до мамите в Англия

  • 45 619
  • 301
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 363
Bristol е голям град, няма ли други плувни басейни? Я се разрови Naughty
 Hug

Наистина, ако съседното градче не ви е далеко направо там си ходете. Ние, че сме много по -малко населено място имаме една камара плувни басейни.

Meри, незнам това дали те устройва, но виж какво намерих http://www.bristol-online.com/listings/Swimming%20Pools/all/

http://www.bristoleastsidetraders.co.uk/stapletonroad/leisure/leisurecentre.php Този изгелжда добре

# 106
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Има много басейни, но за да стигнеш до тях си трябва време  Laughing Градчето е близо до нас. Преди да отворят плувния басейн в нашия спортен център, хората от квартала са ходили там Wink А плуване с бебета не предлагат навсякъде. Зависи дали има детски басейн.
Нашият спортен център е нов и много хубав. Басейна го отвориха преди 2 години. И ми е точно на път, а докато синчето тренира, вместо да скучая и да го чакам, отскачам до Теско, което е в съседство. Освен това често се сблъсквам с познати лица, затова може би така упорито държа на него  Thinking Има и библиотека в него. Абе свикнала съм си  Embarassed Embarassed Embarassed Явно не съм само аз щом има такива waiting lists  Crazy

# 107
  • Мнения: 884
Макобал, и всички други мами в и около Лондон, предложения за виждане:

Какво ще кажете да се видим: (1)  или някой обяд тази седмица ('щото ще мога по-незабележимо да отсъствам за няколко часа от работа тази седмица) или (2) другия уикенд (значи не дългият сега, ами 22-23 Април)?

За място на явката предлагам:
Кафе Неро в началото на Ковент Гарден (голямото, откъм Чаринг Крос).

Та кажете. Или направете контра-предложения.
И двата варианта са добри за мен лично(освен петъка 21).Не се сещам там да има кафе Неро. Близо ли е до метростанцията? И да не е ще го намеря  Simple Smile. Айде и други  да идват! Галенце,Елл,Диорела ..не се ослушвайте  Grinning
Мери мисля ,че цената е добра за уроците по плуване за бебета.Тук в Лондон платих 65паунда за 5 урока-по20 мин. са пак.На 2-рия итретия Томи реши ,4е ще реве и не му харесва и повече не ходихме ,но не ти връщат парите..така че е супер ,4е се плащат на всяко ходене,а пък и толкова време чакате да ви дойде реда...

# 108
  • Мнения: 1 363
 Laughing  Мери, живота в малкия град си казва думата. Забравила съм що е туй  далечно разстояние. Дори съседния град се влива е нашия и пеша се стига до него.
Не се усетих, че може да не са ви близо другите басейни Grinning
Както и да е, хубаво че ви е дошъл реда.

# 109
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
До девойките търсещи боя за яйца:днес видях, че в Морисънс са пуснали.За истински яйца е, 4 цвята са и се разтварят с оцет и вода.Мно се учудих, мислех че нямат.Към боята има страхотни лепенки, на които децата биха им се радвали:камиончета и т.н.Също така има и боя в тубички за шоколадови яйца.Намира се на щанда с брашното и сладкарските артукули.Надявам се да съм ви била от полза Hug
 Галенце, ако вече си бездомна да ти дам ли адреса си Simple Smile

# 110
  • UK
  • Мнения: 1 334
Аз също мога да дойда следващия уикенд, ако се организираме. Кажете някакъв час

# 111
  • Мнения: 1 363
Биляна,  Heart Eyes

  bouquet
Много полезна инфо. Утре ще отида да видя нашия Морисънс дали са пуснали боята. Аз пък се оглеждам за ваденки  за яйцата, но май тук около нас няма такива.
както и да е.
Благодаря за инфото.  Hug

# 112
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 352
Макобал, и всички други мами в и около Лондон, предложения за виждане:

Какво ще кажете да се видим: (1)  или някой обяд тази седмица ('щото ще мога по-незабележимо да отсъствам за няколко часа от работа тази седмица) или (2) другия уикенд (значи не дългият сега, ами 22-23 Април)?

За място на явката предлагам:
Кафе Неро в началото на Ковент Гарден (голямото, откъм Чаринг Крос).

Та кажете. Или направете контра-предложения.
И двата варианта са добри за мен лично(освен петъка 21).Не се сещам там да има кафе Неро. Близо ли е до метростанцията? И да не е ще го намеря  Simple Smile. Айде и други  да идват! Галенце,Елл,Диорела ..не се ослушвайте  Grinning
Мери мисля ,че цената е добра за уроците по плуване за бебета.Тук в Лондон платих 65паунда за 5 урока-по20 мин. са пак.На 2-рия итретия Томи реши ,4е ще реве и не му харесва и повече не ходихме ,но не ти връщат парите..така че е супер ,4е се плащат на всяко ходене,а пък и толкова време чакате да ви дойде реда...



Аз се спотайвам Whistling, защото няма да имам възможност да дойда и на двете предложения. Която и да е дата след 24 април ме усройва.Ако искате последната събота или неделя , пада се 29-30април.
Ако не здраве да е някой друг път Laughingще да е.
ПС Не се съобразявайте с мен, вижте как ще ви е удобно на повечето от вас Hug

# 113
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Супер инфо, Били! Утре ще проверя и в нашия.
Ние сме с разстройство от вчера   Rolling Eyes Не съм я водила на лекар, защото ми е ясно какво ще каже  Tired нали няма проблем да си пие АМ?

# 114
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ние сме с разстройство от вчера   Rolling Eyes Не съм я водила на лекар, защото ми е ясно какво ще каже  Tired нали няма проблем да си пие АМ?
Няма проблем! за да пресечеш разстройството дай на Елена печена ябълка!
банан:

 Избираме един узрял банан и за няколко минути го пускаме, както е обелен във вряща вода.После го обелваме, разбиваме го с миксер, или го намачкваме, за да се получи гладка каша.Разреждаме го с вода и го даваме на детето.
    боровинки:
 боровинките са чудодейно средство при стомашно разстройство при детето.Съдържащата се в тях оксалова киселина  унищожава коли бактериите в червата и вирусите, причинители на редица други заболявания.
 Това ти го преписах от една БГ книжка за хранене на детето, която си нося.Алекс докато беше с разстройство, бях забравила, че я имам, но дано помогне за Ели.Ако имаш още питания, ще се чуем Heart Eyes

# 115
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 352
Супер инфо, Били! Утре ще проверя и в нашия.
Ние сме с разстройство от вчера   Rolling Eyes Не съм я водила на лекар, защото ми е ясно какво ще каже  Tired нали няма проблем да си пие АМ?

Не не е проблем да пие формула мляко.
По съвет на докторчето, не мой Wink
С пожелания да се оправя малката буба Hug

# 116
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
привет на вси4ки.......тук съм о6те ,къ6тата ми я има о6те само дето "козунака"е в болкука...... Whistling Whistling
Цитат
Галенце, ако вече си бездомна да ти дам ли адреса си
Билянка мерси много за предложението......4е да взривя и твоита къ6та ли? hahaha

Тъпия козунак ме разби тотално.......ама маи аз го окепазих с маята.......
да ми кажете ако знаете колко гр.мая на гранули е като маята на куб4е /дето е 40гр./?а newsm78
ина4е ма....му козунак втаса си,наду се(не гръмна:)) и кори4ка леко........до там..  вътре на конци да бъдело............е аиде сега ...другия път Joy Joy Joy
И така аз съм добре....и козунака е добре...в кофата Hug

# 117
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Галенце, един пакет мая от сухата е за 500гр. брашно.Занчи, че трябват 2 пакетчета за да заместиш едно кубче.Не знам коя марка ползваш, но на HOVIS в зелената опаковка е най-добра!Тя може да не се разтваря предварително.Сипва се в брашното директно.Но за козунак най-добре е прясна мая-защо не я ползваш?Аз мислех, че е много трудно, но се оказа че мислите са ми били грешни Simple Smile и сега съм фенка на прясната мая.Всяко тесто можеш да го оставяш да втасва във фурната.Включваш я на на около 30-40гр., слагаш влажна кърпа върху тестото за да не хване коричка и слагаш във фурната.Като увеличи двойо обема си, тогава го вадиш.А ти меси ли здраво тестото и удря ли го около 100 пъти силно в масата?

# 118
  • Мнения: 992
Биляна, мерси за инфото.  bouquet
Аз тъкмо се чудех откъде да търся боя за яйца.

# 119
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
ох малееееее...няма да казвам аз колко мая сложих #Cussing out #Cussing out
БИЛЯНКАвси4ко бе да мъ се невиди направих както требва...ама  пусто идиот толко маая турих 4е........а от каде тая прясната мая..мен ми е по-лесно с нея.......баба с нея работе6е а вси4ко което знам или помня е от нея........И се бихме с тестото и се месихме.....и втасвахме......направо каква любов бе6е......и сега ........отиде....зна4и суха мая 7гр.пак=1 куб4е прясна мая/40 гр........?
или то се гледа съотно6ение бра6но/мая

Общи условия

Активация на акаунт