до мамите в Англия

  • 45 593
  • 301
  •   1
Отговори
# 90
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Биляна, града, в който живееш къде се намира? До кой друг град е близо? Бях чела,че го наричат градината на Англия, сигурно е красиво.
Намира се между Стивънийч, Хитчин и Балдок.На 20 мин от Лондон с кола.Това е първото гардън сити в света.Наистина е много красив град-зелена приказка.Но не се знае колко време ще останем тук SadМъжът ми работи тук и зависи от неговата работа.

# 91
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
моми4ета.каде сте бе.....да не сте по разходки в това прекрасно време Hug

# 92
  • Мнения: 1 363
Грехота е в това прекрасно време да стои човек в къщи (пред компа) Simple Smile

чакаме наши приятели да дойдат и отиваме на плажа Sunglasses

# 93
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Тук при нас вали град  Thinking а аз ближа рани от вчера. Тръгнах да се състезавам със сина с колелата. Бях първа  Flutter обаче когато реших да спра установих, че няма контра  Shocked панирах се и натиснах първата спирачка, която намерих. Предната гума спря на място, а аз и задната продължихме напред  ooooh! Сега имам страх от тукашните колела  Rolling Eyes а бях решила да купувам седалка и да се возим с малката  Confused

# 94
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Уал, значи имаме и майки каскадьорки WinkМери, аз също исках колело за да се возим с малкия, но мъжа ми ме разубеди.Каза, че е много опасно с съм съгласна с него.Но поне ми купи велоергометър, пак е нещо.
 А при нас вали сняг, цялата градина е бяла.Пада на парцали Confused

# 95
  • Мнения: 884
Биляна,виждала съм тавите в индииските магазини (в Америка им викат за 1долар )тука предполагам е нещо подобно. А иначе в4ера бяхме в Робърт Дайъс и там има точно каквото търсиш -дълбоки тефлонови продълговати тавички-като за кекс но стават идеално за козунак- към 4 паунда бяха! Дано си намериш на време!
Алиса ами казвай кога и къде- аз по цял ден съм свободна,но ти май работиш. Пък и имам баба тука за още 2 седмици Mr. Green.Аз съм в центъра така че пиши  кога ти е удобно на теб хем ще ми обясниш за този прословут изпит  Laughing
Някой друг ако иска да се запознаем да пише  Hug

# 96
  • Мнения: 2 032
Макобал, и всички други мами в и около Лондон, предложения за виждане:

Какво ще кажете да се видим: (1)  или някой обяд тази седмица ('щото ще мога по-незабележимо да отсъствам за няколко часа от работа тази седмица) или (2) другия уикенд (значи не дългият сега, ами 22-23 Април)?

За място на явката предлагам:
Кафе Неро в началото на Ковент Гарден (голямото, откъм Чаринг Крос).

Та кажете. Или направете контра-предложения.

# 97
  • Мнения: 1 363
Тук при нас вали град  Thinking а аз ближа рани от вчера. Тръгнах да се състезавам със сина с колелата. Бях първа  Flutter обаче когато реших да спра установих, че няма контра  Shocked панирах се и натиснах първата спирачка, която намерих. Предната гума спря на място, а аз и задната продължихме напред  ooooh! Сега имам страх от тукашните колела  Rolling Eyes а бях решила да купувам седалка и да се возим с малката  Confused
Мери, аз преди време направих абсолютно същия номер Laughing Предполагам, че колелото е било хубаво. Ако си купиш някое евтинииско в рамките на 70-100 лири сигурно няма да са му толкова сложни спирачките  Hug 

# 98
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
И какво стана сега?! Само при нас ли вали дъжд  newsm78
Галенце, къде се загуби?

# 99
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
как каде тук съм...... Hug
през последните дни гледам 4е никои не пи6е,та и аз си пасувам Blush Blush
стискаите палци днес ще правя козунак!!!!!!!!  chef  chef
ако се съм на линия до няколко дена то:
-съм взривила къ6тата...инема как да пи6а
-са ме изгонили от нас...поради съ6тата при4ина
-или просто козунака е станал супер...и съм се надула bowuu bowuu
 hahaha hahaha Joy Joy
тук сега заваля гаден дъжд...но аз м/у капките

# 100
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Ти си герой щом козунак ще правиш без да е Велик ден  Laughing Такова чудо само за Велик ден мешам аз Wink
Я да се похваля, дойде ни ред за плуването с беба Wink От септември чакам и сега след празниците започваме. Обаче ме изнендаха с цената £4 за 30 мин  newsm78 не е ли скъпичко това?

# 101
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
То това генерална репетиция бе.....4е да се не излагам по празника то4но #Cussing out

# 102
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
То това генерална репетиция бе.....4е да се не излагам по празника то4но #Cussing out
за мен е два пъти излагане, предпочитам да си спестя едното  Laughing

# 103
  • Мнения: 1 363
 Мери, какви са тези цени и защо сте чакали ред? Провери на Sure Start програмата, те обикновено организират безплатни плувни сесии за бебета и тодлърс.

Или направо си я заеди в нормален ден на голям басейн. Алекс така ходи.

# 104
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Мери, какви са тези цени и защо сте чакали ред? Провери на Sure Start програмата, те обикновено организират безплатни плувни сесии за бебета и тодлърс.

Или направо си я заеди в нормален ден на голям басейн. Алекс така ходи.
Все се каня да се обадя и да проверя и все отлагам, за бой съм. Иначе при нас в спортния център е голямо чакане за всичко  Crazy Например за пилатес се чака около година. Синът го записах на плуване в спротния център на съседно градче, поради тази причина.
Спортният център е към общината, дали това не е причината  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт