Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 фев. 2014, 18:25 ч.

Бял списък на хотели в страната - Тема 3

• 324 779
  • 796
  •   1
Отговори
# 795
Да, помня,че в ресторанта беше скъпичко.Е,значи не е точно хотел за белия списък 😀. ..

# 796
Вчера се върнахме от Каварна, бяхме за празниците в Royal Grand Hotel and SPA, много ми хареса и съм много доволна. Намира се на два-три километра от града, 4 *, хубави стаи с големи бани и всяка стая с тераса, топло и чисто навсякъде, персоналът любезен, но ненатрапчив. Бяхме на ол инклузив, храната беше много разнообразна и много вкусна. Минус - асансьорите са два и са доста бавни и като че ли не съвсем достатъчни, често ползвахме стълбите. Спато - басейн, джакузи, сауна, финландска сауна, парна баня и солна стая. За температурата на водата казваха, че е 30-31 градуса, но според мен беше 27-29, но аз обичам точно такава. ММ сметна, че е студена, той е зиморничав и киснеше в сауната и парната баня. Басейнът е с минерална вода. Осигуряват халати и хавлии за спа-то, без заплащане са, халатите бяха за целия престой, а хавлия ти дават всеки път когато поискаш.
Имам леки забележки само към служителите в лоби бара.
В нашата стая се оказа, че в гардероба няма релса за закачалките, казахме на една камериерка, до час дойдоха две момчета и монтираха. Резервирах през букинг, цената там беше доста по-ниска, отколкото в Грабо, което ми се стори малко странно.
И още един "бял" хотел от Нова година - апартхотел "Врис" в Царево. Просторни и светли стаи, всяка с тераса и с кухня, топло, чисто, храната в ресторанта беше хубава, любезен персонал. Намира се на брега на морето. Единствен минус - водата в басейна беше 27 градуса, в джакузито - 30, за мен беше леко хладна, но имаше и деца да се цамбуркат. Две звезди е хотелът, но според мен, заслужава три.

Общи условия

Активация на акаунт