Бял списък на хотели в страната - Тема 3

  • 344 085
  • 851
  •   1
Отговори
# 810
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Горещо препоръчвам хотел " Странноприемница" , с.Орешак, Троянски балкан.Много топъл, чист, луксозен. Страхотна механа с богато и вкусно меню.
+1
Много сме доволни от престоя.
Ако сте в този район непременно вижте махала Баба Стана...заслужава си!

# 811
  • Мнения: 121
В Страннопроемницата има ли къде да играят деца, полянка с люлка или нещо подобно?

# 812
  • Мнения: 1 612
В Страннопроемницата има ли къде да играят деца, полянка с люлка или нещо подобно?
Има широки тревни площи,също и детска площадка.

# 813
  • Мнения: 2 687
Препоръчвам с кеф хотел Дамянофф в Лозенец и хотел Гурко във Велико Търново Simple Smile

# 814
  • Мнения: 2 069
Похвалвам хотел "Куин"- Силистра. Много приятно и уютно.

# 815
  • Мнения: 1 612
В момента сме в " Балканци ", Узана.... Невероятна панорамна гледка !! Чист, топъл хотел. Храна много вкусна.Във всяка стая има библиотека Simple Smile

# 816
  • Мнения: X
Хотел “Пак там” в Карлово. Много чисто, ново и поддържано, персонала е мил и любезен. Не предлагат изхранване, но така пък можете да идете в ресторант “Едно време”-невероятна храна и обслужване.

# 817
  • Мнения: 25 586
Грандхотел „Свети Влас“ – извън сезона.
Тихо, спокойно, чисто място, отзивчив и любезен персонал, разнообразна и много вкусна храна (на блок маса). Хареса ми, че имаше безплатно вода в ресторанта по всяко време, не само на закуска. В стаите безплатно нескафе и чай.
В спацентъра: „Виктория спа“, много и разнообразни джакузита с топла вода (37-38 градуса) – вътрешни и външни, идеални за киснене, две парни бани, две сауни...
Голям фитнес център на 2 етажа (Pulse Fitness).
Стаите са големи, с голяма баня. Единствен минус, че няма закачалки за кърпите. Иначе ги сменяха всеки ден.
Красив изглед към морето от стаята и ресторанта.
Лек минус за мен, че няма вътрешен плувен басейн, само външен, но още е студено за него.
Но като цяло впечатленията ни са отлични. Починахме си добре и някой ден ще се върнем отново. Simple Smile

# 818
  • Мнения: 806
Привет! Някой посещавал ли е хотел Александър в Златоград?

# 819
  • Мнения: 2 131
Отличен отзив от мен за спа хотел "Изворите" село Младежко.
Веднага пиша за минуса първия ден- повечко препарати в басейна и джакузито.На другия ден това вече го нямаше!
Хубава база, храна, цените са ок, в спа зоната е голяма чистота.Персонала е жесток просто- рецепционистката е голяма скица, а масажиста- е там вече съм без думи- уникален е!
Реката е в близост, имат маркирани пътеки, повече от божествена е красотата!

# 820
  • Сф
  • Мнения: 10 657
Уау,далече ми е..това с.Младежко,но и цените си ги бива..2+1 уикенд,HB 175 лв..
Във Велинград поне е мин.водата..но споделяйте де,може някой точно това да търси.

# 821
  • Мнения: 2 131
Няма такива цени, нещо сте в грешка!
Пакета за Гергьовден беше 300 лева за двама- нощувки, закуски и вечери на блок маса.
Естествено, че споделям!До Варна си е близко, другите сравнително близки места са ни В.Търново и Елена, където също имам любими хотели!
Парк- хотел "Асеневци" В.Търново и хотел "Панорама" Елена, в който между другото сме края на май Wink

Последна редакция: чт, 09 май 2019, 19:49 от Franceska

# 822
  • София
  • Мнения: 1 247
Няма такива цени, нещо сте в грешка!
Пакета за Гергьовден беше 300 лева за двама- нощувки, закуски и вечери на блок маса.
Естествено, че споделям!До Варна си е близко, другите сравнително близки места са ни В.Търново и Елена, където също имам любими хотели!
Парк- хотел "Асеневци" В.Търново и хотел "Панорама" Елена, в който между другото сме края на май Wink

Това за колко нощувки? Защото в момента уикенд пакета за двойна стая е 130 лв на човек.

# 823
  • Мнения: 2 131
За две нощувки беше пакета.Иначе да- 130 лева е.

# 824
  • Сф
  • Мнения: 10 657
За две нощувки беше пакета.Иначе да- 130 лева е.

Е да де, 130+ 45 за детето( над 7) хич не съм в грешка.

Общи условия

Активация на акаунт