В това хубаво време, ДЕКЕМВРИйчето няма да дреме!

  • 27 781
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 44
Здравейте мамчета
На нас вчера ни сложиха ваксините. Имаше малко температура, но спа спокойно. Надявам се да отмине бързо.
Момчето ми се обръща всеки път от корем по гръб, а педи каза да го държа да си стяга вратлето, ама той като не стои маймуната. Много е щастлив като се търколи по гръб. За от гръб по корем май още му е рано, но се мъчи да се върти настани. Иначе се напъва да се надига, стяга коремчето и си надига главата и накрая пръцва от напъване  Joy много е смешен.
Ние вече се смеем с глас http://prikachi.com/images.php?images/193/7174193S.jpg
Прегръдки за всички  Hug

# 691
  • Мнения: 183
Здравейте мами, ние днес и ние ставаме на 3 месеца Simple Smile обаче ваксините другата седмица ще ги бием, ние се кефим само на вън вътре като сме голям рев пада и спадаме към бебчовците дето се опитват да се набират.. обаче само се опитваме главата много ни тежи Simple Smile ядем всичко освен бибата Simple Smile нашите зъби само се отбелязали...и ние носим 74 размер хах много не си отговарят тези дрешки обаче Simple Smile ето ни и нас http://prikachi.com/images/212/7174212J.jpg

# 692
  • Мнения: 54
Леле момичета от колко време не съммви чела, незнам и докъде сте стигнали с темите, но мойта малка беба просто не ме оставя на мира , минаха коликите сега почнаха чешена на венци, онзи ден бяхме на ваксина и сега няма по кисело дете от нея, само мрънка, не ти носене, не ти нищо.
Дано от днес нмирам повече време за вас Simple Smile
Искам да попитам някойй знае ли след секцио има ли определен период от време , който трябва да е минал, за да се почнат масажи.
Още кърмя, свалих 13кг и ми остават още 9 а с кърменеето е трудно за диети, та иска да почна антицелулитен масаж, защотоот бремеността много целулит получих
Ако някой от мамите е от кв.Света Троица нека ми пише , защото ие с беба още не познаваме никой в този квартал и се разхождаме самички Simple Smile

# 693
  • Мнения: 107
Здравейте и моя юнак почна да се смее с глас,че чак и се опитва да пищи,много е жилав и се мята като риба на сухо Simple Smile Иначе и ние носим 74 ,че и ни малее  Flushed на 25 сме на преглед и сигурно доки  doctor пак ще ми изнася  реч колко е дебело детенцето ми .
http://media.snimka.bg/s1/3288/032820221.jpg?r=0      парола 0000
Гледам качвате снимки на бебоците,много са сладки ,да са ви живи и здрави ,кога пораснаха ...така бързо минава времето

# 694
  • United Kingdom
  • Мнения: 12
kokona20, и ние сме много активни. Мятаме ръце, крака, пъхаме всичко в устата...  hahaha Много са пораснали принцесите Hug Нямахме реакция втория път от ваксините.

s1mon4eto, моята количка няма зимен кош, но все още сме с чувалче.  hahaha Много сладко е това, че се смее с глас  Grinning Засега не сме показвали признаци на гъдел.

mammapak, обръща се всеки път като я сложа по коремче. Моята бебка също не обича да е по корем и май на инат започна да се преобръща по гръб  Mr. Green От гръб по корем не може все още, но се мъчи да се извърта постоянно. Не стоим на едно място  Crazy

sveti8, оздравявайте бързо!  Hug

Станислава Димовска-Текьова, хваща всичко, което й се изпречи, и го пъха в устата си   hahaha Много внимавам вече, защото хваща косата ми и я дърпа, а е доста силна...Преди малко го видях - сладурче голямо е  Hug

Jaska, и ние се храним все още по 3 пъти през нощта  #Crazy Много съм изморена вече, но се надявам да започне да спи повече постепенно...Имаше един кратък период, през който се беше нагласила да спи и да сме само с едно-две ставания, но това беше само за една-две седмици и после пак си става на 3 часа по часовник...На всичкото отгоре все още сме с колики и май всеки момент чакаме зъби, защото е изключително неспокойна. Само мрънка и се плюнчи  Crazy

vesencet0, много хубава усмивка има сладуркото  Hug

verinka123, много сладко зайченце си имаш  Hug

superslims, доки да си гледа работата!...Прекрасни сте!  Hug

Развеселихте ме с всички тези снимки днес!  Grinning Да са живи и здрави дечицата!  Grinning

Хубав ден на всички!  Hug  bouquet

# 695
  • Мнения: 183
superslims ти защо се дразниш не и обръщай внимание ...хич не и се връзвай Simple Smile  Hug прекрасен ден на всички ...ние тръгваме на разходка  Grinning приятна разходка на всички, които ще излизат днес Simple Smile

# 696
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ех, че хубави и усмихнати бебитааааааааааааааааааааа  Hug Hug Hug Hug Аз се чудя пак ли да излезем на разходка, ама първо мама трябва да си направи фитнеса с количката и кошовете Crazy Добре, че съм само на 4 етаж, че ако бях по-нагоре, мноооого щях да си помисля Joy

# 697
  • Мнения: 107
 verinka123   И аз не знам,защо и се ядосах на доки  така......
Към мамите  с момчета  Simple Smile до къде стигнахте със забелването ,ние сме готови,но се чудя сега само с водичка или да продължавам с реванола да почиствам  newsm12

# 698
  • Мнения: 768
Към мамите  с момчета  Simple Smile до къде стигнахте със забелването ,ние сме готови,но се чудя сега само с водичка или да продължавам с реванола да почиствам  newsm12

Въобще не съм пипала там! Педиатърката ми е също на мнение, че не се пипа, а и ми се струва още много малък. Това трябва да стане до втората година, ако не- се търси КОМПЕТЕНТНА помощ.  Всичко с времето си.

# 699
  • Мнения: 3
И ние сме така като Bonbonska, педиатърката каза да не правим нищо още и аз не смея да пипам  Peace

# 700
  • Мнения: 107
Започнах забелването  с "разрешението "на педиатърката,не бих направила нещо на своя глава,просто ми е любопитно да чуя и мнения на  майките от форума.

# 701
  • Мнения: 277
много сладки бебчета...да са ни живи и здрави  Laughing   
за забелването-аз не съм чакала педи да ми каже,правя си го от самото начало,после се посъветвах и с нея и тя е на мнение,че трябва да се прави,правим го в банята вечер като се къпем...почти на финала сме ,всичко е добре  Laughing Laughing
superslims дебела й е главата на твоята педиатърка,че много си е добре детето,хич не я слушай кви ги говори,колко кг е ,колко см че според нея е дебело?  Thinking
мин.месец ние бяхме 6,650кг,65см-нито веднъж педи не ми е казала че е дебел,според нея кг се препокриват с дължината му и наистина е така,в петък сме на консултация да го видим колко е пораснал големия мъж

# 702
  • Мнения: 20
Леле, момичета, много хубави муцунки в тази тема!  Hug Heart Eyes Ще се радвам да видя бебчетата и на други мами, много ми е миличко!  Hug

И аз не пипам пишлето на моя мъж, че чичо доктор каза така.  Peace

Деян още не може да се преобръща или да се изправя сам, но започва все повече да се радва на стоенето по корем. Иначе започнахме да хапваме по 180мл - 5-6 пъти на денонощие. Мислех, че е доста, но детенце вече е голямо, та реших да не го ограничавам като е спокоен и сит. Simple Smile

# 703
  • UK
  • Мнения: 5 999
Искам да попитам мамите на момиченце по-скоро  Laughing около срамните им устнички са ни излезли едни ситни и дребни пъпчици, уж се мажем с кремчета (судокрем основно, но пробвах там и бебешкия на здраве, с тзои на Бепантен, ама с нищо не минават?? ) Има ли и друга мама, която да се е справила с проблема?


За разходката днес ми помогна една съседка, тя стоя горе, аз свалях долу, първо количката, после бебитата едно по едно а там долу ги пазеше пък съседа от 1-вия етаж Mr. Green На връщане минахме пак по същата процедура, дано и утре се навият  Crazy

# 704
  • Мнения: 107
 Станислава Димовска-Текьова понеже малкия качи за месец повече от 1 кг и явно се е шашнала .... иначе  беше 5880 /63 см във втория месец  ,което за мен си е съвсем нормално ,но този път когато отидем хич няма и да я слушам за това ,иначе е добра  специалистка ,не ми се ще заради едно изказване да я сменям
 kokona20 моето е момченце  но и ние днес след разходката ,явно от топлото време,се  обринахме на гънките

Общи условия

Активация на акаунт