Тест за бременност - бледо розова втора чертичка

  • 9 147
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте! Току що се регистрирах, извинявам се ако има подобна тема, но не знам как да погледна, за да не се повтарям, но така или иначе вече създадох тази тема. Въпроса ми е следния, закъснява ми вече 11 дни, днес сутринта си направих тест за бременност "Sure chek"и ми показа бледо розова втора черта, сега си направих повторен тест и отново се появи пак бледо розова черта. По принцип съм с много нередовен цикъл и винаги ми закъснява с по 2-3-4-5-7дни. От 3 месеца правим опити за бебе, но неуспешни и винаги се появяваше само една черта от втора нямаше и след, а сега... щастлива съм, защото четох, че щом има втора черта дори бледа значи е положителен теста. Вие какво ще кажете? Ето и снимка на втория тест. Simple Smile  http://dox.bg/files/dw?a=d78cc5d78a

Последна редакция: пн, 17 фев 2014, 14:53 от Plamena_1989

# 1
  • Мнения: 6 833
Честито бременна си!   bouquet
Още е много рано и за това чертичката е по-бледа, когато се насити хормона тогава става по-плътна  Peace

# 2
  • Мнения: 35
Как мога да кача снимка, за да видите самата втора чертичка?

# 3
  • Мнения: 2 052
Щом има втора чертичка, колкото и да е бледа - бременна си Simple Smile

# 4
  • Мнения: 975
Бледата чертичка си е чертичка, както са написали и другите момичета! Честито! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 926
Един приятел казваше "Ако не ти дойде, не го чакай"  Laughing. Иначе честито, ще си имате бебче  Hug

# 6
  • Мнения: 35
Видяхте ли снимката? Дано да сте прави, защото още ме е страх да се зарадвам честно казано да не би да се окаже, че не е така... Simple Smile

# 7
  • Мнения: 6 833
Няма как не се притеснявай  Peace Има ли чертичка - има и бебе  Hug

П.П.Щом опитвате от преди предполагам пиеш ФК, ако не - започни я Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 51
Здравей, и мойта беше много бледа а виж подписа ми. hahaha Честито и добре дошла в Hug preggo smile3504 клуба на бременелките!!!

# 9
  • Мнения: 35
Благодаря ви! Утре си записах час при много добър доктор и дано потвърди хубавата новина, пия Фолиева киселина от 2месеца почти вече, защото четох, че е много добре ако искаш лесно да забременееш още преди да си забременяла да пиеш по едно хапче на ден. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 6 833
Аз доколкото знам ФК не помага за лесно забременяване, а трябва да се приема преди и в началото  на бременност, защото е важна за развитието на плода първите няколко седмици  Peace

# 11
  • Мнения: 35
Четох из форумите, че помага по-лесно да преминат сперматозоидите чрез фалопиевите тръби, за да бъде оплодена яйцеклетката... Simple Smile

# 12
  • Мнения: 6 833
Възможно е  Peace

# 13
  • Мнения: 35
Благодаря! Колко сте сигурни обаче чак ми вдъхвате кураж да вярвам, че е така... Simple Smile

# 14
  • Мнения: 160
Бременна си   bouquet

И при мен първо се появи бледа втора чертичка, но като направих още един тест 48 часа по-късно, тогава вече чертичката си беше направо кръв червена Simple Smile

Така че, честито и леко и безпроблемно бременеене  supermama

Общи условия

Активация на акаунт