Бял списък на хотели в страната - Тема 3

  • 344 178
  • 851
  •   1
Отговори
# 690
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Защо ли не съм я видяла тази огромна поляна за игра със топка???Просто липсва пространство за игра на деца.Това е хотел за без деца.Не съм съгласна,че пътя до там е добър,две коли не могат да се разминат.Хотела уж е пълен защото работят със ваучери целогодишно.одобрявам само големината на стаите и гледката.

# 691
  • Мнения: 2 045
Защо ли не съм я видяла тази огромна поляна за игра със топка???Просто липсва пространство за игра на деца.Това е хотел за без деца.Не съм съгласна,че пътя до там е добър,две коли не могат да се разминат.Хотела уж е пълен защото работят със ваучери целогодишно.одобрявам само големината на стаите и гледката.
Като прочетох предните два коментара, направо се зачудих как не сме ходили досега Simple Smile
Но после видях доста лоши отзиви в booking

# 692
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Защо на човек му е трудно да повярва на хубавите коментари, а с готовност вярва на лошите? Ако се съобразявах с коментарите, които срещам май само в къщи щях да си седя..Simple Smile Извинете за спама Simple Smile

# 693
  • Мнения: 2 045
Защо на човек му е трудно да повярва на хубавите коментари, а с готовност вярва на лошите? Ако се съобразявах с коментарите, които срещам май само в къщи щях да си седя..Simple Smile Извинете за спама Simple Smile
До миналото лято игнорирах лошите коментари. Докато не резервирах в Палио Palio Villa. Платихме над 3000 лв. за една седмица, като се доверих на букинг и снимките. Имаше няколко коментара, от които 2 лоши и изобщо не им повярвах. Беше повече от ужасно, стари мебели, счупена тоалетна чиния, мръсен леден басейн. Не струваше и за 500 лв....
Та вече чета внимателно и лошите коментари!

# 694
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Ако искате вярвайте,два пъти годишно ходим в Елена, с дете сме и затова гледам първо за детето да има забавления, а после всичко останало. Все пак отивам на почивка, а не да стоя на тръни. Посещаваме Тихия кът заради огромната поляна, борова горичка, уединено място и детето играе там необезпокоявано. Ходихме на кафе в СПА Панорама и детето се чудеше какво да прави. По люля се пет минути на люлката и дотам,то няма друго какво да правиш. Мястото, на което е разположен е добре, но пътя не........ както аз казвам да отидеш с колело. Сори.

Последна редакция: вт, 29 май 2018, 17:56 от iv.elina

# 695
  • Мнения: 2 132
Темата е обща за добрите хотели, а не само за тези, които да са подходящи с деца!
"Панорама" в град Елена е най- добрия хотел в градчето.Трите пъти, в които сме ходили всичко си беше на ниво, както първия път.
За мен е важна хигиената на СПА центъра, чистотата в стаите и не на последно място тишината, която няма как да се постигне при наличието на малки дечица...Сори Wink

П.П. Ще помоля bubkab, може и на лични, да ми прати доста лошите отзиви за хотела от букинг!Благодаря и дано е скоро...

Последна редакция: ср, 30 май 2018, 17:17 от Franceska

# 696
  • Мнения: 3 331
Защо ли не съм я видяла тази огромна поляна за игра със топка???Просто липсва пространство за игра на деца.Това е хотел за без деца.Не съм съгласна,че пътя до там е добър,две коли не могат да се разминат.Хотела уж е пълен защото работят със ваучери целогодишно.одобрявам само големината на стаите и гледката.
Ние бяхме без ваучер. И пътят е асфалтиран и като във всяко балканско село е тесен. Поляната е до хотела. И посочих изрично, че хотелът е релакс хотел, а не за деца. Ние сме с вече голямо дете, с натоварена работа и търсим тишина и спокойствие.

# 697
  • Асеновград
  • Мнения: 3 064
Момичета, препоръчайте ми добър хотел в софия - ще идват чужденци за  пръв път и ме питат хората и нямам идея какво да предложа.
http://www.sofiaapartments.net/bg-bg/apartments+in+sofia/view.php?id=BGSOF0068
Апартаменти под наем, луксозно обзаведени на съвсем нормални цени.Имат избор като локации както и като големина.
Досега издънка при тях никога не е имало. Ако сте от София спокойно можете да се уговорите и предварително да видите апартамента.

# 698
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Днес се прибрахме от уикенд в "Еко хотел Здравец". Много ни хареса и задължително ще повторим. Особено за деца е страхотно място. Сравнително близо е, което е предимство Simple Smile

# 699
  • Мнения: 197
Миналата седмица бяхме в Огняново във "Валентина Касъл". Ние бяхме отседнали в Еко-къщичките към хотела и останахме много доволни. Те се намират между двата хотела на един и същи собственик, два замъка са. Ние можехме да ползваме съответно басейните и на двата хотела. Закуската също си избирахме в кой хотел предпочитаме да бъде. Всичко много ни хареса - отношението на персонала, чистотата, тишината и спокойствието, обстановката и мястото. Препоръчвам го!
http://valentinacastle.com/gallery/

# 700
  • Мнения: 5 459
Аничка, ние мислим през август да отседнем в Роял Валентина Касъл. И основното нещо, което ни привлече беше релакс зоната им. Доволни ли сте от нея. Иначе изглежда много царствено. А храната скъпа ли е много?

# 701
  • Мнения: 197
Аничка, ние мислим през август да отседнем в Роял Валентина Касъл. И основното нещо, което ни привлече беше релакс зоната им. Доволни ли сте от нея. Иначе изглежда много царствено. А храната скъпа ли е много?
През повечето време бяхме в басейните на първия замък - Валентина Касъл, на Рояла бяхме единия ден на вътрешните басейни и джакузито, много топла вода, спокойно, с приятна отпускаща музика. Външния му басейн обаче не сме ползвали, защото до него правеха детския басейн и работници се мотаеха там. Дано до август да са го приключили, бързо работеха. Ресторанта на Рояла ни хареса повече, много приятна лятна градина, с гледка към Огняново, цените - средна работа, менюто не беше много богато, иначе вкусно.

# 702
  • Мнения: 5 459
Благодаря ти много. А в офертата пише, че има и сауна и парна баня. Така ли е действително?

# 703
  • Мнения: 197
Благодаря ти много. А в офертата пише, че има и сауна и парна баня. Така ли е действително?
Ами ние не влязохме да видим, до душовете имаше една врата на която пишеше Spa center, но не влязох вътре да разгледам, че бях сама с малкия. През вратата видях лежанките, навътре имаше още по коридорчето, предполагам там са сауната и парната баня.

# 704
  • Мнения: 2 069
А в "Бохема" да сте ходили, например да хапнете или друго? Че съм резервирала за него, но няма скорошни отзиви

Общи условия

Активация на акаунт