюленка  Rolling Eyes Иначе нямам нищо против морячетата, даже се присетих за ей това видео, от тези морячета бих получавала картички всеки ден  hahaha

Качих си всички картички от нови за мен страни и се хваля  Grinning
Тунис  Heart Eyes
Кайманови острови  Heart Eyes
Куба  Heart Eyes
И една Валентинка от САЩ  Crazy

И ще си позволя да изрекламирам блога на едното ми ЮАРско другарче - ей това са яки котки!  Grinning hahaha Освен руските сини котки, и това е много яка поредица  Crazy

# 37
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Картичка от Гърция от Системата дошла за 28 дни...много ми се вижда? Thinking
http://www.postcrossing.com/postcards/GR-37110

# 38
  • Мнения: 187
egonna това се казват изчисления Grinning Аз единствено бях забелязала, че като избера опцията да не ми се повтарят страните, при регистриране примерно от Русия, като тегля същата вечер адрес, не ми се пада веднага Русия.

Врабец амиии, аз съм със 185 и не ми регистрират през ден.. Понякога регистрират накуп и има 4-5 дни затишие

danibaby Ха, май това дето бях чела във форума ще се окаже вярно. Ти имаш по-малко изпратени от мен и затова явно ти се падат и други страни освен Германия и Русия. Аз сутринта си върнах опцията за неповтаряне - малко разнообразие да натрупам и после пак Simple Smile

# 39
  • Враца
  • Мнения: 5 204
missing, развали ми фантазията, как можа? Crossing Arms
Вчера в инстаграм ме намери едно момиче с майка българка, много искала картичка. Аз пък много искам от Москва, където тя живее и всички сме доволни.
Много ми е хубаво да надписвам картички на български. За втори път ми се случва.

Днес ще изпращам цели 10, 4 от сайта и останалите размяна. Пак ще разменям с Азербайджан и за голяма моя радост и с Турция.

А в моята кутия настана една суша, но това е положението.

# 40
  • Мнения: 429
 
Гледам имате желание да изпращате за Холандия. Ето, самопредлагам се  Mr. Green

Искаш ли наистина?  Simple Smile
smile3521

# 41
  • Мнения: 138
Добавям и този юзър в моя черен списък:
http://www.postcrossing.com/user/theopaskah
Май последно е влизал в сайта, откакто си бяхме писали. Така че никаква вест и от него.

# 42
  • Мнения: 187
оо, човекът може да се е отказал, като гледам колко малко е бил член на Посткросинг Sad За директен обмен ли сте говорили с него?

# 43
  • Мнения: 429
Пропуснала съм да покажа това http://www.postcrossing.com/postcards/UA-937631
+ красиви марки

# 44
  • Мнения: 187
 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09
Страхотна е!! Пише ли къде е тази крепост?

Общи условия

Активация на акаунт