Отговори
# 720
  • Мнения: 172
Аз много го харесах като го получих, в първата част са описани всички изследвания по седмици, размерите на бебчо по месеци, пише за храните, за спорта, абе интересни неща Simple Smile Всеки месец има място за снимка на мама и ехографска снимка, а втората част е самия дневник, в който си попълваш различна информация за протичането на твоята бременност. Ако обичате такива неща ще ви хареса Simple Smile

# 721
  • Мнения: 139
Момичета , аз току що си поръчах такъв дневник ето от тук :    http://www.bookpoint.bg/%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8/%D0%94%D0 … 1%D1%82-65582.htm   , намален е .

# 722
  • Мнения: X
Здравейте, момичета и добре дошли на новите бремелинки...  Heart Eyes
И аз не възнамерявам да правя БХС, чувала съм, че резултатите в повечето случаи са объркващи и противоречиви. Знам за няколко случая, в които рискът е бил висок, а е имало напълно здрави бебета и за два случая, в които е било обратното...  Sad
Не бих се стресирала допълнително, това е най-големия ужас за всяка бременна жена.
Относно ФМ съм чувала, че може и по-рано от 20 г.с - 15-16 например... Но това мисля, че се определя от развитието на бременността и лекаря съответно.
Чух, че има училище за бъдещи родители в клиниката на Щерев (гр. София), което е 50 лв. и се чудя дали да не го посетя... Все пак ми е първа бременност и не искам директно да влизам в джаза, без да съм сигурна в себе си... Прекрасен ден на всички !!!  Sunglasses

# 723
  • Мнения: 139
Аз малко се шашнах , около случилото се последните години с родилките - едната със синдром на ХЕЛП , а другата със синдром на Дик , не знам дали сте чули . Дали има някакви превантивни изследвания за тези синдроми ?

# 724
  • Мнения: 130
другата седмица ще си го поръчам този дневник  Heart Eyes
а иначе относно разните му синдроми и изследвания хич няма да се вкарвам във филми и дори и не чета в нета! Ще разчитам на доки какво тр и не тр да се изследва  Sunglasses
florecita и мен ме привлича идеята за училище за бременни точно поради същите причини, но не е ли малко рано  newsm78

# 725
  • Мнения: 1 831
И аз се навих за тоя дневник ,ама утре да видим днес дали ще ни преведат заплатките  Laughing
Гледах в нашия град училище за бременни и че сега се сформират групи с термин май,юни и юли...Май е още раничко,иначе бих се навила и аз за такова училище,хем да се запознаеш с майчета на възрастта на детето горе долу.

# 726
  • Мнения: 0
Здравейте бъдещи мамчета ! С огромна радост и аз се включвам към клуба . В 7 седмица съм

Добре дошла Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Успешна бременност и на теб!

# 727
  • Мнения: 6
дневника е мн. хубав и аз мисля да си взема такъв,а някой може ли да ми препоръча добър лекар в Ст.Загора.С мъжа ми мислим да се местим там да живеем и малко се притеснявам дали да раждам там,където нз нищо или да ри родя тук и после да се местим,малко ми е сложно сега.....................
1 ва бременност,всичко ми е ново и да раждам на ново място,малко..... newsm78

# 728
  • Мнения: X
Рано е, мисля да се запиша за май или юни...  Simple Smile
На мен най-голямото ми притеснение е относно къпането на бебето, а не искам свеки да довтасва и да ми показва колко съм некомпетентна... Държа да го правя без чужда помощ...  Crossing Arms

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 631
Known,   darki6ina , Sladichka, stacy_85  . Видях че сте от БС, и от Несебър, къде ходите на АГ?От кой к-с сте?

# 730
  • Мнения: 0
Здравейте , мами
Записвам се и аз при вас ...
Онзи ден правих теста и се оказа положителен Simple Smile ! Ще се радвам да обменям опит с вас . За първата страничка - казвам се Станка , от Пазарджик , първа бременност , термин според календара 17/10 !

# 731
  • Мнения: 139
Момичета вие изпитвате ли някакви болки , то болки малко силно казано , но аз тука от няколко дни , всеки ден усещам нещо различно - я пробождания в яйчниците , я лека болка в матката сякаш ,я гъделичкане от вътре , нещо като прерязване отвътре с хартия ,  днес ми е едно такова подуто , все едно цял ден съм се стискала и не съм пишкала . Нормални ли са такива неразположения ? Вие имате ли ?

# 732
  • Мнения: 69
дневника е мн. хубав и аз мисля да си взема такъв,а някой може ли да ми препоръча добър лекар в Ст.Загора.С мъжа ми мислим да се местим там да живеем и малко се притеснявам дали да раждам там,където нз нищо или да ри родя тук и после да се местим,малко ми е сложно сега.....................
1 ва бременност,всичко ми е ново и да раждам на ново място,малко..... newsm78

Аз съм от Стара Загора но не мога да препоръчам още никой, тъй като само веднъж съм ходила при моята гинеколожка д-р Дянкова и още не ми е направила кой знае какво  впечатление, ще видим сега следващия път, ако се наложи ще я сменя. През последните 5 години бях при Главчев ама се наслушах на доста негативи за него, че се отказах от услугите му. Eleon не се притеснявай толкова, ако не ти допадне един гинеколог ще пробваш с друг Wink

# 733
  • Мнения: 69
Здравейте , мами
Записвам се и аз при вас ...
Онзи ден правих теста и се оказа положителен Simple Smile ! Ще се радвам да обменям опит с вас . За първата страничка - казвам се Станка , от Пазарджик , първа бременност , термин според календара 17/10 !

 stanka topalova, честито на един термин сме, лека и безпроблемна бременност   bouquet

# 734
  • Мнения: 172
nonameeee Аз имам нещо като мускулна треска на матката  Laughing от време на време ми се появява. Вчера коментирахме, че  е от разтягането и ако нямаш силни болки няма нищо притеснително. Аз за всеки случай си взимам по 1 но-шпа  Peace

Добре дошли на новите мамчета  bouquet

Момичета хайде сега за ФМ да поговорим  Laughing къде?, колко пари?, кога ?

Общи условия

Активация на акаунт