НОЕМВРИйче гука и се смее,майка му около него радостно щурее!

  • 28 689
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 210
Страхотна темичка и честит празник дами  bouquet

# 16
  • Севлиево
  • Мнения: 57
Честит празник, дами!
Симонка, темата отново е страхотна!  Hug
И ние ще си идваме към БГ през април и също ще ни се объркат имунизациите. Джи пи-то ни каза,  че в България ваксините би трябвало да са същите като тук, понеже е ЕС. Аз обаче проверих и не е така. Тази ваксина 5 в 1, тук е 6 в 1  и се бие на 2, 4 и 6 месеца, а гледам, че в Бг я слагат на 2,3 и 4 месеца. Питах дали може да ваксинираме по-рано, но изрично ми казаха, че трябва да има 8 седмици между ваксинациите. Това значи също е различно в  България. Rolling Eyes

Температурата я меря с термометър за ухо, имам и за под мишница, но този за ухото е много по-удобен и отчита за 5-10 секунди  Peace

# 17
  • Мнения: 1 034
И аз използвам термометър за ухо. Наистина е много удобно и бързо, но не знам до колко е достоверно. Като измеря няколко пъти един след друг обикновено показва различно. Най-вероятно аз не го използвам правилно

# 18
  • Мнения: 837
След снощната Любовна вечер ,явно всички още спят  Grinning,чакам да разбера колко ли Ноемврийчета ще има след 9м  ooooh!?Днес времето тук е прекрасно и сега излизаме с Никол ,отиваме да се препичаме на пейките в парка ,слънчева и усмихната събота ви желая .

# 19
  • Мнения: 72
Симонка и от мен поздрав за хубаво оформената тема!
Тази година малко се въздържам от празнуване - с детенце и постоянно цедене на кърма, няма как. Догодина ще наваксвам Simple Smile

# 20
  • Мнения: 26
Симонка благодарности за страхотната темичка отново   bouquet

# 21
  • Мнения: 837
Спокоен неделен ден ,отдали сте се на семейството явно! И аз малко домашна работа и после отново разходка с Никол ,нашият татко и днес работи и пак ще си правим разходката по женски  1stroller!Добре ,че в парка е пълно с деца и се развличам като ги гледам ,намерих си и няколко стари списания купени от БГ (Кенгуру) и ги чета отново  Simple Smile,а Ники много обича да спи в парка .

# 22
  • Мнения: 2 168
Благодаря за темата, Симонка  bouquet и Магнет за името   bouquet

Стефи,коло е топло при вас? И ние излизаме всеки ден, ама аз просто нямам избор, ако не е в количката заспива в ръцете ми и се събужда след половин час и това е. Пък това да го сложа през деня на легло да заспи е абсурд засега.

Иначе имахме две нощи се буди през час и половина - два да яде, направо все едно като в първите седмици, снощи слава богу само един път се събуди, пак ли е някакъв скок в растежа?

# 23
  • Севлиево
  • Мнения: 57
Иначе имахме две нощи се буди през час и половина - два да яде, направо все едно като в първите седмици, снощи слава богу само един път се събуди, пак ли е някакъв скок в растежа?

Ние сме така вече месец! А денем не спи повече от половин час сутрин и половин час следобед. Направо се чудя как издържа това дете #Crazy В началото мислех, че е скок в растежа, но не отмина. После реших, че не му стига кърмата, но има достатъчно напишкани памперса... и това отхвърлих. Колики вече няма. Не знам на какво се дължи. Съмнявам се и за зъби, макар, че ми се струва рано  newsm78
Реших си проблема като го взех в нашето легло - веднага щом се размрънка го гушвам и му давам да суче и така заспива за 5-10 мин. Не знам само как ще го науча после да спи в неговото легло  Confused

# 24
  • Мнения: 29
Прекрасно е времето навън- топло и слънчево и аз по 1 час не мога да взема решение как да го облека моя мъж. Все ме е страх да не му е студено и май все го претоплям милото ми. То с такава загубена майка като мен  ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 298
и аз днес бях в същата чуденка, обличах я събличах я 100 пъти навън, бях я завила и се зачерви и после я оставих отвита и беше по-добре, то аз бях само по блуза, но за нея все се притеснявам

# 26
  • Мнения: 134
И аз да се запиша в новата темичка Simple Smile
Сими, прекрасна е както винаги  Hug

# 27
  • Мнения: 1 034
Леле, а при нас цял ден облаци и студ Sad На разходка не излязохме, ама той беше един сърдит и си викам я да го изкарам малко на терасата. И докато го сложа в кошчето за колата заспа навън  Grinning Облечен, завит си поспа 1 час. Иска си вънка явно  Wink Утре дано вашето топло да дойде и тук

# 28
  • Мнения: 837
Днес беше 19градуса  Nature Sun With Face,следващите 3дни по прогноза го дават 20 ,чудесно време !Аз сега най-харесвам ,че лятото е ужас ,ад под небето ,добре че има   grinning039Вашите какви звуци издават моята Ники сутрин бръмчи едно бррррр ама не млъква  и едно ааааа ,а много рядко казва А-гу !И постоянно надига глава като е легнала и все настрани се върти но още не се обръща ,но се мъчи напъва се едно интересно,има ли бебчета който вече се обръщат ?

# 29
  • Мнения: 39
Добро утро Simple Smile

Стефи и моята бебка, се надига все едно ще прави коремни преси Simple Smile Още не се обръща. За звуците - доста неща прави, но това прословуто А - ГУУУУ , не иска да го каже Laughing От 2-3 дни издава едни много смешни звуци, все едно кон пръхти Shocked

За обличането - ние сме с боди с дълъг ръкав, дебела жилетка, клин, чорапки и обувки. Завита с едно одеяло и покривалото на количката. Но мисля, че вчера и беше топло така, защото при нас беше доста топло особено  на слънце Grinning

Искам да ви попитам, вашите  бебчета плачат ли, когато спрете да ги возите с количката. От 2-3 дни Зара, реве когато спрем за почивка на някоя пейка, иска да се вози постоянно  Sad, а това е доста уморително за мен.

Хубав и слънчев ден от нас Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт